merkelpochodne2
4.12.2021
Kategorie: Politika

Hitler to vlastně myslel dobře, usiloval přece o porážku komunismu

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyTo se občas dočtu na sítích. Paradoxem je, že ten komunismus byl vymyšlen v Německu a následně implementován do Ruska a dál do celého světa. Dnes Němci staví sochy Marxovi.  Postaví ji jednou i Hitlerovi? V Německu opět hořely louče. Kdy budou hořet u nás? Kdy zruší Benešovy dekrety a zase nás vystěhují?

Podívejte se na loučení Němců s Angelou Merkel, která jako exsvazačka ovládala a řídila celou Evropu ve stylu někdejšího vůdce. Likvidovala Německo řízenou migrací a její občané, které likvidovala, jí tleskali, protože jsou zvyklí slepě poslouchat vůdce. Zřejmě pochopila, že snáze, než čistá rasa se ovládá rasa smíšená. S planoucími pochodněmi, za zvuk trubek a asi i bubnů, s naleštěných vojenských přilbách se Němci loučili s Merkel. Kdy takto s pochodněmi znovu napochodují k nám?

 

Zapomeňte na to, že se Němci změnili. Je snadné odsoudit nacismus a fašismus, je snadné odsoudit holocaust, ale pak vypadá podivně, pokud ti, co to odsuzují, protěžují Palestinu a „odsouvají“ Židy“. Každý národ má své, každý má své logické ambice. Židé nejsou svatí, ale rozhodně nejsou zlo. Je pro mě nepochopitelné, jak se mocní celého světa jednou za rok hroutí u bran koncentračních táborů a kladou věnce a v praxi protěžují Palestinu a likvidují práva Židů.

Světové mocnosti v rámci „omluvy a pomoci“ nechali židům kus pouště a dali od nich ruce pryč. Nechali je na pospas. Kritizují antisemitismus, ale přitom jej skrytě podporují. Židé dnes v pudu sebezáchovy odcházejí z celé Evropy, a nejen z ní a stěhují se zpět, do své domoviny. Je chyba na jejich straně, nebo na naší? Nedivím sem jejich odchodům, už jednou to zažili – budování čisté rasy. Dnes se ale buduje smíšená, genderová, poslušná, která spolu bude v Evropě bojovat a díky tomu bude snáze ovladatelná.

Stejně tak, jak byly a jsou dnes potíráni Židé, jsou dnes, nenápadně a salámovou metodou likvidování Evropané. Jejich historie, základy, odkazy otců, inteligence. Evropané jsou totiž dodnes obrovským a pro Američany zřejmě nebezpečným konkurentem. Inteligenčním, historickým, pracovním, národnostní. Evropané násilím prosazovali mečem ve tvaru kříže křesťanství, které je dnes mírumilovné až submisivní. Američané však začali prosazovat „demokracii“ jadernými bombami a jejich hrozbou, napalmem a následně nejvyspělejšími vojenskými technologiemi.

Američané vyprovokovali, iniciovali, financovali nejvíce válek na světě po druhé světové válce a na mnohých se přímo podíleli. USA, které se podíleli na porážce Hitlera nemají dnes nic společného se současnou Amerikou, jako tehdejší SSSR nemá nic společného s dnešním Ruskem. Obě velmoci si nemají co vyčítat, jen USA má na rozdíl od Ruska základny s jadernými zbraněmi po celém světě. Američané rozvrátili arabský svět a vyvolali migrační krizi do Evropy, aby ji oslabili, jako svého soupeře.

Američané dodnes ovládají Německo a Německo ovládá Evropu. Za kolaborace Francie. Historie se opakuje. Realizuje se – zatím beze zbraní a koncentračních táborů sen Hitlera o jednotné, (německé) Evropě. Uměle je vytvářen nepřítel Rusko, protože má spolu s Čínou největší surovinové zásoby na světě. Evropa se uměle kolonizuje migranty bez vzdělání a nic ve zlém, bez přirozené inteligence tak, aby se oslabil její potenciál a ve finále se stala nárazníkovým státem války USA proti Rusku. Vždyť USA nikdy neválčily na svém území.

Vytvářejí se nesmyslná pravidla a normy, v poslední době Green Deal, pod záminkou záchrany životního prostředí a přitom 80% škodlivin produkují Čína, Indie a USA aby si vytvořili ekonomickou nadvládu a pak mohli prodávat „ekologické“ Evropě, která díky nesmyslným normám nebude schopná produkovat nic a stane se na nich závislá. Vybijeme krávy a steaky budeme tisknout na tiskárnách. Bůh bude muslim, Alexander Veliký černoch, terorista a vrah Mandela světec, Hitler bojovník proti komunismu, Stalin s Gottwaldem bojovníci proti zlému kapitalismu, … tam směrujeme dějiny.

Ne proto, abychom je předělali a změnili, to nejde. Ale proto, abychom ve zpolitizovaných školách vymyli našim dětem mozky, aby neznaly fakta a aby se staly poslušnými nástroji a voliči toho „správného“ proudu. Aby nevěděly. Aby neměly příklad, který by mohl být nebezpečný pro motiv k odporu. Dostaneme kartičky, na kterých bude čip, který bude obsahovat vše – pas, občanku, řidičák, platební kartu, zdravotní kartu a třeba i permanentku na fotbal. Na centrální počítač se bude nahrávat stejně, jako dnes v Číně, nakolik jsme poslušní.

Pak si pouze ti vyvolení, co půjdou po proudu dají steak, zapálí cigáro, zajednou na dovolenou, koupí (s podmínkou) vlastní bydlení, vezmou úvěr, budou smět jet někam vlakem. Tohle se připravuje a k tomu dojde. My ale sedíme doma na zadku, sledujeme 168 hodin a myslíme si, že se nás to netýká. Před deseti lety jsem začal psát o tom, co bude dnes, včetně nástupu fašismu. Měli jste mě za blázna, cikánský cenzor Banga mě na idnesu zablokoval. Po deseti letech k tomu, před čím jsem varoval došlo, měl jsem pravdu. Dnes píšu o tom, co přijde za deset let a zase mě spousta lidí má za blázna. Ale ono se to stane. Nemáte šanci tomu zabránit. To byste museli zvednout zadky z domnělého úvěrového luxusu a vzepřít se. Na to jste ale líní.

Jsem opravdu sám, kdo vidí tu hrozbu a chce se jí postavit? Opravdu se nikdo nepřidá? Opravdu je vám jedno co bude s vámi a vašimi potomky? Vítám každého, kdo se připojí, je snadné mě najít, navíc, kontakt je pod článkem. Co nemohu zaručit, že mě státní správa nechá žít a jak dlouho.  I kdyby se tak stalo a byl jsem „odmlčen“ , nejsem jediný. Je nás hodně, jen se spojit.

Začněte každý sám za sebe a další se připojí. Jinak nás zadusí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 146 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
147 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)