506472_article_photo_OrJGVPd0_900x
26.4.2016
Kategorie: Společnost

“Hate free – Nenavist zdarma” je v nebezpeči a chlop s koženu bundu kajsik chrape

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 26|04|2016

Kde jsi, udatny hrdino z Tunovske ulice? Ty, kery si silou slova zastavil fašistyckou luzu. Ty, kery si pohledem změnil dlažebni kostku v papundekel. Ty, kery napřaženim ruky zahnal žhaře na utěk. Vzbuď se, Praha tě potřebuje!

Přiď a zeber s sebu kybel a hadru, bo uklizečka Krnačova se pustila konečně do čištěni brajglu v pražskych ulicach! Už sem ji ten svinčik nafotil davno. Kaj byla, když levičaci střikali napisy Smrt kapitalistum? Kaj byla, když homosexual ničil cizi majetek a ještě se k temu přiznal? Ja vim, že uřednikum všecko dluho trva, ale vypada to, že fčil se konečně pustila do velkeho uklidu, bo Praha, to je dneska kybl hnusu počmarany levičackyma uchylama. Krnopolicajti odtahuju auta a buzeruju lidi, a přestože maju pod kamerama celu Prahu, nechali ju zasvinit tym sprejerskym hnusem.

To už tak chodi, že když vedeni statu a města stoji za hovno, tak podle teho se chova aji posledni policajt. Duležitějši je buzerovat a mlatit, vybirat pokuty za každu cenu, než udržovat ordnung. A tak levičacky mor prorusta celym systemem, od vlady, kera buzeruje pracujici lid přikazama, zakazama, a kontrolnima hlašenima na straně jedne, na straně druhe navyšuje počty zbytečnych uředniku o desetitisice, až po posledniho kontrolora schopneho vas odtahnut za křivě zaparkovane auto, nebo vyfuk do ulice.

No a fčil se poďme podivat, jak se po Praglu prohaňaju ty nacysti. To už tak levičaci robi, když potřebujou pojmenovat nepřitela, zrobi z něho nacystu. Z kamerovych zaznamu je vidět akorat to, že synci maju kapuce na hlavach. Ja si spiš myslim, že ty kapuce maju proto, aby jim při akci nevypadly dredy, bo by si je mohli posprejovat. Cely zaběr z kamer je tady, škoda, že krnopolicajti asi zrovna odtahovali spicim lidem auta…

Jo, kdyby tu byl chlop s koženu bundu, vyběhnul by ze služebny a chytil ty levičaky při činu.

A tak zme hned dalši den mohli sledovat medyjalně dobře zvladnutu akci. A byly projevy vybranych polityku, byla medyjalni kampaň, byly z teho čelni stranky novin a blogu, byla manyfestace lidu, kudrnaty maskot hral na kravil, všeci zme se měli radi a prostě všecko bylo jak ma byt.

Enem ty detajly, kura, ty detajly! Kamaradi. Jak dluho vam mam řikat, že nemate použivat slovo “pykat”? Nacista tohle slovo nezna a nepouživa ho. Vubec netuši, co znamena. Přiště ho fakt nesprejujte, bo takhle to dal nejde, soudruzi.

A dalši chybka. “Uprchlici” – to řikame my! My, ti jedini spravni a normalni. My, co je mame radi. Nacysti by nenapsali “Uprchlíci táhněte”. Nacysti, ta špína jedna hnusna, kera ma 80% podporu, by napsali misto uprchliku třeba přivandrovalci. Nebo verbež, špína, barevny dobytek, negři, muslimaci, mloci, kozomrdi, černe tlamy a podobně. Nacysta prostě slovo “uprchlik” nezna.

Ale to su detajly. Jinak, dobre, synci, pochvala. Medyjalně dobře zvladnute. Jak popsal Petr Štěpanek, scenař proběhl bez většich vykyvu:

1) naplánování akce a následující kampaně
2) příprava mediálního pokrytí akce
3) kontaktování spřátelených politiků
4) vytipování objektů k počmárání
5) vyslání „hate free“ sprejerské úderky
6) spuštění mediálního pokrytí akce
7) odsouzení narůstajícího násilí spřátelenými politiky + svoz politiků k mytí čmáranic
8) demonstrace
9) mediální pokrytí demonstrace
10) výzkum veřejného mínění
11) mediální pokrytí výzkumu veřejného mínění
12) komentáře spřátelených politiků k výzkumu veřejného mínění
13) petiční akce proti násilí
14) mediální pokrytí petiční akce
15) návrh zpřísnění legislativy
16) navýšení rozpočtů neziskových organizací
17) spuštění kampaně proti extremistům
18) mediální pokrytí kampaně proti extremistům
19) zvýšení koncesionářských poplatků
20) naplánování další akce

Buch s nama…

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Sprejer

PS: Ja, abych nezapomněl. Chlope s koženu bundu, jak si daleko s vyšetřovanim tych synku s dlažebnima kostkama, keři pak zapalili neznamu Klinyku těsně před tym, než ji bylo třeba zrobit medyjalni propagandu?

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.