people-2592247_1280
15.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Hledáte vánoční dárky pro sportovce? Ukážeme vám, jak ho potěšit

Sdílejte článek:

I vy máte doma sportovce a už teď přemýšlíte nad tím, čím byste mu udělali radost? Netrapte se, připravili jsme pro vás pár tipů, kterými se můžete inspirovat.

Ačkoli vybrat dárek pro sportovce se jeví jako poměrně jednoduchý úkol, není tomu vždy tak. Problém nastává tehdy, když vůbec netušíte, co by se mu mohlo líbit nebo co by se mu hodilo. V našem článku najdete skvělé tipy, které kromě obdarovaného jistě potěší i vaši peněženku.

Sportovní oblečení

Dalo by se říci, že sportovního oblečení nikdy není dostatek. A to zejména v případě, že jde o skutečného sportovce duší i tělem. Dárkem, který se nikdy neztratí a zároveň vždy padne vhod, je například i takové termo prádlo. Sportovcům pomáhá odvádět pot od pokožky a zároveň ho do sebe nevsákne, jako je tomu u bavlněným triček. Pokud znáte správnou velikost a oblíbenou barvu, nemáte co víc váhat.

Náš tip: Sportovní oblečení nepatří zrovna mezi ty nejlevnější položky. Na kvalitě se však šetřit rozhodně nevyplatí. Co kdybychom vám ale řekli, že díky slevovým kupónům dokážete nakoupit kvalitní značkové kousky za mnohem méně peněz? Přesně tak, stačí, když zajdete na kupónový web Vasekupony.cz a vyberete si z množství slevových kupónů a kódů ten nejideálnější pro vás. Taková Spartoo sleva či Adidas slevový kód se přece vždy hodí, no ne?

Sportovní doplňky

Pokud chcete svého partnera, bratra či otce potěšit nějakou maličkostí, vsadit můžete i na sportovní doplňky. V obchodech máte obrovskou škálu produktů, které se přímo vážou s určitým druhem sportu. Zakoupit tak můžete například láhev na vodu, chrániče, krémy na uvolnění svalů, ale i různé vitamíny a doplňky výživy.

Dopřejte mu odpočinek

Každý sportovec ví, že po namáhavém tréninku si jeho tělo zaslouží i vydatný odpočinek v podobě kvalitní masáže či sauny. Co kdybyste mu ho dopřáli na Vánoce? Prodloužený víkend s wellnessem jistě potěší i vás, a tak si společně můžete dopřát chvíle plné romantiky a odpočinku ve dvojici.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 160 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.