adult-1868750_1280
27.2.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Hledáte šampon proti vypadávání vlasů? Víme, co funguje

Sdílejte článek:

Vypadávání vlasů je velmi nepříjemná záležitost, která navíc může potkat prakticky kohokoliv bez rozdílu pohlaví. Naštěstí se s tímto neduhem dá úspěšně bojovat. Stačí pouze vědět, jaké přípravky na vlasy začít používat.

Problém je třeba řešit komplexně

Jestliže vypadávání vlasů postihlo i vás, je důležité zapátrat taktéž po příčině, proč k tomu vůbec došlo. Až v této věci budete mít jasno, nastává čas začít používat speciální vlasové přípravky. Skvělou volbou je například DS Laboratories šampon proti vypadávání vlasů Revita, jež patří mezi nejúčinnější přípravky na tuto problematiku na našem trhu. Oproti jiným produktům vyniká i tím, že je jako jediný obohacený také o kondicionér.

Tento přípravek je vhodný pro muže a ženy v jakémkoliv stádiu vypadávání vlasů, přičemž první výsledky lze pozorovat již za 2-3 měsíce pravidelného používání. Šampon Revita je vhodným řešením při různých příčinách od padání vlasů po porodu až po chemoterapii. V přípravku je obsažena silná kombinace aktivních složek a blokátorů, jako jsou třeba dihydrotestosteron (DHT), kotekonazol a kofein, jež stimulují růst nových vlasů.

Speciální technologie

To, co dělá šampon Revita tolik účinnou zbraní proti vypadávání vlasů, je jeho speciální technologie nanosomů. Ta zapouzdřuje všechny jeho účinné látky v mikroskopických liposomech a ty následně snáze proniknou hlouběji do buněk. Díky tomu je možné dosáhnout tak vysokých, a hlavně rychlých výsledků. Šampon vyživuje vlasy a pokožku zevnitř, a to přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

Značka DS Laboratories není pouze obyčejným výrobcem kosmetiky, ale zajímá se také o širší spektrum problémů. Její velká výhoda spočívá v tom, že její produkty jsou neškodné pro životní prostředí, což je v dnešní době rozhodně velké plus. Mimo to každým svým nákupem zboží této značky přispíváte na nadační fond Pes v nouzi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 230 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.