535818_article_photo_vro6cdd_600x
12.7.2016
Kategorie: Společnost

Hollangate: Sex, biče a deviantní politika

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 12|07|2016

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc. Video se bleskově šíří na Facebooku s posměšnými komentáři a má už tisíce zhlédnutí. Hlavním aktérem snímku je totiž náměstek primátora města Brna Matěj Hollan.

A nejde přitom o nějaký pokoutně pořízený kompromitující materiál. Video zavěsili na sociální síť sami členové výpravy do ukrajinského Lvova, kam se Hollan vydal o dovolené na fotbalový zápas. Někteří říkají, že tam dokonce byl na služebce, což ovšem zatím není ověřeno. Pikantní na tomto skandálku je, že jeho straničtí kolegové tento úlet omlouvají. Je to podružná věc, reaguje šéfka Žít Brno. „Nebudu komentovat, co dělá Matěj Hollan na dovolené. Připomíná mi to, jako když před lety zveřejnili fotky z dovolené Petry Buzkové, jak je nahoře bez. Je to naprosto podružná věc, nesouvisející s prací,“ uvedla dále předsedkyně Žít Brno Barbora Antonová. „Jestli mají lidi potřebu se tím zabývat, neberu jim to. Ale nerozumím tomu,“ poznamenala. A autor videa který ho také zveřejnil pravil. „Fakt by nás nenapadlo, že taková normalní turistická atrakce z ukrajinské paluše vyvolá tolik povyku. Prý esi jsem se nezbláznil. Ne, nezbláznil. Že majó vubec lidi čas řešit takový kraviny. Kdyby tak byli všichni v klidesu jak Matěj,“ napsal dále Fišer.

Snaha vydávat to nyní za hrdinství je velice legrační – odvaha je, když někdo udělá comming out, aniž to lidé o něm vědí a nikoliv pod tlakem okolností, jak se mylně domnívá Petr Minařík. Je to asi taková odvaha, jako kdy se Jakub Janda dozná, že natočil “softíčko pro gaye” – ale tři dny poté, co už to ví celý web.

Takže by to teď chtělo ještě nějakou blokační demošku centra Brna – oh, wait… Kvůli kolapsu v dopravě vlastně Brno už zablokované je! Tak nic, složit duhový deštníčky a zpátky na radnici vymýšlet zákazy, děcka…
Takže ještě ke kauzičce “bičování Hollana na služební cestě ve Lvově neznámou dominou”: Jasně, nahýho Matěje jsme už viděli (snad) všichni, fotky Matěje z hospod jsou častější než jeho fotky z magistrátu a když je to hospoda v zahraničí, tak tuplem. Že to bude subík tak nějak tušíme (stranicky…). Na funkci to nemá vliv – no a to je omyl. Možná ne na Matějovu, ale na pojímání funkce náměstka primátora to vliv určitě má. Je to další posunutí hranic (jasně, bořit a ničit), kdy je ovšem zásadní to následné prohlášení, “proč…”. Protože to chtěl zkusit a nepřemýšlel o tom. To jsou nejsmutnější trestní případy – prostě si to POTŘEBOVAL zkusit… Sádlo máslo – ok, a jak měl tu potřebu si to zkusit, měl potřebu se u toho nechat nafilmovat a měl potřebu to šířit…

To je nejčastější obhajoba u mravnostních trestných činů: “Nechtěl jsem nikomu ublížit, jen jsem se chtěl podívat a zkusit si…” – a je to přiznání devianta. A o tom to je – kdo nemá zábrany a nechápe rozdíl mezi životem na veřejnosti a v soukromí, ten do politiky nepatří, patří na léčení. Mravokárně se totiž pohoršuje nad ostatními, pak udělá toto a stanoví to jako normu chování s tím, že všichni poddaní jsou povinni nechat se veřejně bičovat. KRÁL JE NAHÝ!!! A není potřeba to obdivovat, je potřeba říct “Mates, ty seš takovej vůl… Jsi reprezentant města na služební cestě a potřebuješ se nechat bičovat v pajzlu od neznámé “servírky”, aby ses tím pak pochlubil”?! Fakt, že se náměstek neumí ovládnout a potřebuje u toho exhibovat svědčí o deviaci a i když v ústavu nyní vládnou chovanci, lid o nahotě krále a jeho úchylkách ví a směje se mu.

