fantasyspolecnost
23.5.2019
Kategorie: Společnost

Hlasují jinak? Zabijte je!

Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

„Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet.“ Pokud myslíte, že je to výrok genocidního diktátora, jste vedle. Je to výrok českého politika, zastupitele ODS … a není důvodem k jeho vyloučení ze strany.
 
“… jsou to smradlavá, proradná prasata. Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa”napsal M. Lang, zastupitel za ODS. O kom? O poslancích, kteří si dovolili zastávat odlišný názor a hlasovat jinak než on chtěl.Vyzývat k útokům na ústavní činitele za to, že vykonávají svůj mandát, je naprosto otřesným útokem na nejzákladnější podstatu demokracie. A nejvíc alarmující je, že to nikoho z aktérů skandálu nijak nepohoršuje.

Postoj ODS:

Žádné vylučování se nekoná, soudruh provedl formální sebekritiku, to víte, uklouznout může přeci každý (odkaz). To, že svůj genocidní výplod před pár dny ještě hrdě obhajoval v DeníkuN, nikoho nezajímá (odkaz).

Postoj médií:

Povrchní novináři zcela ignorují VÝZVY K ZABITÍ VŠECH, KTEŘÍ HLASOVALI JINAK, kauzu manipulativně prezentují “jen” jako útok na prezidenta. To je totiž jejich agenda, které rozumějí – a to víte, to už je takový folklór, to se může, vlastně je to borec, ale psst! mrk mrk.

Policie stále pokračuje ve vyhodnocování.

Opravdu je už společnost z neustálé vzájemné politické nenávisti tak otupělá, že ji nevyděsí otevírané overtonovo okno k politicky motivovanému teroru? Jak je možné, že se na veřejně popsanou možnost vraždy kvůli odlišnému politickému názoru díváme tak netečně?

Nějak nevidím to celostátní mediální a lidskoprávní zděšení, které týdny panovalo po podobných výrocích na adresu progresivisty protežovaných zájmových skupin. Kde je Hamáček se svým vyhrožováním kriminálem? Kolik dostal ten člověk co se vyjadřoval k imigrantům? Tři roky? Tohle dalece překračuje všechny stíhané nenávistné výroky, o kterých jsem četla. Pokud Lang nebude stíhán stejně jako ti, co agresivně komentovali imigranty nebo vystřílenou mešitu, je to jasný a zdokumentovaný důkaz dvojího práva, důkaz selhání státu.

Kdo jste až do dnešního dne stáli za ODS i přes její podivná extempore, stejně jako já, je čas dát sbohem. Jednotlivec může selhat. Stranu, která přikrývá útok na nejzákladnější podstatu demokracie, volit nelze.

Autor: Eva Svobodová


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč

Celkem za měsíc: 7 066,00 Kč
Vybráno 20.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 450 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.