imamhamacek
18.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Hamáček? Islamofil a homofil … neomarxistické křídlo je v ČSSD nadále u moci

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND

Poslední parlamentní volby přinesly pro neomarxisty z havlistického výsadku ovládnuté ČSSD katastrofální debakl a proto došlo k výměně vedení. Je to ale skutečně nějaká změna orientace?

Dostal se k moci ve straně zpátky sociálně demokratický proud? Budou opět v čele ČSSD lidé hájící normální české pracující a jejich zájmy? Při pohledu na nového předsedu Hamáčka musíme bohužel konstatovat, že Dienstbierovci (havlistický neomarxistický výsadek) jsou v ČSSD nadále plně u moci a Hamáček je ve všech směrech podporuje a prosazuje jejich agendu.

Podívejme se na dvě základní oblasti, které měla havlisty ovládnutá ČSSD jako hlavní agendu:

  1. Imigrace a podpora muslimů obecně – zde Hamáček vystupuje jako dlouhodobě otevřený podporovatel muslimů a muslimské imigrace. Vždyť již v roce 2009, když měl Prahu navštívit G. Wilders, tak to byl právě tento výtečník Hamáček, který veřejně řečnil o „xenofobech a rasistech, kteří u nás nejsou vítáni“ (té návštěvě ale tehdy zabránilo „paradoxně“ vedení ODS – jmenovitě trio P. Sobotka, J. Zahradil a A. Vondra). O té doby se nic nezměnilo, otevřená a veřejně proklamovaná podpora muslimů a islámu patří k základní výbavě tohoto politika CSSD. Proč to dělá? Jsou určité indicie, že se z jeho strany jedná o jednoho z proradných politiků, které si u nás muslimové platí, aby jim pomáhal s islamizací země. (Viz tzv „azerbejdžánské fondy“). Více zde.

(Nutno podotknout, že Hamáček tato obvinění popírá, prý to dělá z „lásky k Azerbajdžánu“.)

HAMAC7To by nebylo nic překvapivého, vždyť politiky si u nás platí například vietnamské drogové mafie (podívejte se, kdo se tu zastává „vietnamských podnikatelů“ a třeba na porotu tzv. Miss Vietnam, obvzlášť, když se současně dozvídáme, že vláda považuje vietnamské drogové podnikatele za bezpečnostní problém prvního řádu…). Navíc z úniků Wikileaks víme, že třeba wahabistický režim v Saudské Arábii dává ročně 5 miliard dolarů na úplatky západních politiků a je nepochybné, že mezi nimi budou i politici z ČR. Přirozeně vyloučit nemůžeme ani nějakou osobní protičeskou perverzi, která je neomarxistů často obvyklá (ale ta snahu o osobní obohacení nijak nevylučuje). Každopádně jeho promuslimská orientace je nezpochybnitelná!

  1. Homoagenda – méně známá je Hamáčkova podpora homoagendě. Ať se již jedná o „homo manželství“, či adopci dětí pro homosexuály. To ale na korupci nevypadá a za tím podle všeho bude nějaká osobní perverze, či naprostá ztráta soudnosti. Jinak se lze podobné jednání od ženatého politika s dvěma dětmi těžko vysvětlit. Vždyť žádné jiné děti, než ty moje (vaše) a pana Hamáčka zde nejsou a pokud se tedy mají homosexuálům přidělovat nějaké děti na jejich perverzní pedofilní hrátky, pak se nejdříve musí někomu jinému odebrat!!! Tedy nám!!! Zdá se mi neuvěřitelné, že by to Hamáček (byť socan) nechápal. Nebo si snad pan Hamáček myslí, že děti rostou na stromech?!

Pokud tedy někdo doufal, že v ČSSD došlo volbou Hamáčka ke změně politiky, tak musí být zklamán. Neomarxisté jsou v ČSSD nadále pevně u vesla. Jen prostě byly nejvykřičenější postavičky (Dienstbier, Valachová, Patočka atd.) dočasně upozaděny, aby nedráždily veřejnost! Celá ta eskapáda připomíná situaci v ODS, kde po krachu Topolánka/Nečase byl do vedení nainstalován P. Fiala a havlistický výsadek v ODS vedený A. Vondrou dočasně upozaděn. Aby se následně vrátil opět do vedení strany!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.