Black-Lives-Matter-London-20200612033711917blm
1.10.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Hnutí Black Lives Matter objevilo bílý rasismus už i v kosmu

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Mezitím co americké hnutí Black Lives Matter podle všeho už vyčerpalo všechny pozemské možnosti poukazování na “rasismus” bílých a tak obrátilo svou pozornost i na kosmos a začalo zkoumat, zda “semeno rasismu bílých” nebylo zaseto i tam.

 

A skutečně i v hloubkách kosmu objevili psychopati z tohoto hnutí rasismus bílé rasy.

V New Yorku na University Cornell vznesli profesor Nicholas Battaglia a jeho kolegyně Parisa Vaziri obvinění bílých astrofyziků za zavedení pojmu černých děr. Podle nich to bylo možné jen proto, že ještě před několika desetiletími byly téměř všichni astrofyzici příslušníky bílé rasy.

Pokud někdo vyslovuje takové nesmysly, tak buď je duševně narušený, nebo to dělá ve smyslu ideologie, která ponižuje bílou rasu a za každou cenu ji chce trvale stigmatizovat.

V dalším stručně řeknu jak vzniklo pojmenování černá díra.

Když skvělý fyzik a astrofyzik John Wheeler před více než 50 lety vymyslel pojem černé díry pro záhadné kosmické objekty, jejichž existence vyplynula z Einsteinovy ​​obecné teorie relativity (postulovaných v roce 1915), tak vycházel výlučně z faktu, že jejich gravitace byla tak extrémně velká, že z jejího vlivu nemohlo uniknout ani světlo.

Z toho pak vyplynulo pro hypotetického pozorovatele takového kosmického objektu, že mohl “pozorovat” jen nejčernější horkost, jakou si lze představit. Jinými slovy na místě tohoto objektu byla v kosmu pro něj jen černá díra.

Proto jen těžká psychická porucha může podnítit někoho k tomu, že z fyzikální precizní odůvodněného zavedení specifického astrofyzikálního pojmu absurdním způsobem vyrobí bílý rasismus v astrofyzice.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 907 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)