Hamburg-Gruppenvergewaltigung-von-Maedchen-7-in-Erstaufnahmeeinrichtung_1194251
24.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Hamburk: Pětice Arabů znásilnila sedmiletou holčičku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 24|03|2016

Hned na začátku článku třeba ironicky prohlásit: Následující řádky nemají nic společného s migrační krizí a už vůbec ne s islámem. V podobném černohumorném duchu by se hodilo pokračovat, ale však i v Německu se stává, že pedofil znásilní dívku, takže nejde o nic výjimečného.

Samozřejmě nic z toho v tomto případě (pětice Arabů znásilnila v azylovém domě v Hamburku sedmiletou holčičku)”není pravda”. Neuvěřitelný nárůst kriminality a zvláště trestných činů sexuálního charakteru souvisí přímo s islámskou kulturou, kterou – jaká náhoda – přinášejí do Evropy migranti. Sexuálních trestných činů pedofilní povahy se v Evropě dopouštějí duševně postižení lidé, kteří jsou ve velké míře odhalení a po právu potrestáni. V islámské kultuře se však osoba dívčího pohlaví považuje za věc, kterou lze libovolně použít. Je třeba podotknout, že tato “věc” v islámské kultuře vždy někomu patří – tj osobě mužského pohlaví. Pokud se setkají lidé vychovaní způsobem, který nadřazuje muže nad ženy se společností, kde jsou ženy a dívky rovnoprávné a nehlídané “majiteli”, cítí se jako v cukrárně, ze které odešel majitel. Mohou znásilnit a zneužít každou ženu bez rozdílu věku.

Neplatí u nich žádné věkové omezení, cokoliv, co má vagínu je hračka k použití. Takže se není třeba divit, když skupina “lidí”, podobných stádu rozzuřených opic zaútočí na sedmiletou bezbrannou dívenku, která si ponese následky po celý zbytek svého života.

A v islámské kultuře si i tak nepožije dlouho. Taková osoba totiž není poskvrněna ani tak sama, jak se cítí zahanbená rodina. Takže po podobném činu obvykle následuje exekuce na smytí skvrny na cti rodiny a v novinách se dočteme o další vraždě ze cti. Jenže neumírá vrah a násilník, ale osoba, která byla poskvrněna, tedy znásilněna, dívka nebo žena. Aby toho nebylo dost, jelikož se jedná o ostudu rodiny, vraždí vždy rodinný příslušník – otec, bratr, strýc, nebo syn …

Někdy si vzpomenu na bývalého předsedy SNS a jeho slavný opilecký výrok: “Toto jste chtěli?” Jen se mi zdá, že tato slova jsou až nepříjemně prorocká …

PS: Případ se měl stát minulé úterý večer, kdy bylo policii nahlášeno, že v centrálním přijímacím středisku pro uprchlíky v Hamburku krátce po 19. hod došlo ke skupinovému znásilnění. Obětí má být 7-letá dívka. Podezřelých je pět mužů, proti kterým je vedeno řízení. Policie nicméně sděluje, že bude v tomto případě velmi těžké čin dokázat. V současné době se nachází ve středisku, bývalé administrativní budově, která se nachází v hamburské čtvrti Bahrenfeld, asi 550 uprchlíků.

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
35 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.