Já si představuji, jak by reagovali, kdyby to udělal někdo jiný… Atomová by jistě sepsala petici “Evropo, omlouváme se…” a jistý radní pro legislativu řečený “základka” by na dotyčného podal 8 trestních oznámení. Zbytek by udělal duhovou demošku s blokádou Brna.

Na Hollangate je nejpodivuhodnější, že i jeho kamarádi a obhájci s klidem konstatují, že se to sice stalo na služební cestě, ale byla to soukromá zábava, takže nakonec vo co gou, že? OK, nechme stranou choutky pana Matěje „I want more“ Hollana. V kombinaci s jeho exhibicionismem budou jednou znamenat hlavní příčinu konce politické kariéry hlavního protagonisty Žít Brno.

Podstatně zajímavější je informace, že na tu služební cestu si jel náměstek Hollan se svým kamarádem Markem Fišerem zahrát fotbal. Jasně, nemusí to být náhoda, že pan Hollan objevil svůj sklon ke sportování až po té, co se stal placeným politikem, ale vážně si dnešní magistrátní koalice myslí, že ta služebka do Lvova na fotbálek spojený s aktivním prohlubováním nerozborného přátelství po místních putykách, je to, co by chtěli občané města Brna platit? Myslím, ze když se pan náměstek přes BDSM vrátil domů, pokračovala v těch ranách karabáčem za křiku “I give you much more” paní Hollanová. No a tím jsme tak téma vyčerpali a kouknem ještě na pár dalších událostí, ve zkrácené podobě neb jsou prázdniny a i já si chci odpočinout.

Jarda Polanský z PL odpovídá protagonistovi EH Jandovi poté co tento se ohradil proti Polanského postu na FB: Zase špatně, zase špatně, vy nešťastníku. Máte skvělý dar pokaždé vůbec nic nepochopit. Já nemám nic proti konkrétní politice, tudíž nikoho neplísním za navrhování tvrdého postupu vůči Rusku či za bezvýhradnou podporu linie NATO či EU. Mně Rusové ani Zeman nic nedali (a ani od nich nic nechci) a na Kreml seru. Mně jen vadí, pokud se za nezávislý think-tank vydává politicko-aktivistická organizace, která si navíc většinu financí opatřuje od institucí politického subjektu jménem EU. Největší sranda je, že robustní díl těch peněz čerpá od EK, tedy dle vás eurooptimistů ,,vlády EU”. Nevládní organizace financovaná VLÁDOU, to už je na výjezd Chocholouška. Jde tedy o to podvodné vydávání se za bohulibou a nepolitickou strukturu (financovanou spontánně občanskou společností) a zneužívání tohoto krytí v politickém boji. Jako kdyby na místo bitvy přijelo auto Červeného kříže a z něj vyskákálo 20 chlapů se samopaly. Čili méně hysterie a větší smysl pro proporce. Na Kreml i na Zemana vskutku seru, nepotřebuju jim pomáhat. Jen jejich názory na PL zveřejňuji, protože Zemana podporuje 70% lidí, postoj vůči Rusku cca 30% (a podstatná část politické scény), EU nepodporuje většina občanů etc. A jak jistě víte, prostor dostává proporčně i druha strana. Podívejte se do těch svých statistik citovanosti, kolikrát je to za PL:-). Každý Váš názor s nadšením plně citujeme. Ale na snahu dělat politiku s podvodným krytím a financováním z politických struktur budu upozorňovat vždy a mám na to právo. To totiž není věc politického obsahu, v rámci něhož i nadále zůstávám nejvíce nestranným manažerem českých médií, ale věcí formy doing-business v politice. Já mám rád fér boj, ale nesnáším podrazy. A ta kreaturka… Sorry, vždyť se na sebe podívejte a chvíli se poslouchejte. Ale to bylo z mého příspěvku to nejméně podstatné.

