huaweizeman
11.1.2019
Kategorie: Ekonomika

Huawei nám pokračuje

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,47 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak nám začal Nový rok, matko. My od Hooka nepochybujeme, že bude plný radosti, skotačení, rozverných volnočasových aktivit a znamenitých sociálních jistot.


Chtěl jsem původně s Novým rokem napsat lehounký esej na téma smyslu bytí nás, citlivých pouličních nuselských elfů s planoucí karmou, ale kašlu na to, bo bych se v tom akorát zamotal. Navíc se dějou děsně zajímavé věci, které mne baví víc než nějaké přiblblé eseje.

Třeba náš pan prezident byl včera v televizi Barrandov u podivuhodného Benjamina Soukupa. Pan Benjamin Soukup je podivuhodný tím, že se stejně jako pan Button chronologicky vrací, tedy mládne. V současnosti je v levelu Pampers 3+.

Pan prezident k němu pravidelně chodí, bo jsou spolu v akordu, a když si poštelují brainstorming, je to jak když zapnete takovou tu jednoúčelovou ždímačku, co ji musíte držet, aby vám nevyrazila s koblížkem na vandr. Fakt intelektuální tajfun a tornádo a tsunami dohromady. Zeman a Soukup.

Tak.

Aféra kolem firmy Huawei nekončí. Spíš jde do obrátek, bo náš Hrad se spravedlivě nasral. Natolik, že pan prezident, který je tváří firmy Huawei, se téhle čínské manufaktury u pana Soukupa hlasitě zastával a pana Koudelku a Navrátila, kteří vedou naše zpravodajské služby a před Huawei varují, nařkl z debility.

Celé to prý ohrožuje příliv čínských investic, které se zatím nekonají proto, bo je sucho. A taky by se mohlo stát, že Číňani našemu panu prezidentovi neposkytnou nového poradce jako kompenzaci za toho, kterého mu zavřeli.

A také jsou ohroženy páně prezidentovy pravidelné výlety do Číny, což je malér, protože pan prezident je ve věku, kdy se s obtížemi zvyká na novou destinaci.

Během obhajoby firmy Huawei seděl pan prezident v klasické uvolněné poloze lotosu před sklizní. Skoro se nekýval.

Pan Soukup seděl jako vždycky. Speedy Gonzáles v tenzi.

Jeden by uvěřil, že máme moudrého pana prezidenta, který vidí dál než ostatní, který slyší víc než jiní, a kterému pod šedinami jede kvantový mozek na plnej céres.

Jeden by uvěřil, že firma Huawei je v klidu, že vše je jen falešný útok falešných hráčů a pokud nejde o plány v plánech jiných plánů, určitě jde o neskutečné dehonestující svinstvo.

A pak se dozvíte, že dnes Poláci zatkli jednoho z ředitelů polské pobočky firmy Huawei, bo je to špión s dvěma nulama a velkej hochštapler k tomu a máte pocit, jestli ten náš pan prezident není místo brilantního politického hráče s kvantovým mozkem pouze jakýsi prostoduchý obecní ňouma, co má pod čepicí abakus bez kuliček.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli je vezmu sáňkovat. Když je ta zima.

Jsem jim řekl, že určitě. Budeme jezdit zpod Nuseláku dolů na Folimanku.

Se těšej moc.

Dnes bude mrazivo. Musíme to nějak přežít.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook, fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 040 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.