drahos2

Hodím to Drahošovi …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 2,42 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN KŘÍŽ

Snažil jsem se veškerému prezidentskému šílení vyhnout. Blbý je totiž už samotný fakt, že nás musí zajímat, kdo tam bude sedět, že je to vůbec podstatné.

Ale rozhodl jsem se, že v druhému kole volit půjdu. A hodím to Drahošovi.

To, že na mě najednou začaly na FB a v médiích vyskakovat posty a odkazy jako vystřižené z odboru dezinformací 2. správy STB nepovažuju za náhodu. Ono těch estébáckých signálů kolem Zemana i Babiše je už opravdu nějak podezřele moc…

Přátelé, nezlobte se na mě, kdo to cítíte jinak, ale mně začala v posledních měsících blikat oranžová kontrolka toho, že se mnou zase někdo manipuluje jak za bolševika. A dnes, jeden den poté, co jsem měl pocit, že snad už bude trochu pokoj, na mě začaly skákat pomluvy na Drahoše. Navíc dost primitivní.

Ne, nezlobte se, soudruzi, co zase potřebujeme mít své koně u koryt, abyste nám vládli, tomu tu půlhodinu obětuju, abych udělal to málo, co můžu, abyste ostrouhali.

Navíc má Drahoš jednu obrovskou výhodu – je velká pravděpodobnost, že pokud bude zvolen, nebudu o něm a o tom, co dělá, vlastně ani vědět. A to je to, co potřebuju nejvíc – aby mi všichni, které musím živit ze svých daní, dali aspoň pokoj a neotravovali.

ZDROJ: Roman Kříž

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
286 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.