A brněnské okénko: Konvičkovci v Brně udělali demošku před mešitou. Promenovaly se tam holé baby, jedl vepřový guláš a pálily listy z koránu. Radní Brna středu Bartík na to podal trestní oznámení. Bartík, to je ten bez středoškolského vzdělání, nebo bez řidičáku? ptal se jeden čtenář. A z jiné diskuze: Žít Brno je žumpa a k moci se dostali jen díky debilům,kteří se jejich zvolením chtěli pomstít tehdejšímu primátorovi Onderkovi, který byl mimo jiné taky pěkný kokot…Je to, jako kdybyste hovno na cestě uklidili tak, že na něj vylejete obsah fekálního vozu…aneb,pokud bylo Brno ve sračkách po kolena,tak s Hollanem a spol.je v nich až po krk.

A trocha bulváru: Ženu vyhodili z koupaliště, protože byla moc sexy. Blondýnce plavčíci vysvětlili, že má moc malé bikiny, které jsou příliš odhalující, a vyhodili ji z akvaparku. Když nechtěla odejít dobrovolně, zavolali na ni policii. Madelyn Sheafferová z Independence v Missouri určitě hned tak brzy nezapomene na svou poslední návštěvu tamního akvaparku. Když v úterý koupaliště navštívila, tak ji chvíli potom, co přišla, vyhodili. Důvod? Prý měla nevhodné plavky. “Byla jsem u bazénu s mojí matkou (68), dcerou (14) a třemi malými synovci a neteřemi, když za mnou přišli plavčíci a požádali mě, abych si oblékla šortky a vyměnila horní část plavek za větší. Argumentovali tím, že se příliš odhaluji a že tohle je koupaliště pro rodiny,” napsala konsternovaná Madelyn na svém facebookovém profilu. Třiačtyřicetiletá blondýnka ale žádnou větší podprsenku, neměla, navíc jí argumenty plavčíků přišly absurdní a odmítla akvapark opustit. Tak na ni zavolali policii, která ji vyvedla ven. “Bylo to úplně směšné. Na tom koupališti byla spousta žen, a to i v mém věku a s mou postavou, které měly bikiny stejné velikosti a střihu jako já. Vůbec nechápu, co se jim zrovna na mých plavkách nelíbilo,” kroutí hlavou Madelyn, celý incident považuje za nesmyslnou diskriminaci a akvapark hodlá žalovat. Já bych ji nabídl azyl v Brně. Ve městě, kde náměstek proslul akcí ve stylu sádlo-máslo a nikomu to nevadí by si připadala jako v ráji.

A na Fejsbůku napsali:

