buresjunior
13.11.2018
Kategorie: Společnost

Hoď kámen do smrduté bažiny …

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Přesně tak, hoď kámen do smrduté bažiny a uvidíš co se stane. Ozve se tiché plesknutí, vyvalí se odporný zápach, a vzápětí se rozhostí opět stejně mrtvolné ticho, jako by se vůbec nic nestalo. Nejinak se chová všechno a všichni v české kotlině, která se od bažiny již takřka nedá rozeznat.


Komunistický udavač Bureš vládne již od roku 2013, kdy sice nebyl předsedou vlády, ale pod bezbarvým Sobotkou si mohl dělat co chtěl. Nyní dokazuje každý den, že je diktátorem, který už díky voličům a sterilní opozici může úplně všechno. Postupně zlikvidoval policisty a státní zástupce, kteří měli tu nehoráznou drzost zabývat se špičkou ledovce nazývaného dotační podvody. Čapí hnízdo se táhne již tak dlouho, že se ně ni už zapomíná.

Policie šetří pomalu, státní zástupce chce další a další prošetřování, nyní dokonce hovoří o tom, že by se kauza měla rozdělit. Jistě, tak jako tomu již bylo mnohokrát v minulosti. Obětní beránek se vybere, kauza se v jeho případě rychle došetří, podá se návrh na obžalobu a než se chudák naděje, tak se dívá na nebe přes mříže. Ti, ostatní, vlivní se budou v samostatné části stíhání šetřit a šetřit a šetřit, až se úplně zapomene a vše se ve vší tichosti odloží.

Policie nemohla léta najít a vyslechnout Andreje mladšího, přestože byl celou dobu na evropském kontinentu. On je totiž pro policii velký rozdíl, jezdit někam do tramtárie na Krym a posléze do Švýcarska, když můžete jet na výlet za Krejčířem na Seychelly. Tento zájezd si za naše peníze s radostí dopřáli!

Ale nejde jenom o průběh kauzy, případně nějaké potrestání. Na Čapím hnízdě se v plné nahotě ukazuje pravý charakter Bureše, jinak vydatně zamlžený tak zvanými „image makery“. Najednou vidíme Bureše takovým, jakým ve skutečnosti je a ne takovým, jak nám jej prezentují jeho mediální zaměstnanci.

Bezcitný. Bez slitování opustil svoje děti, aby je o mnoho let později stejně bezcitně zatáhl do podvodu. Do doby, než je jmenoval při svém hlupákům srdcervoucím projevu ve sněmovně, nikdo ani nevěděl, že existují.

Zbabělý. Místo toho, aby přiznal, že vše vymyslel a zorganizoval a ostatní použil jenom jako zástěrku, včetně rodinných příslušníků, tak se za nimi ukrývá.

Odporně nenažraný. Když chtěl svého syna z prvního manželství uklidit, poslal jej na Krym. Co si budeme povídat, bída, žádná zábava, počasí nic moc, nebezpečí teroristického útoku vysoké. Proč ho neposlal třeba na nějaký karibský ostrov s bílými plážemi, živým turistickým ruchem a hojnou zábavou? Evidentně se mu příčí vydat pár peněz za pohodlí vlastní krve.

Špinavec. Když se mu to hodilo, tak označil vlastní děti za duševně nemocné, blázny. Udělal by něco takového normální člověk?!

Duševně chorý. Mnohé duševní choroby jsou dědičné. Pokud tedy Bureš prohlašuje, že jeho děti jsou duševně nemocné, s největší pravděpodobností je duševně nemocný i on sám. Stačí se zaposlouchat do jeho projevů.

Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, stojí, venku a textLhář a podvodník. Před parlamentními volbami sliboval po celé republice všechno všem. Sedmnáct hal pro zimní sporty, nemocnice, miliardy na opravy silnic druhé a třetí třídy. Dnes o naprosté většině slibů mlčí a na těch několik zbývajících nejsou peníze. Přitom prohlašoval den co den, tam jsme našli miliardy, tam jich sedmnáct …

Mafián. I když zde se musím nejprve omluvit především všem italským mafiánům – ve srovnání s Burešem jsou to čestní, věrní a naprosto spolehliví muži s noblesou. V případě Bureše jde jenom přenesený výraz pro organizovanou skupinu zločinců, sprostých, podlých a společnosti mnohonásobně nebezpečnějších. Jejich jednání podkopává samotné principy morálky a práva, bez nichž lidská společnost odumírá.

Bureš je gauner, a proto od něho nic jiného nelze čekat. K němu do hnutí se táhnou jenom jemu podobní, chováním, mluvou i skutky, opět nic neočekávaného, ale jací jsou lidé, kteří ho již dvakrát volili, ani za pět let neprohlédli, a ve svém bludu setrvávají a pohřbívají budoucnost nás všech? A jak zbabělé a neschopné poslance si zvolili ti ostatní? Skandální je už vůbec to, že je Bureš předsedou vlády. V zemi, ke jsou lidé hrdí a mají alespoň trochu selského rozumu, by se nestal ani poslancem. V normální zemi by si totiž vůbec neškrtnul. Zkuste někdo z Vás udělat takovou kariéru na Slovensku, a to jak na politické, tak podnikatelské úrovni.

Skandální je také jednání policie a jejího vedení. Dobře si ve videu, které nyní „otřásá“ politickou scéno všimněte momentu, kdy syn popisuje, jak kontaktoval českou policii. Ti dole se mi ozvali ( idealisté, kteří ještě věří, že slouží zákonu a že zákony zde platí pro všechny ), jakmile se případ dostal v policejní hierarchii nahoru, hrobové ticho. Proč asi?!

Autor: Miroslav Sládek, fb

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 139 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.