Babiš-balón-Sokolský-slet-2018-e1530865522711
7.7.2018
Kategorie: Humor

Hnízdu zdar!

Sdílejte článek:

EMA

Na soudruha Andreje Burešoviče Babiše na sletu sokolů pískali a v Karlových Varech na něj dokonce někdo křičel: “Hanba!” No co to má být, soudruzi? Toto je kázeň?! Jak k tomu náš dvacetosmhodindenně pracující soudruh na národu roli dědičné a řepce přijde? Jak do vás my, tak my k vy, soudruzi! Takhle by to nešlo!

 

A pozor, Bureško dal těm Sokolům 40 melounů na ty jejich piškuntálie. Skoro ze svýho! Utrhl národu od huby a dal! Von prej dá každýmu, ale nesmí na něj nikdo pískat a křičet. To už je jak u těch oranžovejch komoušů. A kurev, samozřejmě. Myslím, teď těch z Perlovky. 

Tak takhle tedy ne, soudruzi. Co by si pomyslel Burešovičův řídící důstojník. A co Vojta Falmer? A Timur a jeho parta? To by se za Gustáva Husťáka stát nemohlo. Sokol voškubat, rozpustit a basta fidlíky! Žádný sraní, milá paní. Baroškovi odebrat titul národní všeumělec a promítat jenom sovětské filmy na dnech družby. A nikdy jinak!

Hotové, vyřízené … Místo Sokola bude Čáp. Stejně je to větší pták a Andrej ho má většího, to říkaly soudružky z ANOKu. Zdravit se bude Hnízdu zdar, muži budou čapiči, ženy čapiče a děti surikaty. To pak budou skladby!

  • Pro seniory: Něch žije Bureš
  • pro ženy s dětmi: Andy Čapák – bezva chlapák
  • pro muže: Práci ANO čest!
  • pro ženy: Čápiče seče řepku
  • pro děti: Bioplínky
  • pro dorost: Hulíme žlutou, volíme Malou
  • pro smíšený sbor: Bude líp, sokol chcíp!

Cvičit se bude v čápovně v Průhonicích, jídlo a nápoje dodá Čapí hnízdo. Vedoucí nácviku Jiří Bartoška a sborná MMF.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.