JZL5fb44c_20151204_110656
17.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Hidžhábová experimentátorka o projektu Klinika aneb vztyčte pomník anarchistům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Postavte jim pomník a hýčkejte je. Jsou jedineční, vzácní a unikátní. Soud sice nařídil Kliniku vyklidit, ale oni se rozhodli, že v budově zůstanou. Ti, kteří prý respektují ostatní. Mají pro město prý větší hodnotu než kanceláře.

Mediátorka, koučka, lektorka a advokátka Petra Jelínková, které ti xenofobní Češi prý hrubě nadávali, když jen několik dní nosila šátek kvůli zánětu ucha promluvila o aktivistech z Kliniky, kteří se nelegálně obsazenou budovu na pražském Žižkově prostě a jednoduše vyklidit nechystají. Oni se rozhodli, že v budově zůstanou. No, vždyť je přeci ocenila i Nadace Charty 77 za občanskou statečnost a oni mají za to, že jejich činnost má pro Prahu větší hodnotu než nějaké kanceláře.

Přijde mi to jako špatný žert, ale spíše je to obří drzost, naprostý nerespekt vlastnického práva a výsměch všem občanům, kteří platí daně, stejně jako platí za bydlení a kteří prostě normálně pracují. Oni nemusí. Oni jsou prý dle paní mediátorky a všeho možného jedineční a vzácní. Paní Jelínková, které se prý nevyplatilo držet své uši v teple, protože se díky šátku stala terčem verbálních útoků a agrese Čechů například uvedla, že nebýt kolektivu Klinika, tak by se prý budova ještě dnes plnila odpadky.

Tak to je ale extra silná káva od paní advokátky, protože na fotografiích z tohoto anarchistického centra lidí, kteří většinou nepracují a které pořídil zástupce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) je vidět něco, co jsem nazval prasečincem a nechutností. Jimi počmárané zdi, jejich špína a jejich nepořádek. Nenávistné nápisy proti policii, neboli představitelům zákona, kteří oni tak nerespektují a neuznávají, všude lahve od alkoholu i sud s pípou. Paní Jelínková je hájí, že se tam prý pěstuje zelenina a hrají si tam děti. Tak to určitě věřím, že si tam i něco pěstují, tyto povoláním děti a samozvaní mravokárci, tato “zlatá mládež a elita” převlečená do kostýmů chudáků a nuzáků.

Kolektiv rodičů Mama Tata se tam prý stará o děti a nahrazuje tak školku. Těmto lidem, kteří tak hlasitě podporují každoroční velkolepý pochod homosexuálů Prahou by snad svěřil dítě jen podivně vyšinutý jedinec jako jsou oni sami, nebo tato hidžhábová experimentátorka, která ze šátku na své hlavě dokázala vystihnout hysterii lidí v české společnosti, kteří v pokrývce hlavy, či v jakémkoliv opálení prý vidí islamisty, nebo imigranty. Na Klinice se prý odpočívá. Tak určitě tam po svém odpočívají, ale není to po práci, ale spíše po další dýchánkové párty.

Každý se tam prý může zapojit a zkusit realizovat své nápady a sny. Určitě bych tam viděl rád zapojit policii, nebo odpojit tyto aktivisty od energie, když tento objekt zcela nelegálně obsadili. Co mě však překvapuje, je to, že z této k zákonům a obyčejným lidem netolerantní skupiny vyvolených a oceňovaných ještě nevzešel kandidát na prezidenta, když jim chce již paní mediátorka stavět pomník a když se tam tak sní, ale kdo ví, třeba se po nějaké další zvláště vyhulené párty nějaký ten vyvolený objeví.

Byť jen zlomek aktivit z tohoto sociálního centra Klinika, za mě spíše z kliniky zoufalců, narkomanů a nemakačenků lze prý jen s těží někde objevit. To je dobře, protože obyčejní lidé by se také mohli jednoho dne u těchto alternativních klinik objevit a mít v rukou třeba hole, nebo něco jiného. Možná by se tito aktivisté konečně probrali a šly raději pracovat, než si snít a v rauši odpočívat v cizím, co jim nepatří. Klinika dle paní, třeba zrovna právničky prý žije a naše podpora prý pokračuje. Tím naše musela myslet všechny podobné, jako je ona a další lidi bez respektu k zákonům a jeho představitelům, ač je sama mimo jiné také právničkou.

Na paní Petru Jelínkovou údajně lidé kvůli šátku na hlavě křičeli….”Co si o sobě myslíš, p.čo?” Říkám si, jestli to ti lidé, pokud to skutečně křičeli, mysleli nutně kvůli tomu šátku. Více než v tuto alternativní Kliniku věřím, že žije stále spravedlnost a odpor proti těmto zbabělcům, kteří chtějí pouze brát, doslova krást a kteří se dokonce odvolávají na dobré mravy bude pokračovat.

Text paní Petry Jelínkové vyšel pod názvem: “Proč nepřestáváme mluvit o Klinice.” Myslím, že je to proto, že zákony by měli platit pro každého stejně.

Nestavme jim pomník a nehýčkejme je.

Zdroje: IDNES, Aktuálně: Nosila šátek kvůli nemoci. Češi ji na ulici sprostě uráželi….,Deník Referendum: Proč nepřestaneme mluvit o Klinice.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.