Trump_accepts_nomination
25.8.2018
Kategorie: Politika

Hon na Donalda Trumpa

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Když sleduji ten hon na amerického prezidenta, pokaždé si uvědomím jak strašně moc se ten svět za pár desetiletí změnil.

Není tomu tak dávno co pro většinu Američanů byla na prvním místě Amerika, pak Amerika, pak dlouho nic a zase Amerika. To už dnes neplatí. Sluníčkiádou zasažení levicoví liberálové by dnes nejraději do USA nastěhovali všechny živé tvory této planety, aby se o ně tak nějak po svém mohli postarat.

 

A tak není divu, že když tomu chtěl pan Trump udělat přítrž, vyrojilo se strašně moc až nepříčetných lidí, kteří by klidně, za zbourání alespoň kousku zdi plotu na mexické hranici, obětovali nějakého republikána a nejlépe z řad místních bezdomovců.

Třeba si řeknete, že teď jsem to možná drobet přehnal, ale rád bych připomněl, že většina těch řvoucích demokratů je placena nějakou nadací či neziskovkou a prokazatelný pokles migrantů je přímo ohrožuje nejen na kariéře, ale i na živobytí celkově. A tak se začaly používat praktiky, na které by ještě před pár lety v USA málokdo pomyslel.

Neskutečně dobře organizované demonstrace proti prezidentovi a jeho agendě. Záškodníci nasazení přímo v Bílém domě, ženy, které poskytly prezidentovi, ovšem tenkrát ještě nebyl prezidentem, nějakou tu sexuální útěchu a dnes nejen, že se přiznávají, že jsou šlapky, ale dokonce i skutečnost, že dostaly zaplaceno, aby se v případě zvolení pana Trumpa nesnížily k tomu, že by na jeho kariéře chtěly vydělat a jejich pikantérie by mohly vést až k velkým personálním obměnám. Stalo se.

Asi nejen Američané se sami sebe ptají co bude dál. Prezident Trump čelí těmto obviněním a útokům s naprosto pohodovým, až ledovým, klidem. A to se jeho odpůrcům strašně těžko překousává.

Já vlastně dnešní článek nechtěl psát o panu Trumpovi, ale poukázat na skutečnost, že díky jeho krokům a „popularitě“ nedostává tolik za uši náš pan prezident. Zkrátka a dobře pro mnoho našich bojovníků za tu jedinou správnou pravdu teď nemá na pana Zemana čas. Je totiž nesmírně důležité, aby se jich všech třicet dostavilo před ruskou ambasádu s protestem a nebo někam pod koně. Kde by rádi poradili americkému prezidentovi, co by měl dělat….

Myslím, že celý svět očekával s napětím schůzku amerického a ruského prezidenta. Celý normální svět si přeje, aby se jejich vzájemné vztahy urovnaly. Ale je i spousta poblouzněnců, kteří i tento tak dlouho očekávaný krok panu Trumpovi vyčítají a označují ho za podřízení se Rusku. Zajímavé, obzvláště po dalších sankcích.

Fakt by mě zajímalo s kým bojovníci za sluníčkový svět dovolí americkému prezidentovi schůzku, aniž by se pak od nich dočkal kritiky.

Nějaké favority z Německa či Francie mám, ale taky vím, že oni si najdou nějakou tu mouchu i zde…

A na závěr tradiční otázka, kdy asi celý ten politický hon skončí? Prozřením, volbami a nebo to snad skutečně dojde do toho nejhoršího stavu?

Autor: Pavel B. Reichl

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.