adult-1868750_1280
27.2.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Hledáte šampon proti vypadávání vlasů? Víme, co funguje

Sdílejte článek:

Vypadávání vlasů je velmi nepříjemná záležitost, která navíc může potkat prakticky kohokoliv bez rozdílu pohlaví. Naštěstí se s tímto neduhem dá úspěšně bojovat. Stačí pouze vědět, jaké přípravky na vlasy začít používat.

Problém je třeba řešit komplexně

Jestliže vypadávání vlasů postihlo i vás, je důležité zapátrat taktéž po příčině, proč k tomu vůbec došlo. Až v této věci budete mít jasno, nastává čas začít používat speciální vlasové přípravky. Skvělou volbou je například DS Laboratories šampon proti vypadávání vlasů Revita, jež patří mezi nejúčinnější přípravky na tuto problematiku na našem trhu. Oproti jiným produktům vyniká i tím, že je jako jediný obohacený také o kondicionér.

Tento přípravek je vhodný pro muže a ženy v jakémkoliv stádiu vypadávání vlasů, přičemž první výsledky lze pozorovat již za 2-3 měsíce pravidelného používání. Šampon Revita je vhodným řešením při různých příčinách od padání vlasů po porodu až po chemoterapii. V přípravku je obsažena silná kombinace aktivních složek a blokátorů, jako jsou třeba dihydrotestosteron (DHT), kotekonazol a kofein, jež stimulují růst nových vlasů.

Speciální technologie

To, co dělá šampon Revita tolik účinnou zbraní proti vypadávání vlasů, je jeho speciální technologie nanosomů. Ta zapouzdřuje všechny jeho účinné látky v mikroskopických liposomech a ty následně snáze proniknou hlouběji do buněk. Díky tomu je možné dosáhnout tak vysokých, a hlavně rychlých výsledků. Šampon vyživuje vlasy a pokožku zevnitř, a to přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

Značka DS Laboratories není pouze obyčejným výrobcem kosmetiky, ale zajímá se také o širší spektrum problémů. Její velká výhoda spočívá v tom, že její produkty jsou neškodné pro životní prostředí, což je v dnešní době rozhodně velké plus. Mimo to každým svým nákupem zboží této značky přispíváte na nadační fond Pes v nouzi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 248 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...