kubahejtman
15.2.2021
Kategorie: Politika

Hejtmanská šaškárna

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Zase jedna zkouška odolnosti českého člověka. Člověk neví jestli se má smát nebo plakat. Velké gesto.  Pirátům, Stanu a Spolu se povedlo sjednotit svoje síly a za pomoci KSČM a SPD ukončit nouzový stav. Moc dlouho jsme se neradovali, protože stačilo pár hodin a hejtmani stejných stran nám svobodu rázně roztrhli. To víš ty český blbečku. My tě známe, ale ty pořád neznáš nás a všechny sviňské politiky a všechny sviňárny které umí udělat.

Tihle divadýlko bylo sehrané velmi špatně, protože stačí se podívat na seznam hejtmanů a jejich politickou příslušnost a všem je naprosto jasné, že tohle byl jen a jen předvolební tah. Ukázali dobrou vůli a že to nejde? Tak to svedeme na hejtmany a uděláme z nich nesvéprávné idioty, co se zalekli vlastní odpovědnosti. Tak tomuhle mne nikdo nedonutí uvěřit. Jsou tam přece hejtmani za ODS, Stanu, Pirátů, KDUL-ČSL. Ano a ČSSD nepočítám, protože ti nechtěli nic rušit. Pro mne za tím není víc než honění bodů do voleb a směšné šarvátky politiků aby naplnili hlavy rouškařů dalším strachem z Covidu.

Máme tady skoro rok nouzový stav a oni se do krve pohádají o 14 dní? Taková hovadina. Na zdraví lidí to nemá žádný vliv jak už dávno všichni víme, ale na co to má velký vliv? Definitivně pohřbili v této zemi všechny vlekaře a majitele horských chat. Přitloukli víko na rakve malých podnikatelů, živnostník a dalších osob závislých na volnosti pohybu.

Šílenou rychlostí padají lidé do dluhů, pak do exekucí a nakonec přijdou o všechno i o zdraví. Rostou nám lidé s psychickými poruchami a lidé umírají na zanedbanou léčbu. Přibývá sebevražd, ale koho to zajímá? Politiky nebo rouškaře? Ne, kašlou na to. Prvním se chce vládnou a hrabat peníze které vydělávají a na neexistující pandemii a druzí jsou podělaní strachy až za ušima a nejraději by otevřeli tábory pro neposlušné jak v Německu.

 • Praha Zdeněk Hřib Piráti
 • Středočeský Petra Pecková nestr./STAN
 • Jihočeský Martin Kuba ODS
 • Plzeňský Ilona Mauritzová ODS
 • Karlovarský Petr Kulhánek KOA
 • Ústecký Jan Schiller ANO
 • Liberecký Martin Půta SLK
 • Královéhradecký Martin Červíček ODS
 • Pardubický Martin Netolický ČSSD
 • Vysočina Vítězslav Schrek ODS
 • Jihomoravský Jan Grolich KDU-ČSL
 • Olomoucký Josef Suchánek STAN
 • Zlínský Radim Holiš ANO
 • Moravskoslezský Ivo Vondrák ANO

Lidé, dávejte si pozor, protože politici jdou do voleb a nemají žádné výčitky svědomí a vy jste pro ně jen hlas v urně.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 729 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.