Okamura_3ha
15.10.2021
Kategorie: Společnost

Hayato Okamuro, okamžitě se veřejně v mediích omluvte!

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyJsem volič, člen a kandidát Trikolóry do senátu v Praze, místopředseda MO Praha 9. Jsem také hrdý Čech a celoživotně bojuji za zachování občanských svobod, mezi které patří hlasování ve volbách.

Pane Hayato Okamuro, v minulosti jste opakovaně tvrdil, že jste slušný demokrat, a přitom jste napadal svého bratra Tomia pro jeho názory, přestože na ně má svobodné právo. V této zemi funguje právní systém a dostatek institucí, dohlížejících na dodržování zákonů. Žádný z kompetentních orgánů neshledal, že by Váš bratr, jeho SPD, či hnutí Trikolóra, nebo Volný blok jakkoli porušili zákony této země. Obviňujete druhé, a přitom jste to Vy, kdo se dle mého projevil jako fašoun a nácek!

Platí Ústava, která garantuje svobody občana. Politické subjekty, které jste vyjmenoval nijak neporušují Ústavu, ale dle mého názoru jste Ústavu porušil Vy, Vaším popíráním práva na názor, na politické vyjádření, Vaším voláním po převýchově. To už tady jednou bylo a všichni víme, jak to dopadlo. Ve chvíli, kdy jste byl zvolen, a ještě jste ani nesložil poslanecký slib, jste dal najevo, jak je to s Vaším přístupem k demokracii a svobodě ve skutečnosti. Nevytvoříte poslušné stádo, které by před lidmi jako Vy poslušně defilovalo. V případě nutnosti se lidem jako Vy nekompromisně postavíme!

Ve chvíli, kdy jste ucítil, že budete mít svůj podíl na zákonodárné moci, chcete určovat v rozporu s Ústavou, co smíme a co ne? Chcete zde nastolovat novodobou formu fašismu, což začíná být podle mého celosvětový trend? Vy mě chcete v mém věku převychovávat? Chcete převychovávat nás?  Jsem svobodný občan, volič a člen Trikolóry. Kde berete tu drzost, tu neomalenost, s jakou chcete určovat co smím a co nesmím? Kde berete tu drzost šířit pomluvy na naše hnutí, členy a voliče prostřednictvím medií? To považuji za trestný čin!

Tímto Vás pane Hayato Okamura veřejně vyzývám k tomu, abyste se neprodleně, prostřednictvím medií veřejně omluvil politickým subjektům, jejich členům, voličům a příznivcům v mediích. Pokud tak bezodkladně neučiníte, jste rozhodnut postupovat právní cestou. Jednání, kterého jste se dopustil, nemůže být v naší demokratické a právní společnosti beztrestně tolerováno. Vedle veřejné omluvy Vás vyzývám k transparentnímu projevu sebereflexe tím, že se vzdáte budoucího poslaneckého mandátu, pro bezprecedentní útok na demokracii a svobodu občana.

Odmítám, aby jakýkoli zákonodárce prosazoval něco tak nechutného, jako je převýchova obyvatel. Je pro mě absolutně nepřijatelné, aby člověk jako Vy zastupoval občany této země jako zákonodárce!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 666 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (58 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
97 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)