remeslník
28.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Hodinový manžel nebo řemeslník? Nechte si poradit

Sdílejte článek:

Někdy vám připadá, že si s vámi život pořádně zahrává. Celý rok všechno v domácnosti funguje na jedničku a teď s příchodem zimy vám elektrický kotel vyhlásil stávku. Co teď? Vyhledejte pomoc z řad odborníků.

Řešení se nabízí

Jestliže nemáte shodou okolností v blízkosti nadšeného domácího kutila, nezbude vám nic jiného než se obrátit na profesionály. V podstatě máte dvě možnosti. Využít služeb hodinového manžela a řemeslníka. K výhodám hodinového manžela jistě patří široká oblast působení. Jde o opraváře, zahradníka, údržbáře a montéra v jednom. Na druhou stranu často provádí spíše práce, které nevyžadují hlubokou znalost v oboru. Oproti tomu řemeslník je odborníkem v daném odvětví a zvládne i náročnější opravy.

Možnosti hledání toho „pravého“ je více

Zeptejte se třeba známých, zda neznají opraváře kotlů. Osobní zkušenosti jsou k nezaplacení. Na druhou stranu pravděpodobnost, že budou vědět o šikovném člověku, který bude mít teď hned čas, je malá.

Dalším možností jsou inzeráty v tištěných médiích nebo prostřednictvím Zlatých stránek. Najdete jich hodně, nicméně se už nedočtete, jak kvalitní práci daná osoba provádí. Recenze chybí.

Pomocníkem se pro vás může stát databáze řemeslníků na internetu na www.KatalogRemesel.cz . Tahle databáze obsahuje kontakty na více než 72 000 firem a řemeslníků. Vy jednoduše zadáte poptávku prostřednictvím online formuláře. Následně vás budou kontaktovat ti, kteří jsou schopni vám s opravou pomoci. Nejspíš obdržíte tolik nabídek, že si nebudete umět vybrat.

Na podobném principu funguje i internetový poptávkový systém www.TrhPoptavek.cz. Stejně jako v předchozím případě vkládáte poptávku zcela zdarma a ozývat se vám budou pouze řemeslníci, již dostojí vašim požadavkům. Nemusíte oslovovat opraváře jednotlivě. Jednou poptávkou dáte vědět všem, co a kdy potřebujete. Nelze než doporučit.

Rozhodnutí už je zcela na vás

Hledáte pomoc v domácnosti nejen s opravou kotle, ale třeba i se stavebními pracemi? Už víte, jaké máte možnosti. Hodinový manžel zajistí širokou škálu služeb za příjemné ceny. Řemeslník je připraven i na složité opravy či výměny nefunkčních dílů. Využijte rychlosti a jednoduchosti internetu. Zadejte nezávaznou poptávku a budete hned vědět, na čem jste.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč

Celkem za měsíc: 3 611,00 Kč
Vybráno 10.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.