fantasyspolecnost
23.5.2019
Kategorie: Společnost

Hlasují jinak? Zabijte je!

Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

„Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet.“ Pokud myslíte, že je to výrok genocidního diktátora, jste vedle. Je to výrok českého politika, zastupitele ODS … a není důvodem k jeho vyloučení ze strany.
 
“… jsou to smradlavá, proradná prasata. Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa”napsal M. Lang, zastupitel za ODS. O kom? O poslancích, kteří si dovolili zastávat odlišný názor a hlasovat jinak než on chtěl.Vyzývat k útokům na ústavní činitele za to, že vykonávají svůj mandát, je naprosto otřesným útokem na nejzákladnější podstatu demokracie. A nejvíc alarmující je, že to nikoho z aktérů skandálu nijak nepohoršuje.

Postoj ODS:

Žádné vylučování se nekoná, soudruh provedl formální sebekritiku, to víte, uklouznout může přeci každý (odkaz). To, že svůj genocidní výplod před pár dny ještě hrdě obhajoval v DeníkuN, nikoho nezajímá (odkaz).

Postoj médií:

Povrchní novináři zcela ignorují VÝZVY K ZABITÍ VŠECH, KTEŘÍ HLASOVALI JINAK, kauzu manipulativně prezentují “jen” jako útok na prezidenta. To je totiž jejich agenda, které rozumějí – a to víte, to už je takový folklór, to se může, vlastně je to borec, ale psst! mrk mrk.

Policie stále pokračuje ve vyhodnocování.

Opravdu je už společnost z neustálé vzájemné politické nenávisti tak otupělá, že ji nevyděsí otevírané overtonovo okno k politicky motivovanému teroru? Jak je možné, že se na veřejně popsanou možnost vraždy kvůli odlišnému politickému názoru díváme tak netečně?

Nějak nevidím to celostátní mediální a lidskoprávní zděšení, které týdny panovalo po podobných výrocích na adresu progresivisty protežovaných zájmových skupin. Kde je Hamáček se svým vyhrožováním kriminálem? Kolik dostal ten člověk co se vyjadřoval k imigrantům? Tři roky? Tohle dalece překračuje všechny stíhané nenávistné výroky, o kterých jsem četla. Pokud Lang nebude stíhán stejně jako ti, co agresivně komentovali imigranty nebo vystřílenou mešitu, je to jasný a zdokumentovaný důkaz dvojího práva, důkaz selhání státu.

Kdo jste až do dnešního dne stáli za ODS i přes její podivná extempore, stejně jako já, je čas dát sbohem. Jednotlivec může selhat. Stranu, která přikrývá útok na nejzákladnější podstatu demokracie, volit nelze.

Autor: Eva Svobodová


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 484 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.