SVOBSLOVA
18.6.2018
Kategorie: Společnost

Horem pádem, než bude pozdě …

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Tento text byl zveřejněn na webu strany Svobodných. V doslovné podobě jej zveřejňuji zde. Cituji:

Můj výrazně euroskeptický postoj (před 15 lety jsem hlasoval NE), je dlouhodobě znám. Stejně tak je znám můj odmítavý postoj ke kvótám, Dublinu, Lisabonu, vměšování Bruselu a jeho byrokracii, potírání svobody slova, internetu a svobody jedince. Zásadní odpor mám k řízené migraci a s ní spojeným obchodem s lidmi, na kterém parazitují neziskovky a stavím se zcela negativně k řízené islamizaci Evropy.

Stejně negativní postoj mám k neziskovkám, které se “věnují” migraci, „začleňování“ atp. a jako pijavice jsou přisáty na penězovody. Dnes se kritizuje, pokud někdo napíše černoch a minimálně se mu vytkne, že se to neříká a že je nutno říkat afroameričan. Už jsem z toho zmaten. Mám tedy říkat afroevropan, afročech? Jak mám říkat člověku, který žije v Africe a má stejnou pleť jako já? evropoafričan?

Co se ještě smí? Která fakta je ještě nutno zamlčet a zkreslit? Nebo dokonce zamlčet? Co se ještě smí a zejména, co se nesmí říkat? Media nepíší o islámském terorismu, ale o frustrovaných mladících, nepochopených Evropany. Píší o tom, že dodávka najela do lidí, ne její řidič. Pokud media zmíní řidiče, napíší, že dodávku řídil Belgičan Mustafa Ali …. Když imigrant znásilní a zavraždí ženu, je to bagatelizováno, že “provokovala” tím, že byla „vyzývavě“ (tedy hezky) oblečena. Pachatel, pokud je nedopatřením dopaden, dostane absurdně nízký trest, dokonce i podmínku.

Pokus vypálit synagogu v německém Wuppertalu v Severním Porýní-Vestfálsku byl dle soudu přiměřený krok, který měl vyjádřit nesouhlas s politikou Izraele v pásmu Gazy. Soud zamítl antisemitský motiv útoku s tím, že zapálení synagogy v Německu mělo „obrátit pozornost ke konfliktu v Gaze“. Jaký trest by tedy jiný člověk dostal za vypálení mešity s tím, že jde o vyjádření nesouhlasu s politikou Saudské Arábie, nebo Turecka, nebo nerovných práv žen, či LGBT, nebo ateistů v muslimských zemích?

V Británii byl Kevin Crehan odsouzem ke dvanácti měsícům vězení za umístění plátků slaniny na dveře mešity v Bristolu. Když měl za sebou polovinu trestu, byl nalezen ve své cele mrtev. Zemřel za nejasných okolností. V současné době je odsouzen na 13 měsíců a je ve vězení další Brit, Tommy Robinson, protiislámský a protiimigrační aktivista, za nepovolené natáčení v prostorách soudu. Ano, opakovaně porušil zákon. Na to poukazujeme. Ne na to, že zákon je špatný a zatčení a odsouzení, které bude možná příčinou „nevyjasněného“ úmrtí dalšího vězně, nepoukazujeme. Nepoukazujeme na to, že za nenásilný protest je vězení a žhářství je tolerováno.

V Německu znásilněné ženy prý provokovaly oblůečením a neměly chodit večer bez doprovodu. Čím provokovala ta hromadně znásilněná, mušená a zavražděná desetiletá dívenka? Neodříkala zpaměti Korán? Jak dlouho budeme k těmto věcem nečinně přihlížet a říkat těm, co na ně poukazují: “jste rasisti, jste xenofobové, u nás žádní migranti nejsou”. Nu nejsou. Budeme o tom tedy smět mluvit tehdy, až tu budou a až budou znásilněny naše ženy a děti? Jsem Svobodný, protože chci přispět k tomu, abych byl svobodný, abychom byli svobodní všichni.

