CENZMEDIA
21.11.2020
Kategorie: Společnost

Hledejme si spojitosti

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSvětový mainstream se pomalu probouzí z dosud krásného snu. Tím byla skutečnost, že v podstatě předem určoval, co je dobré a co nikoliv. Dokázal na povel šířit paniku, doporučovat, co mají lidé dělat, aby byli v budoucnu šťastní, čeho se vyvarovat, koho volit a o kom nenechat ani slyšet. Americké prezidentské volby a situace kolem covidu leccos postupně mění.

Informace u nás jsou velmi kusé a tendenční. Takže se může zdát, že Donald Trump pláče v rohu z prohraných voleb a nechce přijmout porážku. Opak je pravdou a každý den se na povrch dostávají nové informace. Trump je aktivní na mnoha frontách. A protože ví, že jeho možnosti vrátit Spojeným státům tvář a světu naději jsou omezené časem poskytnutým mu Ústavou Spojených států, mají události rychlý průběh. Tím cílem není pouhá porážka Demokratů, ale mnoho navázaných dalších činů. My se tu o nich dozvídáme jen tehdy, když hledáme pečlivě na internetu, případně jsme v kontaktu se zahraničím.

V několika zemích světa je nyní rozbíjena síť pedofilů a obchodníků s lidmi. V době, kdy německá policie vniká do bytů opozice a lidí odporujících vládní ideologii, tedy nesouhlasících s migrací, proticovidovými opatřeními a likvidací ekonomiky pomocí ekoterorismu, v jiných zemích včetně Austrálie a USA podobné policejní jednotky zatýkají podezřelé z mnohem závažnějších zločinů často spojovaných s politickými, finančními a uměleckými elitami světa. Trump o tomto několikrát hovořil, ale protože nejen mluví, ale i koná, rozhýbaly se vody kolem této problematiky. Načasování může odpovídat i období amerických prezidentských voleb, svědčilo by to o tom, že stávající hlava USA je dobrý stratég.

Samotné volby pokračují další fází. Přestože Biden se už viděl v Bílém domu a Kemala Harris se těšila, jak si to s těmi bílými egoistickými chlápky vyřídí a protlačí své přátele z hnutí Black Lives Matter k moci, realitou je prokazování stále většího počtu podvodů, které měly stanovit nového prezidenta Spojených států. Už nejde jen o ,,ztracené“ hlasy pro Donalda Trumpa, o falšované volební lístky. Středem zájmu soudů se stal celý systém voleb nastavený tak, aby vyhrál ten,,správný“ kandidát. Demokraté se připravili skutečně pečlivě, naštěstí však nepočítali s tím, že Trump bude předvídat jejich podlost a touhu po vítězství podpořenou ochotou udělat cokoliv, co by je ke kýženému výsledku posunulo. Zabavení serverů v německém Frankfurtu a dodržování zákonů a postizích těch, kteří ovlivňují volby ze zahraničí, může dovolit zasáhnout stávající exekutivě do nejvyšších pater Demokratů. Další vývoj má několik možností, přičemž vyhlášení Bidena vítězem je ta méně pravděpodobná. Očekávejme spíše zatýkání v nejvyšších kruzích, opakování voleb, či jmenování Trumpa a kompletní změnu americké vnitřní a zahraniční politiky. Jenže to mainstream přizná jako poslední a ještě velmi zkresleně, protože je vlastněn převážně liberály a s nimi spojenými, respektive jim velícími světovými elitami. Samozřejmě bude zajímavé sledovat nyní jakékoliv jiné volby především v Evropě, protože podvodné systémy fungují i v dalších státech.

Covid 19 je neméně širokým tématem, které by bez médií mělo mnohem menší dopady. Jediné, co ani mainstream už nepopírá, je umělý vznik tohoto viru. I když i o tom by se dalo diskutovat. Další šílenství už je však nepochybně záměrné a informovanost lidí na celém světě spojená s mnohým lhaním a neskutečnou manipulací s fakty a čísly, popíráním slov odborníků odporujících doktríně o nejsmrtelnějším onemocnění moderní doby a jediné další správné cestě formou očkování je tak velmi omezená. Absolutně nikdo se v médiích nezabývá složením látek, které obsahují testovací soupravy, jejich účinností a podobné je to i u samotných vakcín, to i přesto, že jde o naprosto lidské zdraví ohrožující a v důsledku devastující biologické a chemické komponenty. Jsou umlčováni lékaři, biochemici a virologové, kteří problematice skutečně rozumí. Naopak je vytvářeno prostředí strachu a připravováno vše pro povinnou vakcinaci a následnou represi těch, kteří se odmítnou podvolit. A už vůbec nikde se nic nedozvíte o souvislostech, proč se očkování prosazuje, kdo za tím vším stojí, k čemu může a má vést a zda li se za tím vším neskrývá něco z toho, co je označováno za konspirační teorii. Dosavadní manipulace s čísly, grafy a údaji, upřednostňování některých ,,odborníků“ na katastrofické scénáře a naopak potlačování všech ostatních faktů je jistě přinejmenším podezřelé i pro ty největší důvěřivce. Pro ostatní naprosto nevěrohodné, i proto lze vnímat tak výrazné rozdělení na dva tábory.

Ke covidu patří samozřejmě i ekonomická stránka věci a na naší republice lze ukázat, co k čemu vede. Zadlužení státu se masivně zvětšilo a země se stává závislou na půjčkách. Snaha mít vyrovnaný rozpočet se už ani nepředstírá. Hovoří se o nezbytné potřebě být součástí EU, vyzdvihují se výhody a zamlčují tragické dopady. Totální propad ekonomiky je jedna věc, naprostá likvidace řady podnikatelů, kteří byli dosud nezávislí na dávkách od státu je však extrémně alarmující. Navíc souběžná opatření v mnoha státech ukazují na systematickou a organizovanou činnost, která má ze střední třídy udělat žebráky. Zatím se to daří naprosto dokonale. Ani to by bez součinnosti mezi médii a politiky nebylo možné. Proklamovaná korektnost a jednosměrná agresivita médií tak jasně hovoří o tom, kdo je vlastní, komu jdou na ruku a co je jejich úlohou. Rozhodně to není informovanost občanů. To by jim poté nemohli unikat schvalování naprosto scestných zákonů, nařízení, změny norem a další události, které se nemají dostávat příliš ven. A v takové žijeme době.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 093 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.