halik2

Halíkovo radostné hýkání přinese prospěch Zemanovi

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN HINK

Kdyby mlčel, udělal by líp. Kdo Halíka nemusí, a těch je většina, po jeho radostném hodnocení výsledků prvního kola voleb bude volit spíš opačně, i s vědomím, že je podle Halíka hulvát, buran, barbar, lůzr a nevzdělanec.

Je barbarstvím říkat nepříjemnou pravdu, nebo je to jen nediplomatické? Zamyslel se pan Halík nad tím, proč Zemana před pěti lety volilo víc než 50% občanů? Je totiž prezidentem dolních 10 milionů. A takové nevzdělance, jako jsme my Češi, někdo jako Halík přece nemůže urazit.

Tyto volby v obou kolech jsou zase jen soupeřením dvou názorů: pro Zemana a proti Zemanovi. Bylo to vidět i ve čtvrteční debatě kandidátů. Jak snadné je proti někomu se “vymezovat” a nic neříct. Kromě pana Hanniga bylo vymezování se stěžejním bodem jejich projevů. Volit kohokoli jiného z té osmičky bylo opravdu ganz egál. Vyhrál podle očekávání Drahoš, protože je kandidátem bez chuti a bez zápachu. Samozřejmě i bez ochoty vyslovit názor k aktuálním problémům, s výjimkou názoru na morální zchátralost současného pana prezidenta. Pokud bude prezidentem on, ať udělá cokoli, nikdo ho nebude moci obvinit, že nás zradil, protože opravdu nic neslíbil.

Hon na Zemana bude následující dva týdny pokračovat, možná znovu opráší i jeho nevzdělanost stran slova “pussy”, které sice správně přeložil, ale neznalost výslovnosti nesvědčila o ničem jiném, než že asi nekouká na porno. Myslel jsem sice, že na to kouká každý, ale neměli bychom mu to s ohledem na jeho věk odpustit? Pan Halík jako křesťan by měl být odpouštění příznivě nakloněn.

Jestliže však od něj a jemu podobných slyšíme, že Zemana volí jen lidé nevzdělaní, s nižšími příjmy, sociálně slabší, staří a snad i mentálně zaostalí, máme dvě možnosti. Jedni si řeknou, ten Halík má pravdu, vždyť přece mluví o těch dolních deseti milionech. Druzí usoudí, že Halík lže, a měli by volit proti lži, tedy Zemana.

Komplikací je sice Zemanovo zdraví, ale Češi se stavěli vždycky k vrchnosti s nedůvěrou. A mediální žumpa jako hlásná trouba vrchnosti si ten kopanec zaslouží, i kdyby se pan Zeman konce volebního období neměl dožít.

Já se přiznám, že někdy umím být mnohem jadrnější ve vyjadřování, než on. A ještě k jedné věci se musím přiznat. Že přesto všechno bych byl i já lepším prezidentem, než pan Halík.

Autor: Jan Hink
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.