causacssd
1.5.2016
Kategorie: Ekonomika

Hodně drahý bílý kůň

Sdílejte článek:

VÍT BLAHA 01|05|2016

Na idnes.cz je nikoliv až tak překvapivá zpráva o tom, že Alnerovu pohledávku za ČSSD chce koupit Pavol Krúpa. A samozřejmě vždy je zajímavé to, co se v novinách (a už vůbec ne v těch co „patří do holdingu“) vůbec neobjeví.

Třeba, že to byl právě Pavol Krúpa, kdo údajně dělal bílého koně Chrenkovi, který přes něj odkoupil zpět od Stanislava Grosse, po časovém testu, akcie své energetické distribuční firmy. Prodejním kolečkem Chrenek, Gross, Krúpa, Chrenek akcie samy o sobě nabyly nebývalým způsobem na hodnotě a Chrenek se tak expremiérovi asi “odměnil” za vstřícnost s níž vláda ČSSD sanovala „ekologické“ škody v jeho firmách.

Jen pro připomenutí, ty sanace šly do miliard a podle hesla Greenpissů se skutečně být ekologický v tomto případě vyplatilo. Alespoň tedy Chrenkovi, Grossovi a Krúpovi.

V minulých týdnech se  na sociálních sítích objevil vtip, že by dluh ČSSD mohl koupit Babiš a pak učinit ČSSD nabídku, kterou by nemohli odmítnout a tím si sociální demokraty „vhodně naklonit“, řečeno politicky korektně.  To, co se zprvu zdálo jako sranda, by mohlo v konečném důsledku znamenat, že Pavol Krúpa může být ve skutečnosti opravdu jen prodlouženou rukou Andreje Babiše. Pomyslným bílým koněm, který má pokrýt cílového zájemce o Altnerovu pohledávku.

Pro ČSSD to bude hodně hodně drahá zkušenost.

Že  k sobě mají Babiš a Krúpa velmi blízko je vidět i ze seznamu „podporovatelů“ ANO, tak jak se v roce 2011 objevil na webu  politické divize holdingu Agrofert.

ano01

ZDROJ: Vít Blaha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.