8-dead
1.3.2016
Kategorie: Politika

Hledá se hrdina, který prostřelí první nafukovací člun

Loading...
Sdílejte článek:

NAUTILUS 01|03|2016

Pro absolventa středoškolské fyziky je konec celé uprchlické krize už dávno jasný. Zákony zachování se nedají ohnout ani s pomocí multikulturalismu, ani falešné humanity ani pomocí skoro nepřetržitého „summitování“. Nepoužitelní a agresívní jedinci z barbarských (ne)kultur se prostě hromadí v Evropě stejně zákonitě, jako horníci u nepovedeného Cimrmanova důlního výtahu.

Je to už více než rok, co se Evropa vyhýbá jedinému možnému řešení. Byl to rok hry nervů, žvanění a pokrytectví. Všichni leadři koukali na díru v lodi a snažili se nebýt ten první, kdo začne pumpovat vodu. Komu povolí nervy dřív, čí obyvatelstvo toho víc vydrží a kdo má kajutu výš nad vodou, to byly kategorie, v nichž uvažovali.

Je zcela úžasné, že tím prvním odvážným byl představitel malého, ekonomicky slabého státu z oblasti, z níž si „staré“ země Unie udělaly odíranou kolonii. Na začátku byl sám proti všem, pak se přidali další, zase ti bídnější a nedávno i první „stará“ země.

Někteří tvrdí, že Rakousko spolupracuje s Merkelovou a chrání ji před ztrátou tváře. Ale je to jedno, začíná se realizovat plán V4, jen v režii Rakouska. Najednou neslyšíme o „solidaritě“ a „vítání“, EU ani Německo rakouskou vládu nezatracuje. To pokrytectví zůstane na „Staré Evropě“ jako cejch. Někdo by to ale už měl už tomu Tsiprasovi říct po lopatě – plán vedení EU v čele s Německem je, udržet migranty v „sanitární“ zóně jménem Řecko.

Milion migrantů nezvládlo ani Německo, ať si o tom Angela Šílená říká cokoli. Řecko nezvládne ani 100 000. Přišel čas hrdinů a není jiné řešení. Hledá se muž, který první prostřelí gumový člun s migranty a ten nekonečný proud zastaví. Bude proklínaný, pronásledovaný, urážený, možná zemře v Haagském vězení, jako jiní, kteří chránili vlastní zemi před agresí vraždící globální elity. Ale bude to skutečný zachránce Evropy, stejný jako onen polský král, který porazil turecké barbary u Vídně.

Ten hrdina zachrání životy nejen Evropanů ale i migrantů, které chladná mocenská kalkulace posílá do útoku. Proto říkám již dopředu – čest jeho památce!

ZDROJ: nautilus

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 668,11 Kč
Vybráno 24.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 51 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
41 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.