2.6.2013
Kategorie: Společnost

Hanebný parchanti

Sdílejte článek:

MIREK PICEK 02/06/2013

Je jich všude tolik, že musíte mít velké štěstí nenarazit aspoň na jednoho během normálního dne. Tím myslím normální den, kdy použijete internet, přečtete si noviny, kouknete na televizi. Jo, jsou to politici, tihle hanebný parchanti, kteří jsou hlavní příčinou současných evropských problémů. A rozpoznávají to už nejenom Češi, ale i občané ve Španělsku, Portugalsku, Kypru, Itálie, ale i v jiných zemích.

 

 Letošní rok bude v EU vnímán jako rok, kdy se z ekonomické krize stala krize politická. Politici se v eurounii už šestý rok schovávají za centrální banky, a neustále si jen kupují čas pro sebe, krájením salámu od splátky ke splátce, jenže lidem už dochází trpělivost. Česká republika do toho srabu sklouzává postupně, v závislosti na obchodě s EU. Veškeré centrální plánování, za které lze považovat i řízené keynesiánské pumpování nových peněz do ekonomiky prostě nikdy nefungovalo a nefunguje. Kdyby fungovalo, jsou všechny snahy amerických QE ekonomickými zázraky. Evropské snahy velké trojky: ECB, MMF a Evropské komise jdou stejným směrem, jenomže se tím neustále rozšiřuje veřejné dluhové portfolio. Pokud víc než polovina evropské populace nějakým způsobem žije z veřejných peněz, jako státní zaměstnanci, nebo jako příjemci sociálních dávek, máte víc než polovinu voličů, kterým současný stav v podstatě vyhovuje. A vědí to samozřejmě i hanebný parchanti, kteří touží po moci.

 

Současná česká vláda s radostí splnila program sociálních demokratů bez ohledu na své předvolební sliby a s nefunkční pravicovou nálepkou tito nepopulární hanebný parchanti nemají bohužel šanci zastavit nástup jiných hanebných parchantů z řad socialistů a komunistů. Voliči mají naštěstí sílu politiky vyměňovat, ale nikdy to nedopadne tak, jak si každý jeden volič přál. V Itálii již občané nastartovali počátek změn nespokojenou anarchií volbou spolku Peppe Grilla – Hnutí pěti hvězdiček, které odmítá politiku eurounijních hanebných parchantů. Rozjásaná Christine Lagardeová oznámila výsledek nočního jednání na Kypru, výsledek známe. Ti, kteří přijdou o peníze vlastně neví o kolik, třeba až o 40%, Kypr prostě musí doplatit ten zbytek dluhu. Lagardeová si může jít sednout až na 10 let do basy, ale za jiný hřích, který možná spáchala, když pomohla podnikateli Bernardovi Tapiemu (bývalý ministr francouzské vlády a kamarád Nicolase Sarkozyho) získat více jak 285 mil. eur. Hanebný parchanti si pomáhají.

 

Zemanovy koule - Mirek Picek, uhel

 

Čeští socialisti s komunistama si budou muset dát velký pozor s nafukováním českého dluhu, až vyženou Kalouska, ale oni se na to těší. Stejně jako Zeman, který s těma rudejma koulema bude vesele pohazovat. Evropská unie na Kyperské kauze zřejmě vyslala signál Španělsku a ostatním zemím, které mají letos splatit dluhy, že Německo opravdu nechce tahat horké kaštany úplně za všechny.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 14 571,54 Kč
Vybráno 41.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.