MYNAROVCACEK
14.10.2021
Kategorie: Politika

Hradní poskoci si z nás dělají legraci, a politikům to nevadí…?!

Sdílejte článek:

VLADIMÍR KROUPA

Připadám si, jako bych se probudil v KLDR, nebo přinejmenším v Sovětském Svazu, tam někdy v první polovině osmdesátých let. Tam se také lhalo, respektive lže lidem o jejich nejvyšších…

 

Je to doslova absurdní fraška. Všichni víme, že nám ta partička okolo hradního kancléře Mynáře lže. Sprostě, bez uzardění a s lehkostí Jidáše. Všichni víme, všichni včetně politiků – a ne že ne, že prezident Zeman je v takovém stavu, že není schopen říci ani slovo do kamery, či do mikrofonu, přesto nám to hradní bratrstvo kočičí pracky bude do očí lhát, že pan prezident rozhodl to, že řekl ono, a že papal tamto.

Jedna lež za druhou.

Ta nejnovější je ta, že prý nové zasedání Sněmovny vyhlásí prezident na 8. listopadu…

Kdo to řekl ve skutečnosti? Opravdu prezident Zeman a pak to po něm tlumočil kancléř Mynář, nebo to řekl JEN kancléř Mynář…?!

Víte, v čem je ta lež?

V ten den – 8. listopadu, se totiž Sněmovna musí dle Ústavy sejít, i kdyby čert na koze jezdil a prezident třeba i nechtěl. Podle Ústavy se musí Sněmovna na své ustavující schůzi sejít, pokud ji k tomu prezident nevyzve dříve, 30 dní od voleb. A kdy že to vychází po těchto volbách…?

No přeci 8. listopadu, óóó, jaké to překvapení!

Je tedy jasné, že Mynář tvrdí, že v ten den prezident něco prohlásí, respektive vyhlásí, i když dobře ví (Mynář), že v ten den už mu na jeho (prezidentovu) snahu kálí Bílej Tesák, protože už v ten den bude úplně zbytečná.

Víte, že nám lžou ti hradní poskoci, to už mě vlastně ani trochu nepřekvapuje, vždyť oni ani jinak neumí, co mě ale rozčiluje je fakt, že politiky napříč politickým spektrem to podle všeho nechává v klidu. To jim opravdu nevadí, že v tuhle chvíli na sebe vzal de facto pravomoci prezidenta kancléř, který ani nemá bezpečnostní prověrku?!

Opravdu politikům nevadí, že se k jejich voličům – nám všem, dostávají informace o schopnosti prezidenta vládnout svými pravomocemi, svým tělem či myslí ve stylu a ve formě, jakou mnozí z nás pamatují z doby kdy umíral Brežněv, kdy už byl mrtvý Černěnko, nebo jako to dnes a denně zažívají lidé v KLDR, kteří o tom svém otlemeném náčelníkovi, prolezlém špekem a neduhy slyší dnes a denně, jaký je to vlastně junák, zdravý, jako řípa…?!

Opravdu jsme mnozí z nás dali (já tedy ano) svůj hlas koalici SPOLU, aby její představitelé dělali, že je Císař oblečený…? Opravdu se mezi nimi nenajde nikdo, kdo by už konečně bouchnul do stolu a postavil tu nikým nevolenou a ulhanou hradní sebranku do latě, a vynutil si pravdivé informace o prezidentově zdraví a hlavně o jeho možnostech přemýšlet a jasně rozhodovat?!

Kdyby byl prezident schopen alespoň trochu přemýšlet, jistě by o sobě dal v takové situaci alespoň nějak, a hlavně osobně vědět.

To, že nějaký mluvčí, nebo kancléř z leknutí hlásá to, či ono, může být pravda, ale nevím jako to máte Vy, ale já jim to nevěřím. Po zkušenostech s nimi už jim totiž nevěřím ani nos mezi očima..

A o tom to je…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 967 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 2,58 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)