hillary-clinton-bill-clinton-lucky-politicians
4.8.2017
Kategorie: Politika

Hillary Clinton a její muž – vlivovými agenty Ruska! Hle, co dělali

Sdílejte článek:

CATHOLIC OBSERVER

Na denní světlo vyšla otřesná fakta. Nová mluvčí Bílého Domu – Sarah Huckabee Sandersová na úterní tiskové konferenci zveřejnila celou řadu fakt, ve světle kterých je zřejmé, že jak Hillary Clintonová – rivalka Donalda Trumpa ve volbách, tak i její muž – bývalý prezident USA Bill Clinton, byli klasickými vlivovými agenty Ruska. V této situaci lze obvinění na adresu Trumpa o vazbě na Rusko z prostředí Clintonových lze srovnat se situací, kdy zloděj křičí „Chyťte zloděje!“, aby tímto způsobem odvrátili podezření vůči nim samým. To je taktika aplikovaná mnoha „domácími pronásledovateli ruské agentury“ nakonec často.

Jakékoliv reálné důkazy vazeb Trumpa na Rusko krom masově jeho nepřáteli rozšiřovaných mainstreamovými medii vysílaných pomluv a drbů z „anonymních zdrojů“ v současné době chybí. Takový fake pak umírá přirozenou smrtí, avšak dle ideje zásady, že 50krát opakovaná lež se stává pravdou, zůstává „všudypřítomný smrad“.

Zatím nikdo jiný, než Hillary Clintonová, nebyl autorem skandálního „resetu“ ve stycích Ruska a USA, zavedeného administrativou Baracka Obamy, po kterém Rusové obsadili Krym a začali válku v Donbasu. Málokdo už si pamatuje, že Clintonová ve své kampani v r. 2016 ohlašovala další takový „reset“.

Více šokující jsou však konkrétní fakta spolupráce obou Clintonových s Ruskem, zvřejněné v úterý (1. srpna 2017 – pozn.) Bílým domem. Mj. vychází najevo, že s americkou Demokratickou Stranou spojená firma Fusion GPS přijala bezprostředně od ruské vlády peníze na to, aby následně produkovala falešné materiály a fake newsy mající dokázat ….spojení Trumpa s Ruskem.

Následně bývalý prezident Bill Clinton sám přijal od Rusů 500 tisíc USD za jen jedno vystoupení v Moskvě na pozvání ruské banky. Prezident Vladimír Putin mu za tento projev osobně poděkoval.

Tak velká suma za jedno vystoupení? Či náhodou Clinton Rusům nenabídl „návdavkem“ nějaké dodatečné služby? Divnou náhodou téměř ihned poté začala Hillary Clintonová vystupovat proti v USA zavedeném tzv. Magnitského zákonu, zakazujícímu do USA vjezd ruským úředníkům, odpovědným za porušování lidských práv.

Poté jako ministryně zahraničních věcí USA vydala Hillary Clintonová souhlas na prodej jedné pětiny amerických zásob uranu, čili firmy Uranium Ore, ruské státní agentuře pro atomovou energii „Rosatom“.

Mezi investory Uranium Ore byli sponzoři, platící peníze Nadaci Clintonových. Nemluvě už o tom, že tato nadace přijímala peníze také od četných muslimských, lidská práva porušujících, států.

Tímto však ještě není konec. Tony Podesta, bratr šéfa prezidentské kampaně Hillary Clintonové Johna Podesty, přijal v r. 2016 od Rusů 170 tisíc USD a souhlasil s tím, že bude reprezentovat největší ruskou banku v lobování za zastavení hospodářských sankcí, které USA uvalily na Rusko. Fakt přijetí těchto prostředků před americkými úřady zatajil.

Informace zveřejněné v úterý (1. srpna 2017 – pozn.) potvrzují materiály publikované v rámci Wikileaks i novinářské šetření vedené mj. portálem Dailys Caller (dailycaller.com). Proti Trumpovi válčící mainstreamová media v USA se tematu vazeb Clintonových s Ruskem vyhýbají jako ohni. Když začala o tom nová mluvčí Bílého Domu hovořit, část novinářů se ji pokoušela …..přehlušit.

Na oplátku americká media s úporností maniaka přetřásají téma setkání Trumpova syna a jeho zetě Jareda Kushnera s ruskou právničkou, které bylo věnováno v Rusku zavedenému zákazu adopce ruských dětí Američany a nemělo pak žádné praktické účinky.

„Jestli chcete příklad někoho, kdo doopravdy vede vůči Rusku tvrdou politiku, to se namísto vytváření falešných poukazů na jeho údajné vaby na Rusko, které nejsou, podívejte na prezidenta Trumpa – vyzvala jeho nová mluvčí.

Donald Trump vede politiku „více nafty a plynu z břidlic, více uhlí, více energii, silnější armáda, silnější obrana“, o zostření sankcí vůči Rusku už nemluvě. Pak je to přesně taková politika, jaká jse se základními strategickými zájmy Kremlu v rozporu – připomíná Sarah Huckabee Sandersová,

A dovětek Catholic Observer: Ruská propaganda dnes operuje poměru počtu amerických a ruských vojenských základen ve světě. Jistěže, v tomto případě mají nejvíce základen USA. Jenže: Taktika Rusů je jiná, a formulována byla už v letech 1958-60 – ano, za SSSR. Rusové si byli a jsou vědomi svých mezer v technologickém rozvoji. Tím spíše je jejich taktika je značně odlišná od západní: Jejím zákadem je široce dlouhodobě pojatá dezinformace, získávání vlivových agentů mezi umělci, vědci, i čelnými politiky, obchodníky – taktika subverze. Nijak se nekryjí příkladem starověkého čínského vojevůdce Sun C´ua: „Rozložit nepřítele zevnitř, až ten spadne do klína sám“. Prvním, kdo se k ní přihlásil, byl generál Šapošnikov už v r. 1920 poté, co bolševické invazní armádě se před Varšavou dostalo zaslouženého výprasku. A i později jim historie dala možnost se v této zákeřné taktice dále rozvíjet – poté, co ne všude se jim povedly ve světě revoluce. Tak jako např. ve Španělsku 1936-1939. Trvalo několik desetiletí, než západní analytici pochopili tento způsob války…

Reporters.pl, překlad Catholic Observer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 230 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.