A naše strana? Hop hop hop, kdo neskáče….. vzali nám témata. Odchod z EU, islamizaci, slušnost. Tak si musíme najít jiná, namísto toho, abychom původní ještě více a ještě hlasitěji zvedli. Jako strana potichu opouštíme až na výjimky euroskepticismus, konzervativismus, opouštíme téma kritiky řízené islamizace Evropy. Místo toho řešíme „homoadopce“, či „homomanželství“. Včera jsem se dočetl od našeho člena, že musíme za každou cenu propagovat Prague Pride, kde to jde. Nic proti, ale opravdu toto lidi nejvíc trápí? Jako společnost popíráme podstatu manželství a jeho svátost a to dokonce soudními rozsudky. Myslím tím legalizaci manželství homosexuálů. Zcela přehlížíme význam slova manželství a to, z čeho toto slovo vzniklo.

Jednoznačně jsem pro, aby gayové a lesbičky měli stejná práva tam, kde je to realizovatelné. Bohužel, je to k LGTB nespravedlivé, ale některé věci není jak změnit. Jak lidé, tak zvířata jsou nedílnou součástí přírody. Tak, jako u člověka, i u zvířat existují homosexuální vztahy, ale nikdo ještě nezaznamenal, že by homosexuální pár zvířat měl vlastní mláďata. Je to možná nespravedlivé, ale to to logické. Je to příroda. Neměňme ji. Kdykoli člověk razantně uměle zasáhl do přírody, vždy mu to po čase nehezky vrátila.

Ano, veďme na téma homosexuální svazků a „homoadopcí“ diskusi, ale nedělejme ukvapené závěry a nestavme to jako naše nosná témata. Proč neřešíme to, co se týká nás všech? Co postupná likvidace naší státnosti a svobod salámovou metodou? Omezování svobod? Řízená islamizace Evropy, diktát Bruselu? Válka, která zde fakticky probíhá. Hrozba obrovské sociální krize? Co rozkrádání této země za zřejmě nucené tolerance policií, státního zastupitelství a soudů?

Je třeba se lidí ptát co chtějí, co je trápí, co jim vadí a pracovat s tím, co nám řeknou. Pokud to, co chceme, chceme pro lidi, nemůžeme je nevyslyšet. To, co jsem do této chvíle napsal nepatří do interní diskuse Svobodných, ale do diskuse veřejné. Je nezbytné komunikovat s ostatními, je totiž třeba, aby lidé mimo stranu Svobodných věděli, co si jednotliví členové myslí a co chtějí. Je třeba, abychom své myšlenky v tomto prostoru mohly lidem předkládat a tak k nim otevírat diskusi. Je třeba, abychom s lidmi zahájili diskusi a oprostit se od toho, říkat jim, co by měli. Co je správné.

Pokud jste dočetli až jsem, nejde o oficiální vyjádření strany, ale o vyjádření jejího člena. Byl bych velmi rád, pokud by se nejen pod tímto příspěvkem otevřela diskuse na téma, co lidi trápí, co by chtěli změnit, za co bychom se měli postavit. Každý může psát zde, našemu vedení, kterémukoli členu. Kdokoli může pochopitelně napsat i mně, nejlépe do messengeru. Omlouvám se za délku, ale jinak to nešlo a navíc já se nezměním. Totožný text najdete u mne.

Takže základní otázka – měli by se Svobodní vrátit k tomu, proč byli založeni? K euroskeptismu, který doplním o boj za zachování suverenity naší vlasti? Ke konzevativní politice? K vizi štíhlého státu? K omezení státní moci a tedy “osvobození” občana od jejího diktátu? K tomu, aby se o lidských právech jen nemluvilo, ale aby fungovala a nebyla jakkoli omezována?

K nedutknotelnosti soukromí, vlastnického práva, svobody podnikání, názoru….. K důraznému dodržování rovnosti před zákonem, která je pro vyvolené porušována? Je třeba pokračovat? Myslím že ne. Myslím si, že je tato a další témata nutno znovu zvednout a kategiricky prosazovat. Jste pro?

Pro odlehčení a na závěr jedna scénka z filmu „Horem pádem“, jejíž obsah mohu jen podepsat.

Mějte hezké a klidné dny.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 555,00 Kč
Vybráno 13.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.