vn
10.8.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Hnus z “Flásteneckých novyn”

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Možná jste jejich existenci zaznamenali, možná ani ne, ale po včerejšku zřejmě “Vlastenecké noviny” budete znát. Internetem prosvištěly komentáře k jejich článku “Jedenáct cikánů mínus. Něco uhořelo a něco vyskákalo z oken“. Musím za sebe říci, že větší hnus jsem snad ještě nečetl.

 

Článek je podepsán jakýmsi Antonínem Speiblem, ale dle dikce jde s největší pravděpodobností o výtvor samotného vydavatele VN Radka Veličky. Odpovídá to jeho povaze i názorům jaké jsem měl možnost osobně poznat, když jsem se s ním dohadoval o nezveřejňování mých článků na VN, které mi bezostyšně kradl a já nechtěl být s tímto plátkem nijak spojován.

Radek Velička je buď psychopat, blázen nebo troll, který má poškozovat vlasteneckou scénu. Nic jiného mne nenapadá. Všichni víme jak obtížné je v dnešní politicky korektní době dělat zpravodajství ohledně multikulturního soužití, jak se na lékárenských vahách musí společnosti dávkovat objektivní pravdy o různých minoritách. Všichni víme, že i jen malý přešlap okamžitě řeší mainstream, elfové, udavači, policie. A do toho přijde Velička s tímto článkem.

Dovolím si jen pár citací:

  • Požár v panelovém domě v Bohumíně ubral jedenáct kusů cikánů z povrchu zemského. Podle očitých svědků se cikáni snažili holý život zachránit skokem z okna (11 patro, tak byli to cikáni, takže rozum nehledejme), na místě zasahovalo hned několik jednotek hasičů. Požár byl založen úmyslně jiným cikánem, který se přiznal a chlubil, že to byla odveta. Hold jaký zvyk, takový mrav.
  • Pět cigošů z horního bytu ve snaze se zachránit vyskočilo z oken, všichni pochcípali na následky zranění, což je logické. (Přirozeně o tom, že to byli cikánští paraziti, se neinformovalo, to bylo zjištěno až místním šetření redakčních spolupracovníků).
  • K bohumínské grilovčace cikánů se vyjádřil i tupec a slovenský premiér ČR a úplně s mozkem vylízaným Andy Babiš „Neuvěřitelné neštěstí v Bohumíně. Podle prvních zpráv zemřelo při požáru paneláku jedenáct lidí. Je mi to strašně líto. Upřímnou soustrast všem pozůstalým. Právě jsem mluvil s Janem Hamáčkem, dovolte mi poděkovat všem zasahujícím týmům za jejich obětavost a okamžité nasazení,“ napsal na Twitteru Babiš, který asi cikány řadí mezi lidi.

Co k tomu dodat? Vlastenecké noviny jsou škvár nejhrubšího zrna, který poškozuje svým názvem snahy mnohých poctivých lidí – vlastenců, ale i celou nezávislou zpravodajskou scénu. Je to klacek do ruky všem našim oponentům, kteří se nezávislé zpravodajství snaží zcenzurovat, zlikvidovat. Velička, stejně jako třeba neúnavný udavač Holínek, tímto dává munici všem elfům, regulátorům a mentálním bolševikům, kterým je svobodné zpravodajství trnem v oku a rádi by jej cenzurovali až do úplného zničení.  Za mne Vlastenecké noviny již nikdy více.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 944 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 3,53 out of 5)
Loading...
politicon.cz
156 komentářů
    • Redakce

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.