remeslník
28.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Hodinový manžel nebo řemeslník? Nechte si poradit

Sdílejte článek:

Někdy vám připadá, že si s vámi život pořádně zahrává. Celý rok všechno v domácnosti funguje na jedničku a teď s příchodem zimy vám elektrický kotel vyhlásil stávku. Co teď? Vyhledejte pomoc z řad odborníků.

Řešení se nabízí

Jestliže nemáte shodou okolností v blízkosti nadšeného domácího kutila, nezbude vám nic jiného než se obrátit na profesionály. V podstatě máte dvě možnosti. Využít služeb hodinového manžela a řemeslníka. K výhodám hodinového manžela jistě patří široká oblast působení. Jde o opraváře, zahradníka, údržbáře a montéra v jednom. Na druhou stranu často provádí spíše práce, které nevyžadují hlubokou znalost v oboru. Oproti tomu řemeslník je odborníkem v daném odvětví a zvládne i náročnější opravy.

Možnosti hledání toho „pravého“ je více

Zeptejte se třeba známých, zda neznají opraváře kotlů. Osobní zkušenosti jsou k nezaplacení. Na druhou stranu pravděpodobnost, že budou vědět o šikovném člověku, který bude mít teď hned čas, je malá.

Dalším možností jsou inzeráty v tištěných médiích nebo prostřednictvím Zlatých stránek. Najdete jich hodně, nicméně se už nedočtete, jak kvalitní práci daná osoba provádí. Recenze chybí.

Pomocníkem se pro vás může stát databáze řemeslníků na internetu na www.KatalogRemesel.cz . Tahle databáze obsahuje kontakty na více než 72 000 firem a řemeslníků. Vy jednoduše zadáte poptávku prostřednictvím online formuláře. Následně vás budou kontaktovat ti, kteří jsou schopni vám s opravou pomoci. Nejspíš obdržíte tolik nabídek, že si nebudete umět vybrat.

Na podobném principu funguje i internetový poptávkový systém www.TrhPoptavek.cz. Stejně jako v předchozím případě vkládáte poptávku zcela zdarma a ozývat se vám budou pouze řemeslníci, již dostojí vašim požadavkům. Nemusíte oslovovat opraváře jednotlivě. Jednou poptávkou dáte vědět všem, co a kdy potřebujete. Nelze než doporučit.

Rozhodnutí už je zcela na vás

Hledáte pomoc v domácnosti nejen s opravou kotle, ale třeba i se stavebními pracemi? Už víte, jaké máte možnosti. Hodinový manžel zajistí širokou škálu služeb za příjemné ceny. Řemeslník je připraven i na složité opravy či výměny nefunkčních dílů. Využijte rychlosti a jednoduchosti internetu. Zadejte nezávaznou poptávku a budete hned vědět, na čem jste.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 83 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...