8-dead
1.3.2016
Kategorie: Politika

Hledá se hrdina, který prostřelí první nafukovací člun

Sdílejte článek:

NAUTILUS 01|03|2016

Pro absolventa středoškolské fyziky je konec celé uprchlické krize už dávno jasný. Zákony zachování se nedají ohnout ani s pomocí multikulturalismu, ani falešné humanity ani pomocí skoro nepřetržitého „summitování“. Nepoužitelní a agresívní jedinci z barbarských (ne)kultur se prostě hromadí v Evropě stejně zákonitě, jako horníci u nepovedeného Cimrmanova důlního výtahu.

Je to už více než rok, co se Evropa vyhýbá jedinému možnému řešení. Byl to rok hry nervů, žvanění a pokrytectví. Všichni leadři koukali na díru v lodi a snažili se nebýt ten první, kdo začne pumpovat vodu. Komu povolí nervy dřív, čí obyvatelstvo toho víc vydrží a kdo má kajutu výš nad vodou, to byly kategorie, v nichž uvažovali.

Je zcela úžasné, že tím prvním odvážným byl představitel malého, ekonomicky slabého státu z oblasti, z níž si „staré“ země Unie udělaly odíranou kolonii. Na začátku byl sám proti všem, pak se přidali další, zase ti bídnější a nedávno i první „stará“ země.

Někteří tvrdí, že Rakousko spolupracuje s Merkelovou a chrání ji před ztrátou tváře. Ale je to jedno, začíná se realizovat plán V4, jen v režii Rakouska. Najednou neslyšíme o „solidaritě“ a „vítání“, EU ani Německo rakouskou vládu nezatracuje. To pokrytectví zůstane na „Staré Evropě“ jako cejch. Někdo by to ale už měl už tomu Tsiprasovi říct po lopatě – plán vedení EU v čele s Německem je, udržet migranty v „sanitární“ zóně jménem Řecko.

Milion migrantů nezvládlo ani Německo, ať si o tom Angela Šílená říká cokoli. Řecko nezvládne ani 100 000. Přišel čas hrdinů a není jiné řešení. Hledá se muž, který první prostřelí gumový člun s migranty a ten nekonečný proud zastaví. Bude proklínaný, pronásledovaný, urážený, možná zemře v Haagském vězení, jako jiní, kteří chránili vlastní zemi před agresí vraždící globální elity. Ale bude to skutečný zachránce Evropy, stejný jako onen polský král, který porazil turecké barbary u Vídně.

Ten hrdina zachrání životy nejen Evropanů ale i migrantů, které chladná mocenská kalkulace posílá do útoku. Proto říkám již dopředu – čest jeho památce!

ZDROJ: nautilus

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 117 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...