SKODA
9.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Hledáte nové a spolehlivé auto?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Hledání dobrého auta je podobné jako hledání bytu. Víte, co chcete, ale najít to už bývá těžší. Zvlášť pokud jde o ojeté automobily. U těch nových je to jednodušší. Stačí si vybrat značku, vybavení a zajít k autorizovanému prodejci. Nenechte se ale natáhnout. I sebelépe vypadající prodejce může prodávat nekvalitní auta. Platí pravidlo “Důvěřuj, ale prověřuj!” Chcete přece spolehlivé vozidlo, které vás nikde nezklame.

Nové nebo ojeté?

Tohle je věc názoru. Někdo rád střídá značky aut, takže vyhledává ojeté vozy, které po nějaké době zase vymění. Jiný zase spoléhá na nové. To je pouze věc názoru. V každém případě byste si měli pořídit spolehlivý vůz, který vás bude vozit dlouho a hlavně bezpečně. Nová Škoda Fabia je klasickým zástupcem této značky a prošel velkými změnami. Jeho chod se dá plně synchronizovat s vaším chytrým telefonem. Pro větší komfort má automatické spínání světel a stěračů. Při dlouhých cestách zase oceníte perfektně tvarované sedačky. I klasika může překvapit.

Všechny služby v jednom

Koupit auto znamená také spoustu starostí. Je fajn, pokud má prodejce zároveň autorizovaný servis a další služby k využití. Při problémech nebudete muset přemýšlet, kam auto dát. Většina prodejců dokáže zajistit i finanční služby nebo pojištění vozu. Hledáte nějaké luxusnější auto? Škoda Superb je symbolem luxusu a kvalitní práce. Vhodná jako pracovní vůz, který je plný moderních technologií a zpříjemní vám nejednu služební cestu. Vůz si můžete vyzkoušet. Touto nabídkou nepohrdněte. Nejlépe auto oceníte právě za volantem. Pokud vaše srdce bije v rytmu jeho motoru, máte vyhráno.

Spolehněte se na profesionály

Hledáte dobrého prodejce? Na trhu jich funguje tolik, že vybrat jej není zrovna jednoduché rozhodnutí. Ale dost vám pomohou recenze ostatních zákazníků. Podobně to můžete brát i u automobilů. Například Škoda Kodiaq se pyšní již mnoha majiteli. Jistě najdete spoustu recenzí, které vám s výběrem správného vozu pomohou. Ať už v diskuzích, nebo v různých vyhledávačích.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.