 • Vláda rozhodla – Kapsch další 3 roky. Milan Šimonovský a Kapsch tímto Danu Ťokovi děkují a nechávají zahrát pěknou písničku.
 • Štěpán Kotrba v diskuzi o elitách: hmmm, tak to dnes je Koukolík, Drábová…, za pár let to bude Švihlíková. Byla to parta liberálních intošů z šedé zóny kolem Havla, která se ale prostitucí s novým režimem zcela a navždy zdiskreditovala (Přibáň, Šiklová, Uhlovi, Michnik, Fedor Gál, Petr Pithart,Benda sr., Bohumil Doležal, ale i Horálek (dnes už ho nikdo nezná), ap.). Jejich popperovský liberalismus je mrtev. Klaus mladší i starý. Tchatcherismus je ale mrtev též. Pak to je část vědecké inteligence v AV ČR a na UK, které ale skoro nikdo nezná (Dolejší). Dnes existující oppinion makeři nejsou většinou elita (aristokracie ducha), ale na jedné straně bývalí vexláci a “podnikatelé” (Jonák, Michal Horáček, Jančura a celé hejno miliardářů, Schwarzenberg a zbytky bývalé šlechty), na druhé straně chudí popkulturní žvanilové a mediálně bulvární mrdky, případně „věční petenti ve službách pana Vaňka“. Sice “srdcaři” s vlivem na část frustrované veřejnosti , ale bez morálky, kultury a někdy i bez vzdělání k věcem, ke kterým se vyjadřují… Lucie Bílá a Gott na jedné straně, režiséři Jan Hřebejk či Jiří Menzel, Michael Kocáb, Jan Ruml, Petruška Šustrová, Roman Joch, Martin C. Putna, Jan Urban, Jefim Fištejn, Tánička Fischerová, Marvanová, Jiří Siostrzonek ap. – prostě aktivističtí rozesírači ze sorosovských nadací na druhé straně. Těchdle zmrdů je asi tisíc. Případně popkulturní kněží (Halík, páter Prokop Sostrzionek, Czendlik ap.) a hejno psychiatrů a psychologů (Nešpor, Humpoliček, Cimický), případně léčitelé, výživoví poradci a jiní podvodníci a léčitelé čaker… (MUDr. Hana Mojžíšová, Petr Havlíček, Kateřina Cajthamlová)…
  Zajímavý vidět takový výčet pohromadě
 • Po shlédnutí videa s náměstkem Holanem ve stylu sádlo máslo si myslím, že by mohl natočit něco s Jakubem Jandou.
 • Kdyby řekl po pravdě hned, že je z Brna, nemusela ho ta domina mlátit!
 • Zatímco si náměstek pro dopravu nechává mlátit prdel na Ukrajině, doprava v Brně kolabuje.
 • Sobotka naléhavé žádal Junckera, aby zůstal ve funkci, protože je potřeba ještě přijmout regulaci zahradních čerpadel a WC splachovačů.
 • Ne pratele, tlusta ani vousata slecna neni hezci nez stihla, hlupak nema vetsi prava nez chytry clovek, homosexual nema prednost v adopci deti, vysoci lide namaji byt solidarni s malymi tim, ze si uriznou nohy v kotniku. Celebrita neni dylina, co si rano zapomnela v cizim byte kalhotky. Cyklista neni vic nez chodec nebo ridic, ktery na spotrebni dani zaplatil jeho stezky. Ten, kdo potrebuje dotace, cizi penize, ke svemu fungovani, nema byt oslavovan. A ten, kdo penize na dotace odvadi ze sve prace nema byt spehovan a pronasledovan. Agenty STB a udavaci se ma opovrhovat a ne z nich delat ministry.
  Bohatstvi se vytvari praci a ne prerozdelovanim.
 • Může mi někdo vysvětlit proč ty zachráněný uprchlíky neodvezou zpátky do Libye ale vozí je do Itálie?
 • Býk zabil toreadora. Teda dneska bych si v přilehlé hospodě asi býčí koule nedal.
 • “A neříkej lumbersexuál, nebo ti chrstnu laté do obličeje”
 • Německo už dvakrát vyvolalo světovou válku. Obávám, se, že jeho současné chování se blíží vyvolání války třetí.

A fór na konec:

Muž a žena, kteří se nikdy předtím neviděli, se setkají v jednom kupé lůžkového vozu. Po prvotních rozpacích se dohodnou, že žena bude spát na horním lůžku, muž na tom spodním. Uprostřed noci se žena vzbudí a vzbudí i muže:
“Prosím vás, promiňte, že otravuji. Mohl byste jít požádat průvodčího, jestli by neměl nějakou deku navíc ? Je mi zima.”
Muž povídá s leskem v očích:
“Mám lepší nápad. Co si zahrát na to, že jsme manželé…”
Žena se usměje:
“No, vlastně proč ne.”
A muž:
“Dobře, tak neotravuj a jdi se zeptat sama …”

A to je dneska všecko.

bloger_605
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 271,00 Kč
Vybráno 46.65%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 222 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,36 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.