hillary-clinton-bill-clinton-lucky-politicians
4.8.2017
Kategorie: Politika

Hillary Clinton a její muž – vlivovými agenty Ruska! Hle, co dělali

Loading...
Sdílejte článek:

CATHOLIC OBSERVER

Na denní světlo vyšla otřesná fakta. Nová mluvčí Bílého Domu – Sarah Huckabee Sandersová na úterní tiskové konferenci zveřejnila celou řadu fakt, ve světle kterých je zřejmé, že jak Hillary Clintonová – rivalka Donalda Trumpa ve volbách, tak i její muž – bývalý prezident USA Bill Clinton, byli klasickými vlivovými agenty Ruska. V této situaci lze obvinění na adresu Trumpa o vazbě na Rusko z prostředí Clintonových lze srovnat se situací, kdy zloděj křičí „Chyťte zloděje!“, aby tímto způsobem odvrátili podezření vůči nim samým. To je taktika aplikovaná mnoha „domácími pronásledovateli ruské agentury“ nakonec často.

Jakékoliv reálné důkazy vazeb Trumpa na Rusko krom masově jeho nepřáteli rozšiřovaných mainstreamovými medii vysílaných pomluv a drbů z „anonymních zdrojů“ v současné době chybí. Takový fake pak umírá přirozenou smrtí, avšak dle ideje zásady, že 50krát opakovaná lež se stává pravdou, zůstává „všudypřítomný smrad“.

Zatím nikdo jiný, než Hillary Clintonová, nebyl autorem skandálního „resetu“ ve stycích Ruska a USA, zavedeného administrativou Baracka Obamy, po kterém Rusové obsadili Krym a začali válku v Donbasu. Málokdo už si pamatuje, že Clintonová ve své kampani v r. 2016 ohlašovala další takový „reset“.

Více šokující jsou však konkrétní fakta spolupráce obou Clintonových s Ruskem, zvřejněné v úterý (1. srpna 2017 – pozn.) Bílým domem. Mj. vychází najevo, že s americkou Demokratickou Stranou spojená firma Fusion GPS přijala bezprostředně od ruské vlády peníze na to, aby následně produkovala falešné materiály a fake newsy mající dokázat ….spojení Trumpa s Ruskem.

Následně bývalý prezident Bill Clinton sám přijal od Rusů 500 tisíc USD za jen jedno vystoupení v Moskvě na pozvání ruské banky. Prezident Vladimír Putin mu za tento projev osobně poděkoval.

Tak velká suma za jedno vystoupení? Či náhodou Clinton Rusům nenabídl „návdavkem“ nějaké dodatečné služby? Divnou náhodou téměř ihned poté začala Hillary Clintonová vystupovat proti v USA zavedeném tzv. Magnitského zákonu, zakazujícímu do USA vjezd ruským úředníkům, odpovědným za porušování lidských práv.

Poté jako ministryně zahraničních věcí USA vydala Hillary Clintonová souhlas na prodej jedné pětiny amerických zásob uranu, čili firmy Uranium Ore, ruské státní agentuře pro atomovou energii „Rosatom“.

Mezi investory Uranium Ore byli sponzoři, platící peníze Nadaci Clintonových. Nemluvě už o tom, že tato nadace přijímala peníze také od četných muslimských, lidská práva porušujících, států.

Tímto však ještě není konec. Tony Podesta, bratr šéfa prezidentské kampaně Hillary Clintonové Johna Podesty, přijal v r. 2016 od Rusů 170 tisíc USD a souhlasil s tím, že bude reprezentovat největší ruskou banku v lobování za zastavení hospodářských sankcí, které USA uvalily na Rusko. Fakt přijetí těchto prostředků před americkými úřady zatajil.

Informace zveřejněné v úterý (1. srpna 2017 – pozn.) potvrzují materiály publikované v rámci Wikileaks i novinářské šetření vedené mj. portálem Dailys Caller (dailycaller.com). Proti Trumpovi válčící mainstreamová media v USA se tematu vazeb Clintonových s Ruskem vyhýbají jako ohni. Když začala o tom nová mluvčí Bílého Domu hovořit, část novinářů se ji pokoušela …..přehlušit.

Na oplátku americká media s úporností maniaka přetřásají téma setkání Trumpova syna a jeho zetě Jareda Kushnera s ruskou právničkou, které bylo věnováno v Rusku zavedenému zákazu adopce ruských dětí Američany a nemělo pak žádné praktické účinky.

„Jestli chcete příklad někoho, kdo doopravdy vede vůči Rusku tvrdou politiku, to se namísto vytváření falešných poukazů na jeho údajné vaby na Rusko, které nejsou, podívejte na prezidenta Trumpa – vyzvala jeho nová mluvčí.

Donald Trump vede politiku „více nafty a plynu z břidlic, více uhlí, více energii, silnější armáda, silnější obrana“, o zostření sankcí vůči Rusku už nemluvě. Pak je to přesně taková politika, jaká jse se základními strategickými zájmy Kremlu v rozporu – připomíná Sarah Huckabee Sandersová,

A dovětek Catholic Observer: Ruská propaganda dnes operuje poměru počtu amerických a ruských vojenských základen ve světě. Jistěže, v tomto případě mají nejvíce základen USA. Jenže: Taktika Rusů je jiná, a formulována byla už v letech 1958-60 – ano, za SSSR. Rusové si byli a jsou vědomi svých mezer v technologickém rozvoji. Tím spíše je jejich taktika je značně odlišná od západní: Jejím zákadem je široce dlouhodobě pojatá dezinformace, získávání vlivových agentů mezi umělci, vědci, i čelnými politiky, obchodníky – taktika subverze. Nijak se nekryjí příkladem starověkého čínského vojevůdce Sun C´ua: „Rozložit nepřítele zevnitř, až ten spadne do klína sám“. Prvním, kdo se k ní přihlásil, byl generál Šapošnikov už v r. 1920 poté, co bolševické invazní armádě se před Varšavou dostalo zaslouženého výprasku. A i později jim historie dala možnost se v této zákeřné taktice dále rozvíjet – poté, co ne všude se jim povedly ve světě revoluce. Tak jako např. ve Španělsku 1936-1939. Trvalo několik desetiletí, než západní analytici pochopili tento způsob války…

Reporters.pl, překlad Catholic Observer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč


Celkem za měsíc: 10 298,00 Kč
Vybráno 29.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 110 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
170 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.