zemanbabisch
8.5.2017
Kategorie: Humor

Hradní dada a orální puzzle

Sdílejte článek:

RED HOOK

Prezident Zeman, jehož indiánské jméno „Nastav si to, támhle to máš obráceně“ ve mně vzbuzuje permanentní veselí, je fakt model neuvěřitelnej. Během pár hodin udělat z nejvyšší funkce v tomto státě pozici nesvéprávného ošetřovatele podlahových krytin, to jen tak někdo nedá.

A to, co z něj padá, to je prostě skvělý dada. Třeba to dokonalé „Všichni lidé v sedm ráno spí, protože je ještě hluboká noc“. Chtěl bych našeho Nejvyššího ujistit, že my v Nuslích máme v sedm ráno po snídani a jdeme si koupit novýho lahváče. To, že náš Nejvyšší je ještě před polednem v kómatu neznamená, že jsou na tom stejně blbě i ostatní.

Já bych docela ocenil, kdyby se pan prezident přesunul z televize Barrandov na televizi Šlágr. Mohl by tam mít okénko mezi rodinným Duem Yamaha a italským plnokrevníkem Andreem Andreim. Dal by tímhle krokem najevo, že pro něj „integrita osobnosti“ není neznámej pojem. Vyrazil by tím zároveň žolíka z ruky všem, co se mu posmívaj, že ani netuší, co je za roční období.

A do toho ten podtatranský Stierlitz se svým úkolováním novinářů a lhaním a vytáčením a kličkováním. Mi vrtá hlavou, jak vůbec může chodit po venku bez dozoru. On je taky prima mimoň. Já ho poslouchal a i když češtinu ovládám docela dobře, tak jsem vůbec netušil, o čem to mele. Až po chvíli mi došlo, že netuším právě proto, že umím česky.

On řekne větu co má začátek a prostředek a konec, to jako jo, ale každá z těch tří částí je úplně z jinýho koutu Vesmíru. To jsou normálně orální puzzle, co on vypouští do éteru. Si to člověk musí rozstříhat a složit, aby se vůbec k něčemu dobral.

Ale i když si to rozstříháte, tak z toho stejně složíte kulový, protože z toho se prostě nic smysluplnýho složit nedá.

No. A takhle my si tu matko žijem.

Já jsem moc rád, že tohle můžu sledovat. Že jsem účastník zájezdu. A doufám, že tady ještě pár let vydržím, protože tohle sledovat je prostě Dokonalý.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám Duo Yamaha. Jsem jim řekl, že bohužel jo. Že jsem je jednou slyšel. Doteď mi z toho zvoní v uších.

Dnes bude pod mrakem. A možná přijde zvlněná okluzní fronta, protože Fanda byl ráno poněkud neklidný.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 90 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...