HALIKISLAM
9.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Halík už vyhrožuje i terorem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Dnes již není pochyb o tom, že migranti, kteří přicházejí z islámských zemí, zde většinou pracovat nebudou i kdyby chtěli, protože jsou často negramotní a na našem pracovním trhu nepoužitelní. “ Pouze 4 z 2429 uprchlíků jsou v nizozemském městě Rotterdam zaměstnáni na plný úvazek…“(1) Anebo: „ Uprchlík žijící v Německu si na sociálních dávkách přijde ročně na neuvěřitelných 9,7 milionu korun. Dávky pobírá na svoje čtyři manželky a 23 dětí. „ (2)

Je tedy zřejmé, že jsou součástí plánu na ovládnutí EU islámem podle hesla „ Islám ovládne svět. ( Islam will dominate the world).“

My jsme zažili už dvě okupace, takže víme, že každá je jiná, ale okupanti vždy potřebují mít pátou kolonu kolaborantů a vlastizrádců v zemi, kterou chtějí obsadit, aby mohli ovládnout státní správu.

Hitler zde měl německou menšinu, Brežněv stalinisty a islamisté zde mají vítače, neziskovky a také nějaké univerzitní profesory. Ti jim musí zajistit vše potřebné, aby se zde bez problémů usadili a pak postupně mohli diktovat své podmínky.

Pátá kolona také ovšem potřebuje ideologii a demagogii, která jejich vlastizradu patřičně zdůvodní a obhájí. Sudetští Němci se oháněli právem národů na sebeurčení a jejich údajnou diskriminací, stalinisté zase bránili socialismus a jeho výdobytky. A prof. Halík hlásá mezináboženský dialog a podporuje pouze umírněné muslimy.

Součástí této ideologie ještě bývá i vyhrožování. Hitler a Henlein vyhrožovali válkou, což byl dostatečný důvod, aby se vláda ČSR mnichovskému diktátu podrobila. Stalinisté ovšem v roce 68 nevyhrožovali, jen čekali na bratrskou pomoc vojsk Varšavské smlouvy. A prof. Halík? Zde je úryvek z jeho rozhovoru pro ČTK z 31.5.2018:

„ Bude-li setkání islámu s evropskou tradicí tvořivé a plodné, nezatížené traumaty, která působí muslimům v Evropě xenofobní extrémisté, může se islám hluboce proměnit a vydat plody užitečné nejen muslimům. K většímu prolnutí muslimů s naší západní civilizací dojde, ať si to budeme přát, nebo ne, tento proces prolínání světů nezastaví žádné betonové zdi  –  důležité ovšem je, jak bude vypadat. Dnes je ještě otevřená celá škála možností. Ovládnou-li mozky Evropanů nebezpeční demagogové typu Okamury, Konvičky a podobných, pak se schyluje k tragické konfrontační variantě. Otázka nestojí, zda bude na Západě islám, nebo ne, nýbrž jaký islám tu bude – a to je ještě stále možné ovlivnit. „(3)

Zde si můžeme všimnout, že invazi islamistů nazývá jednoduše „prolnutím muslimů“ a vůbec si nepřipouští, že existuje něco jako Schengenská smlouva, která zavazuje smluvní státy a říká, že vnější hranice schengenského prostoru budou chráněny a tedy že by Řecko a Itálie by je mohly konečně začít chránit a hlídat.

Také je vidět, že u něho stojí islám a islamizace nad platnými zákony ČR, protože nějaké azylové zákony ho evidentně nezajímají. A to o sobě stále tvrdí, že je katolický kněz. Jeho podpora umírněným muslimům má asi takový význam, jako když Chamberlain a Daladier ve 30. letech minulého století podporovali umírněné nacisty s Hitlerem v čele. Ti přece také chtěli mír – Křišťálová noc proběhla až měsíc po podpisu Mnichovské dohody a rozhodně ji nespáchali umírnění nacisté.

Když už srovnáváme nacismus a islamismus, tak můžeme připomenout, že nacisté také dělili lidi na nadlidi a podlidi, které vraždili, ale ani nacističtí pohlaváři neměli povolené čtyři manželky a dětské sexuální otrokyně ( dětské nevěsty, kterých už je dnes v Německu asi 1500), ani nemrzačili dětem genitálie (FGM, 180.000 ročně v Evropě (4).

A nakonec zmíněné vyhrožování těm, kteří trvají na dodržování platných azylových zákonů a Schengenské smlouvy. „ Tragickou konfrontační variantou“ nejspíš myslí prof. Halík terorismus, občanskou válku a teror, jak je známe z Libanonu, Tuniska, Iráku, Sýrie, Libye, ale i z Evropy.

Otázkou tedy je, zda se na to náhodou nevztahuje § 353 tr. zákona, nebezpečné vyhrožování?

„ Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.“

Nevím jak u koho, ale u mne tento rozhovor důvodnou obavu rozhodně vzbuzuje.

Prameny:
(1) http://svobodnenoviny.eu/pouze-4-z-2429-uprchliku-jsou-v-nizozemskem-meste-rotterdam-zamestnani-na-plny-uvazek/
(2) https://www.expres.cz/uprchlik-nemecko-manzelky-deti-socialni-davky-f4v-/zpravy.aspx?c=A161025_114104_dx-zpravy_pali
(3) http://www.farnostsalvator.cz/clanek/2391/rozhovor-tomase-halika-pro-ctk-#.WxbxZu6FOig
(4) http://www.endfgm.eu/female-genital-mutilation/fgm-in-europe/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
141 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.