506472_article_photo_OrJGVPd0_900x
26.4.2016
Kategorie: Společnost

“Hate free – Nenavist zdarma” je v nebezpeči a chlop s koženu bundu kajsik chrape

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 26|04|2016

Kde jsi, udatny hrdino z Tunovske ulice? Ty, kery si silou slova zastavil fašistyckou luzu. Ty, kery si pohledem změnil dlažebni kostku v papundekel. Ty, kery napřaženim ruky zahnal žhaře na utěk. Vzbuď se, Praha tě potřebuje!

Přiď a zeber s sebu kybel a hadru, bo uklizečka Krnačova se pustila konečně do čištěni brajglu v pražskych ulicach! Už sem ji ten svinčik nafotil davno. Kaj byla, když levičaci střikali napisy Smrt kapitalistum? Kaj byla, když homosexual ničil cizi majetek a ještě se k temu přiznal? Ja vim, že uřednikum všecko dluho trva, ale vypada to, že fčil se konečně pustila do velkeho uklidu, bo Praha, to je dneska kybl hnusu počmarany levičackyma uchylama. Krnopolicajti odtahuju auta a buzeruju lidi, a přestože maju pod kamerama celu Prahu, nechali ju zasvinit tym sprejerskym hnusem.

To už tak chodi, že když vedeni statu a města stoji za hovno, tak podle teho se chova aji posledni policajt. Duležitějši je buzerovat a mlatit, vybirat pokuty za každu cenu, než udržovat ordnung. A tak levičacky mor prorusta celym systemem, od vlady, kera buzeruje pracujici lid přikazama, zakazama, a kontrolnima hlašenima na straně jedne, na straně druhe navyšuje počty zbytečnych uředniku o desetitisice, až po posledniho kontrolora schopneho vas odtahnut za křivě zaparkovane auto, nebo vyfuk do ulice.

No a fčil se poďme podivat, jak se po Praglu prohaňaju ty nacysti. To už tak levičaci robi, když potřebujou pojmenovat nepřitela, zrobi z něho nacystu. Z kamerovych zaznamu je vidět akorat to, že synci maju kapuce na hlavach. Ja si spiš myslim, že ty kapuce maju proto, aby jim při akci nevypadly dredy, bo by si je mohli posprejovat. Cely zaběr z kamer je tady, škoda, že krnopolicajti asi zrovna odtahovali spicim lidem auta…

Jo, kdyby tu byl chlop s koženu bundu, vyběhnul by ze služebny a chytil ty levičaky při činu.

A tak zme hned dalši den mohli sledovat medyjalně dobře zvladnutu akci. A byly projevy vybranych polityku, byla medyjalni kampaň, byly z teho čelni stranky novin a blogu, byla manyfestace lidu, kudrnaty maskot hral na kravil, všeci zme se měli radi a prostě všecko bylo jak ma byt.

Enem ty detajly, kura, ty detajly! Kamaradi. Jak dluho vam mam řikat, že nemate použivat slovo “pykat”? Nacista tohle slovo nezna a nepouživa ho. Vubec netuši, co znamena. Přiště ho fakt nesprejujte, bo takhle to dal nejde, soudruzi.

A dalši chybka. “Uprchlici” – to řikame my! My, ti jedini spravni a normalni. My, co je mame radi. Nacysti by nenapsali “Uprchlíci táhněte”. Nacysti, ta špína jedna hnusna, kera ma 80% podporu, by napsali misto uprchliku třeba přivandrovalci. Nebo verbež, špína, barevny dobytek, negři, muslimaci, mloci, kozomrdi, černe tlamy a podobně. Nacysta prostě slovo “uprchlik” nezna.

Ale to su detajly. Jinak, dobre, synci, pochvala. Medyjalně dobře zvladnute. Jak popsal Petr Štěpanek, scenař proběhl bez většich vykyvu:

1) naplánování akce a následující kampaně
2) příprava mediálního pokrytí akce
3) kontaktování spřátelených politiků
4) vytipování objektů k počmárání
5) vyslání „hate free“ sprejerské úderky
6) spuštění mediálního pokrytí akce
7) odsouzení narůstajícího násilí spřátelenými politiky + svoz politiků k mytí čmáranic
8) demonstrace
9) mediální pokrytí demonstrace
10) výzkum veřejného mínění
11) mediální pokrytí výzkumu veřejného mínění
12) komentáře spřátelených politiků k výzkumu veřejného mínění
13) petiční akce proti násilí
14) mediální pokrytí petiční akce
15) návrh zpřísnění legislativy
16) navýšení rozpočtů neziskových organizací
17) spuštění kampaně proti extremistům
18) mediální pokrytí kampaně proti extremistům
19) zvýšení koncesionářských poplatků
20) naplánování další akce

Buch s nama…

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Sprejer

PS: Ja, abych nezapomněl. Chlope s koženu bundu, jak si daleko s vyšetřovanim tych synku s dlažebnima kostkama, keři pak zapalili neznamu Klinyku těsně před tym, než ji bylo třeba zrobit medyjalni propagandu?

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...