kill-whitey-e1477406906235
29.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Hraje se dnes o samotnou existenci bílé rasy?

Sdílejte článek:

PETR KŘÍŽ

V USA už se dnes nehraje o nic menšího než o totální likvidaci bílé rasy!! Nyní už nejde jen o usmrcení jednoho černocha bílým policistou a následně o zničení veškerých památníků historie vzniku USA. Zde už se začíná hrát o další existenci všech bělochů v Americe. Jak je to možné??

Lidí tmavší pleti je totiž v USA mnoho milionů. Nejsou to jen”praví černoši,potomci kdysi dovezených otroků z Afriky. Jsou to i Hispánci, Portoričané, Haiťané …To už je dostatečně vysoké číslo, které je ve hře.

Nyní se již při takovém počtu cítí dostatečně silní k vyvolávání dalších a dalších nepokojů, ke kladení dalších a dalších požadavků, k vystupňování další agrese, ke které se tam schylovalo již celá desetiletí.

Problém s násilím proti policii i proti sochám a bělošské kultuře vůbec se zákonitě přenáší díky lidskoprávním pomatencům i do Evropy. Dnes už začíná být napadán i symbol Ježíše na kříži, protože “je běloch”.

Objevují se požadavky na povinné odevzdávání veškerého majetku bělochů černochům jako kompenzace”za minulé zločiny”.

“Bělošství” začalo být chápáno jako příčina všeho zlého v minulosti i dnes… Dnes se útočí na sochy velikánů, kteří se provinili třeba jen tím, že “byli bílí” a nebo byli státníky v dobách kolonialismu.

Zítra se mohou stát obětí útoku a lynče i bílí lidé ve svých vlastních domech tak, jako se dnes děje u farmářů v Jihoafrické republice!!

Zdá se to nereálné a výplod fantazie?

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 860 times, 77 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.