PUTIN_RUSO

Hlavně se z toho Ruska neposrat

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Mediálním světem právě cloumá řeporyjsko-ruská válka, vedená Pavlem Novotným. Společnost se jako vždy rozdělila na dva tábory, kdy jedni Novotnému nepokrytě fandí a druzí mu nadávají do odeesáckých prasat. Pravdou je, že jeho netradiční styl podání problému dokázal probudit k reakci i ospalého ruského medvěda, jenž projevil svoji velikou nelibost.

Co si to vlastně ten mravenec Novotný z naší bývalé gubernie vůbec dovoluje, ptají se Rusové. Co si dovoluje zpochybňovat historické floskule nadiktované porobeným Čechům Sovětským svazem? Kde bere tu drzost se vysmívat soudruhu Vladimíru Vladimíroviči Putinovi nějakým nezdvořácky napsaným dopisem? Kde bere tu drzost zpochybňovat “balšoju pabědu” a vůdce Josifa Stalina?

Pomineme-li Novotného boratovskou klauniádu kolem celého příběhu, která vychází z jeho bulvární duše, musíme se ale vážně ptát: Kdo v této rétorické přestřelce více lže? Opravdu Pavel Novotný je ten největší hnusák, jenž uráží naše sovětské, pardon, ruské “přátele” a bude prý zodpovědný za miliardové ztráty našeho průmyslu až se báťuška Putin opravdu nastolicuje?

Pojďme si to tedy zrekapitulovat.

Ano, Stalin byl velký kamarád se soudruhem Hitlerem. Podepisovali spolu pakty o přátelské spolupráci a moc si notovali jak se jim daří budovat krásnou novou komunistickou fašistickou společnost. Lže Novotný?

SSSR rozpoutal spolu s fašistickým Německem druhou světovou válku, když pár dní po něm také napadl Polsko. To je další historický fakt. Zapomněli Rusové. Lže Novotný?

Rudá armáda povraždila v Katyni téměř 25 000 polských důstojníků a příslušníků elitní polské inteligence. Opět nezpochybnitelný historický fakt. Lže Novotný?

Koněvova vojska přijela do již osvobozené Prahy až 9. května 1945, po německé kapitulaci. Vážné boje probíhaly do 8.5. a Vlasovci opravdu Pražanům pomohli. Stovky jich padly. Že si to stalinistická komunistická historie vykládala jinak není Novotného problém. Fakta jsou jiná.

A poslední douška: Kdyby Stalin a jeho generalita nebyli bolševická zvěř, která v Sovětském svazu provozovala genocidní totalitu proti vlastnímu národu, kdyby se ke svým vlastním vojákům nechovala jako ke zvířatům určeným na porážku, nejspíše by žádná ROA nevznikla. Byl to jen produkt Stalinova komunistického šílenství a jeho důsledek. 

O to více mne překvapuje kolik kremlobotů ještě dnes výše uvedené skutečnosti zpochybňuje, překrucuje a pokouší se je zastírat. Jako bychom s Rusáky neměli dostatek historických zkušeností. Po válce se k nám chovali jako ke kořisti. Zavedli nám sem za pomoci českých komunistických kolaborantů pod vedením Klementa Gottwalda socialismus sovětského typu, doprovázený justičními vraždami, fízlováním či gulagy a proměnili naši zem v jeden velký zadrátovaný komunistický koncentrák. Za to jim máme být vděčni?

A dnes? Nebýt Ronalda Reagana, možná žijeme v tom koncentráku ještě dnes. Jenže každý socialismus končí, když mu dojdou peníze těch druhých. Soudruzi prostě již neměli koho okrádat. Stejně tak byl nucen skončit Reaganem ponížený Sovětský svaz a celá jeho komunistická říše zla. Ekonomicky zdecimované společenství socialistických států, které své občany drželo jako ve vězení za ostnatými dráty, nebylo již dále schopno existence. Zdroje došly, pane Špidlo.

I přes to však se dnes mnoho našich spoluobčanů dívá na východ jako na nějakou jiskru naděje a dnešní Rusko pod Putinovým vedením považují za posledního zastánce tradičních hodnot a normálního světa. Není většího omylu. 

Byť jsme nucení žíti pod kuratelou nových neomarxistů, kteří ovládají EU a cpou nám sem multikulturní zelený socialismus pod tlakem, byť i sama naše vlast má komunisticko estébáckou vládu, byť žijeme v nesvobodné společnosti, skrývající své totalitní sklony za demokracii, není objetí s Ruskem východisko.

Pevně zakořeněné imperiální historické sklony Ruska, jeho pohrdání člověkem a lidskou důstojností, mocenské chutě, zvířecí pudy z bolševické mysli vzešlých vládců a další ivanismy se nevytratily. Možná jen dnes podřimují, lízajíce si ještě nezahojené rány po ekonomicko společenském kolapsu Rudé říše. Putin není žádný dobroděj, kterému by záleželo na naší zemičce a jejich obyvatelích, či snad na blahobytu Evropy. Je to jen pragmatik, který se snaží udržet v sedle. Agent KGB nemůže být jiný. Byl tak vycvičen a vychován. Na nějaké Čechy, soudruzi rusofilové, z vysoka kálí. Při první příležitosti, kdyby mohl, by z nás udělal opět svoje vazaly.

Proto nechápu ten nekritický obdiv některých spoluobčanů k Putinovu Rusku. Nedostatek informací? Nedostatek historických vědomostí? Nedostatek logického myšlení? Stále zastřená mysl bolševickou propagandou?

On totiž ten Novotný, když pomineme omáčku okolo, má v tom dopise Putinovi v podstatě pravdu. Škoda však, že nemá koule se stejně kriticky podívat na dnešní vývoj a problémy socialistické EU. Až to udělá, budu ho brát vážně. Vážně však berme sebezničující pokusy kremlobotů nás uvázat pod ruský vliv. Je to stejně špatné řešení jako adorovat dnešní bruselský totalismus či čínský “kapitalistický” komunismus. 

Chtějme především býti svobodnými občany se všemi svými právy. Nechtějme býti ekonomickými otroky sociálního státu, nedejme si zavírat ústa fanatickými dobrosery, nedělejme ze sebe stádo ovcí pod masovou propagandou desinformačních mainstreamových médií. Nehrejme s vrchností frašku na demokracii, nenechávejme se rozdělit na přihlouplé kývače na jednu či druhou světovou stranu. Buďme silnými jedinci a používejme selský rozum. Hledejme nového Reagana, kterým by mohl být třeba Donald Trump, pokud se mu podaří eliminovat americké komunisty z opozičních Demokratů. A hlavně se z nikoho neposerme, ani z EU, ani z amerických rudozelených marxistů z Demokratické strany, a už vůbec ne z Ruska.

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 424 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
492 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)