pochehamaczemanbabis
2.9.2018
Kategorie: Politika

Hlava XXII v době koblihové

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

Hamáček předkládá Pocheho. Babiš navrhuje Pocheho. Zeman říká, že Pocheho nejmenuje. Hamáček jedná se Zemanem, trvá na Pochem. Zeman opakuje, že Pocheho nejmenuje. Babiš si po pilátovsku myje ruce, prý je to věc Hamáčka a Zemana. Hamáček dál trvá na Pochem.

Babiš říká, že do sporu se Zemanem nepůjde. Nikdo jiný než Babiš ale kompetenční spor Ústavnímu soudu předložit nemůže. Hamáček couvá do garáže a nabízí Babišovi i sebe. Babiš proto vedle Pocheho navrhuje Zemanovi i Hamáčka. Haleluja! Může vzniknout vláda. Zeman, Babiš i Hamáček se plácají po zádech. Máme vládu! Sukces.

Zeman Pocheho nejmenuje, jmenuje Hamáčka. Dvojministrem. Ministrem dovnitř i ven. Plus místopředsedou vlády. Hamáček se tak stává trojjediným. To má v křesťanských zemích tradici. Trojjediný Hamáček jmenuje Pocheho tajemníkem. Vlk se nenažral a kozy nikde nevidět. Hamáček říká, že je to provizorium. Babiš také říká, že je to provizorium. Na několik týdnů. Zeman neříká nic. Končí prázdniny.

Hamáček říká, že provizorium je třeba ukončit. Babiš také předstírá, že provizorium je třeba ukončit. Poche trvá na tom, že má být ministrem. Hamáček jedná se Zemanem. Zeman opakuje, že Pocheho nejmenuje. Hamáček trvá na Pochem. Babiš nedělá nic. Hamáček je dál dvojministrem. Trvá na Pochem, ale na venkovního ministra nerezignuje. Babiš nemá koho navrhnout. Zeman nemá koho jmenovat. Nebo nejmenovat. Přičemž dál platí, že kompetenční spor u Ústavního soudu může vyvolat jen Babiš. Kompetenční spor ale Babiš nemůže vyvolat, ani kdyby chtěl, protože Hamáček je stále venkovním ministrem. Ale Babiš stejně nechce. Zeman neříká nic. Poche si hraje na tajemníka.

Hamáček říká, že vše vyřeší po komunálních a senátních volbách. Nechce prý ohrozit jejich výsledek. A trvá na Pochem. Babiš neříká nic a je dál spokojený s provizoriem. Zeman také neříká nic, i on je spokojený s provizoriem.

Provizorní Hamáček kandiduje také v komunálních volbách. Asi chce trumfnout Pánaboha a být čtyřjediný.

A takhle my si tu žijeme. A platíme to.

 

Autor: Petr Štěpánek

stepanek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 86 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...