ALLAHISLAM
21.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Hon na islamofoby u nás pokračuje, další jdou před soud

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Všichni jste si už jistě dávno všimli alarmující skutečnosti, kdy se velmi silně selektuje tzv. “povolená” a “nepovolená” nenávist. To je nyní viditelné především na mnoha soudních verdiktech v různých kauzách, které se jakkoli dotýkají islámu a stávající islamizace Evropy. Na velmi rozporuplné rozsudky našich soudů, které silně nadržují muslimům a naopak islamofobii nemilosrdně trestají, jsem upozornila zde. Dnes jsem narazila na informaci, že jsou stíháni další dva “islamofobové”, kteří se nějak negativně vyjádřili k muslimům v souvislosti s útoky ve Vídni.

Než půjdu k věci, tak bych chtěla vás všechny, kdo jste zvyklí se účastnit diskuzí, upozornit na to, že tyto případy nejsou zdaleka ojedinělé. Mimo těch několika, o nichž jsem psala před časem, došlo postupně i k dalším soudním řízením, kdy byl verdikt jako přes kopírák – tříměsíční podmínka s tím, že posledně už soudkyně vyhrožovala, že příští “islamofob” již s podmínkou neunikne. Uvědomte si, že naše vláda je silně proislámská, ostatně, pochybuji, že má kterákoli země EU na ministerstvu vnitra tak velkého zastánce islámu jako je tomu u nás.

Tedy vy všichni, kdo komentujete světové dění – zejména pak stávající islamizaci, či třeba islámské útoky – si musíte dávat velký pozor na to, co napíšete. Cenzorské Al Hamajdovo komando nikdy nespí, autocenzuru musíme ostatně používat všichni, přičemž dnes už by mohli trestat na základě “předsudečné nenávisti” i jen za náznaky nějaké nekalé myšlenky vůči systémem extrémně protěžovaným muslimům.

Opavská policie nyní stíhá na základě udání jednoho muže (51 let) a jednu ženu (36 let), kteří si – nezávisle na sobě – dovolili v diskuzi vyhrožovat muslimům, když komentovali útok ve Vídni. Logicky musel většinu z nás útok zasáhnout. Vždyť se nám tak blízko od našich hranic opět projevilo “náboženství míru” takové, jaké skutečně je. Násilné, expanzivní a nenávistné. Pak je snad normální, že mnohým lidem v afektu uniknou i ostřejší slova!!

Tedy tito dva “islamofobové” jsou další v řadě těch, kdo si dovolili psát hanlivě o muslimech a čeká je soud. Dnes už nemůžete ani vyjádřit nenávist k těm, kdo ji mohou vyjadřovat vůči vám jak je jim libo. A nenávist vůči káfirům vyjadřují dnes a denně, zcela nerušeně, ve svých mešitách.  Můžete zde ovšem přát smrt třeba prezidentovi, to je povoleno. Podobně, jako mohou muslimové kázat nenávist proti nám. Jejich nenávist vůči bezvěrcům je přece normální kulturní obohacení, je to projev svébytnosti a náboženského přesvědčení. A v tom oni mají plnou svobodu. Dokonce u nás může muslim někoho opakovaně fyzicky napadnout a je jisté, že sedět nepůjde, jak ukázal poměrně medializovaný případ z Plzně.

Zkuste se někdy podívat na Facebook Al Jazzíry krátce po jakémkoli islámském útoku v Evropě. Uvidíte tam oslavné ódy na útočníky, samozřejmě tyto příspěvky jsou také náležitě “olajkované”.  Většinou se tam diskutuje anglicky (tudíž do diskuzí se přidávají i nemuslimové), takže kdo tento jazyk umíte, neváhejte se tam po dalším útoku v Evropě nahlédnout. A ubezpečuji vás, že tyto muslimy, slavící vraždění bezvěrců, na Facebooku nikdo neblokuje tak, jako vás. Když jsem se na komentáře stran útoku Čečence na učitele dívala týden po útoku, tak u starého článku tyto komentáře, oslavující stětí hlavy rouhači,  stále setrvávaly.

Předpokládám, že nakonec dostanou tito dva “islamofobové” stejný trest, jako všichni předtím (a že jich už byla pěkná řádka, náš vrchní islamizátor se prostě činí) – tedy 3 měsíce podmíněně. Přece jen už ovšem naposledy u nějakého jiného soudu prohlásila jistá soudkyně, že další islamofob půjde sedět “natvrdo”, je tedy jen otázkou času, než k tomu dojde. Za podobné výroky v diskuzích totiž můžete dostat až 3 roky nepodmíněně.

Přitom jistý muslim odešel od soudu za to, že posílal peníze ISIS a doma uchovával propagandistické materiály této teroristické organizace, také s tříletou podmínkou. Tedy pošlete-li pár desítek nebo stovek tisíc ISIS nebo Al Kajdě a k tomu se budete kochat pohledem na stínání hlav bezvěrcům, budete považováni za stejně nebezpečného jako člověk, který napíše jeden “islamofobní” komentář. 

Islámská ideologie nám dnes a denně ukazuje svoji nenávist. Není dne, aby nebyl někde ve světě někdo zabit ve jménu Alláha, ve jménu této nenávistné ideologie. Přesto my musíme povinně tuto ideologii ctít a obdivovat stejně, jako její uctívače. My je povinně musíme ctít, oni nás mohou beztrestně nenávidět.

Pokud by měli naši předkové k islámu stejný přístup, jaký má k němu  náš současný politický systém, EU, naše ministerstvo vnitra a soudy, pak by nebyla žádná bitva u Vídně a dnes by zde vládla šaría. A soudkyně, která nedávno vyhrožovala nepodmíněným trestem, by dnes seděla doma zabalená v burce a čekala by na další ránu od svého pána. Korán přece povzbuzuje k bití žen. To je ale dle této soudkyně zcela v pořádku.

A na závěr se můžete podívat na to, jak u nás vypadá nenávist povolená..

 

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 258 times, 34 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
132 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.