Trump_accepts_nomination
25.8.2018
Kategorie: Politika

Hon na Donalda Trumpa

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Když sleduji ten hon na amerického prezidenta, pokaždé si uvědomím jak strašně moc se ten svět za pár desetiletí změnil.

Není tomu tak dávno co pro většinu Američanů byla na prvním místě Amerika, pak Amerika, pak dlouho nic a zase Amerika. To už dnes neplatí. Sluníčkiádou zasažení levicoví liberálové by dnes nejraději do USA nastěhovali všechny živé tvory této planety, aby se o ně tak nějak po svém mohli postarat.

 

A tak není divu, že když tomu chtěl pan Trump udělat přítrž, vyrojilo se strašně moc až nepříčetných lidí, kteří by klidně, za zbourání alespoň kousku zdi plotu na mexické hranici, obětovali nějakého republikána a nejlépe z řad místních bezdomovců.

Třeba si řeknete, že teď jsem to možná drobet přehnal, ale rád bych připomněl, že většina těch řvoucích demokratů je placena nějakou nadací či neziskovkou a prokazatelný pokles migrantů je přímo ohrožuje nejen na kariéře, ale i na živobytí celkově. A tak se začaly používat praktiky, na které by ještě před pár lety v USA málokdo pomyslel.

Neskutečně dobře organizované demonstrace proti prezidentovi a jeho agendě. Záškodníci nasazení přímo v Bílém domě, ženy, které poskytly prezidentovi, ovšem tenkrát ještě nebyl prezidentem, nějakou tu sexuální útěchu a dnes nejen, že se přiznávají, že jsou šlapky, ale dokonce i skutečnost, že dostaly zaplaceno, aby se v případě zvolení pana Trumpa nesnížily k tomu, že by na jeho kariéře chtěly vydělat a jejich pikantérie by mohly vést až k velkým personálním obměnám. Stalo se.

Asi nejen Američané se sami sebe ptají co bude dál. Prezident Trump čelí těmto obviněním a útokům s naprosto pohodovým, až ledovým, klidem. A to se jeho odpůrcům strašně těžko překousává.

Já vlastně dnešní článek nechtěl psát o panu Trumpovi, ale poukázat na skutečnost, že díky jeho krokům a „popularitě“ nedostává tolik za uši náš pan prezident. Zkrátka a dobře pro mnoho našich bojovníků za tu jedinou správnou pravdu teď nemá na pana Zemana čas. Je totiž nesmírně důležité, aby se jich všech třicet dostavilo před ruskou ambasádu s protestem a nebo někam pod koně. Kde by rádi poradili americkému prezidentovi, co by měl dělat….

Myslím, že celý svět očekával s napětím schůzku amerického a ruského prezidenta. Celý normální svět si přeje, aby se jejich vzájemné vztahy urovnaly. Ale je i spousta poblouzněnců, kteří i tento tak dlouho očekávaný krok panu Trumpovi vyčítají a označují ho za podřízení se Rusku. Zajímavé, obzvláště po dalších sankcích.

Fakt by mě zajímalo s kým bojovníci za sluníčkový svět dovolí americkému prezidentovi schůzku, aniž by se pak od nich dočkal kritiky.

Nějaké favority z Německa či Francie mám, ale taky vím, že oni si najdou nějakou tu mouchu i zde…

A na závěr tradiční otázka, kdy asi celý ten politický hon skončí? Prozřením, volbami a nebo to snad skutečně dojde do toho nejhoršího stavu?

Autor: Pavel B. Reichl

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 204,44 Kč
Vybráno 29.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.