marie
22.9.2019
Kategorie: Humor

Hnutí MeToo žaluje církve. Podle aktivistek Bůh před 2 000 lety znásilnil Pannu Marii

Sdílejte článek:

AZ247

Aktivistky z hnutí MeToo si vytipovaly dalšího sexuálního delikventa. Podle aktivistek Bůh před více než 2 000 lety znásilnil Pannu (aspoň do té doby, pozn. redakce) Marii.

Podle aktivistek Bůh jasně zneužil svoje postavení všemocné entity a oplodnil Pannu Marii proti její vůli. Aktivistky se jednak ptají, zda je Bůh opravdu tak mocný, že dokáže oplodnit ženu bez pohlavního vztyku a zároveň dodávají, že i kdyby ano, tak bez jejího předchozího svolení je to stejně bráno jako znásilnění.

“Panna Marie dle Bible nikdy výslovně nesouhlasila s tím, že by měla otěhotnět. Je jedno, jestli došlo k reálnému styku nebo ne, tak jako tak jde o znásilnění,” tvrdí aktivistky z MeToo.

Žaloby se dočkal i Duch svatý

Bůh není jediným, na koho byla v případě Panny Marie vznesena žaloba. Dalším údajným pachatelem má být Duch svatý.

“Jak se píše v Bibli, Bůh Pannu Marii oplodnil skrze Ducha svatého. Píše se zde, že Marie nikdy nebyla s mužem, ale jak plyne už jen z jména, Duch svatý není muž. Třeba Marie skutečně počala i bez pohlavního styku s mužem, protože ve skutečnosti měla pohlavní styk s duchem. Z knihy nelze jasně vyčíst, zda Duch svatý jenom mávl rukou, a Marie byla těhotná, nebo jestli na ní rajtoval až do rána. Tak jako tak Marie akceptovala svoje těhotenství pod nátlakem, tudíž se zde bavíme o znásilnění,” tvrdí dále aktivistky.

Aktivistky dále tvrdí, že jelikož není možné žalovat Boha ani Ducha svatého na přímo, protože je od doby znásilnění Panny Marie už nikdo nikdy neviděl (to je ale náhoda, co?), musí být žaloba vznesena na jejich pozemské zástupce – církve.

Může být celý případ Panny Marie výmysl?

Najdou se však i tací, podle kterých Bůh s Marií žádné pletky nikdy neměl a Ježíš není božím synem. Existují teorie, podle kterých si Marie celou příhodu s Bohem vymyslela, aby tím zakryla to, co se stalo ve skutečnosti – Marie byla nevěrná Josefovi s jiným můžem. Protože Josef s Marií nikdy nespal, hned by mu asi docvaklo, že dítě není jeho. Proto si Marie vymyslela takovou šílenou historku, které Josef kupodivu uvěřil.

Jak to tehdy vlastně bylo se asi jen tak nedozvíme, jelikož se Bůh k soudu s největší pravděpodobností nedostaví. I díky tomu nakonec aktivistky soud pravděpodobně vyhrají. Pokud se tomu tak stane, získají nejspíše celých 100 milionů dolarů, o které církve žalují.

A věděli jste, že “Panna” Marie v průběhu života konvertovala k islámu?

Autor: az247

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 077 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.