15.8.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Hanča, Tonča a Alláh

Sdílejte článek:

MARTIN KONVIČKA 15|08|2015

Půl roku po jejich návratu se o osudech nešťastných cestovatelek konečně píše v novinách – a skutečnost přesně odpovídá očekáváním, která ani nejzavilejší antiislámci, z úcty k trpícím rodinám a přátelům, raději nevyslovovali…  

Média tehdy obletěla fotografie obou navrátivších se dívek, kterak v islámských šátcích – hidžábech – pózují přede logem “dobrotivé” turecké nadace, která je prý pomohla dostat domů. Zvídavý lid antiislámský se utěšoval, že je to foceno v Turecku, že holky šátky sundají a třeba začnou mluvit. Tatáž fotka je i v novém materiálu iDnesu, který tímto blogem komentuji – jukněte

Jenže oku islámoklastovu už tehdy neunikla jedna věc. Zatímco jedna z dívek, Hanka Humpálová, působila usměvavě a v zajetí zjevně přibrala aspoň 10 kg, ta druhá, Antonie Chrástecká, vypadala vyhuble a zestárle aspoň o 20 let. “Jedna konvertovala”, psal mi tenkrát kumpán, kterého používám jako takovou osobní referenci, když potřebuji zjistit, jak vidí společenské dění dominantní samec s mírně sadistickými sklony. “Která?”, ujišťoval jsem se. “Ta menší, ta submisivnější”, zněla jeho odpověď. Prodávám, jak jsem koupil. 

Abych nebyl za nelidu. Dovedu si představit, že by jedna nebo obě dívky “konvertovaly” na oko, třeba aby se dostaly ze samotky nebo uchránily před sexuálním zneužitím. Dovedu si představit leccos, a neměl bych jim to za zlé – kdyby to přinejmenším Hanče nevydrželo ještě půl roku poté. Takhle mi to celé připomíná pomyslného Žida, či přesněji Židovku, která se půl roku po osvobození z Osvětimi producíruje v černé čepici s umrlčí lebkou a doma něžně opečovává portrét fírera. Uznejte – je to podivné. 

hancatonca.
“Stockholmský syndrom”, ozývá se ze všech možných diskusí, krom samotného iDnesu, který diskusi pod oním výbušným článkem pro jistotu zrušil. Inu ano, jenže všimněte si, že Stockholmský syndrom je označován za SYNDROM právě proto, že lékaři ani kriminologové neznají (nebo dělají, že neznají) příčinu onoho zvláštního stavu mysli – vytvoření závislosti uneseného na únosci, potažmo na únoscově ideových či hodnotových východiscích.

Dovolím si proto – krapet kacířsky – přijít s testovatelnou hypotézou: To, co označujeme za Stockholmský syndrom, se bude nadproporčně vyskytovat u osob se submisivními psycho-sexuálními sklony; půjde o situace, kdy tyto sklony u dané osoby nebyly v před-únosovém životě naplněny a prožitek únosu, zajetí, mučení a podobně, je naplnil.  Než se někdo pustí do akademického přezkumu mé hypotézy, doporučuji zájemcům studovat knihy typu Unesená Znásilněná, takové ty se zahalenou dívkou na barevné obálce. Jejich autoři a autorky vědí. 

Jsem samozřejmě naštván, protože nám islám opětovně ukázal, že si s civilizovanými lidmi s jejich humánními ohledy vytírá víteco. Děvče “dál žije podle víry, kterou přijala ve svém zajetí”. Ergo, nejspíš se jí v tom zajetí nakonec líbilo. To, že se vrátila, nebude samo sebou, takové “přijetí víry” je pro mohamedánku něco jako přijetí vázacího aktu, nakonec za odchod je smrt. Je skoro jisté, že má úkol. Možná o něm zatím sama neví, ale to nakonec není třeba, stačí, že jej znají ti, před nimiž  “přijala víru”,
případně kteří zařídili to “zázračné” propuštění. Možná se někdo budete divit, až si za další půlrok přiveze do Čech manžela, 3 spolumanželky, 8 švagrů a na ně napojených 50 dalších příbuzných. Nebo, až začne objíždět školy s přednáškou o krásách balůčské islámské pohostinnosti. Nebo … darmo domýšlet. Byli jste varováni. 

Na celé situaci je nejsmutnější, jak strašně snadno je odvrátitelná, respektive napravitelná. Když jsem výše psal, že kriminologové, psychologové a spol. možná neznají příčiny stockholmského syndromu, trochu jsem kecal. Musí to znát, vždyť to je základ všech metod mytí mozku, a naopak deprogramování už vymytých mozků; používá to každá normální sekta, každý pořádný mafiánský boss a věřím, že i každá solidní tajná služba. Jenže – a jsme zas u toho – tahle společnost se na islám odmítá dívat jasnýma očima – jako na poněkud hypertrofovaný zločinecký syndikát – a místo toho se nechává ukolébat tou pohádkou o vííííře, nakonec v tom iDnes článku se to slovo rovněž objevuje. 

Je mi to líto kvůli jejím rodičům, kteří ztratili dceru (i když se možná utěšují, že to je pořád ona, jen ta víííra tam je navíc), kvůli jejím přátelům a spolužákům a širší rodině … a taky kvůli Tonče. Pro tu to musí být hrozné dilema – vytrvala, může se cítit zrazená, na druhé straně jí možná Hančina konverze zachránila život, přetrvává pachuť, a taky,možná, strach promluvit…. Nakonec, ví velice dobře, čeho jsou ti s tou vííírou schopni. 

ZDROJ: Martin Konvička

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.