castle-and-bridge-in-prague
10.3.2016
Kategorie: Společnost

Halík na presidenta kandidovat nebude. Nebude přece plebsu házet svoje perly …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 10|03|2016

Pan katolický kněz Halík nebude kandidovat na prezidenta republiky. Ne že by prezidentem nechtěl bejt, ale si spočítal, že by to prosral. Jak sám říká, volili by ho jen lidi rozumně uvažující a vzdělaní, kteří jsou u nás asi jen tři, protože jsme národ naprostejch debilů.

Pochopil jsem z toho, že pan Halík by kandidoval jen kdyby to měl stopro jistý. Myslím zvolení. No, klika je, že mimo týpků vzor Halík jsou i tací, kteří jdou do bitvy i když maj karty rozdaný na hovno. On se pan Halík spíš zaměří na to, aby naší zemi prospěl na mezinárodní intelektuální scéně. 

Já si dlouho nemoh představit, jak taková scéna vypadá. Až pak jsem si pomoh tím, že jsem si ji představil jako Semafor blahé paměti. A pan Halík stojí před oponou a zpívá „Potkal potkan potkana“, což je takové podobenství o determinaci některých živočichů.

Jsem si říkal, jestli se třeba pan Halík, když je ten mezinárodní intelektuál, jestli se třeba nevyjádří k připravovanýmu registru všeho a všech. Víte, myslím ten registr, jak tam bude zaznamenaný i kdy ste si zadřeli třísku. Jo jo jo, to je přesně ten registr, o kterým jeho navrhovatel, ministr zdravotnictví Němeček řek, že je tak robustní, že ho nikdo nehackne, jako třeba předevčírem jeho platební kartu.

A že je to registr nezbytný. A obhajoval to melodicky řka „Je prostě nezbytné, aby nebe bylo blankytné, je prostě nezbytné, abych byla šťastná…“. A pak si šel vyměnit plenky a poslanci mu to odkejvli, protože ho chtěli udělat. Šťastným.

A Orwell v hrobě vyvrací žalem čelist, jelikož mu došlo, že jeho vize „1984“ je vlažná a o hovně. A pan intelektuál Halík nic, protože ho serem, jelikož jsme societa ludická a ze všeho si děláme prdel. (Socitea ludická – Společnost hravá.)

No, ono nic jiného než dělat si prdel nám nezbejvá, protože jinak bysme ten život proplakali. Zvlášť jak se teď psalo, že panu miliardáři Andrejovi odpustili pokutu šest mega. Myslím toho miliardáře, jak udělal levou s Čapím hnízdem, což je kniha, kterou napsal komunistickej grafoman Ján Kozák. Stát mu odpustil zaplatit šest mega. Jen tak. Asi ho chtěl udělat šťastným. Plebsu nikdo neodpustí nic. Jo. Je to stejný jak za bolševika. Přes kopírák.

Jsou vyvolení. A pak je ten zbytek. A někde nad všema pan katolický kněz Halík, co před oponou notuje „Malá Babeta šla do světa….“, což je píseň, která reflektuje současnou imigrantskou vlnu, která nás obohatí až do bezvědomí.

A paní ministryně Marksová, která je ministryní proto, že tak může nasrat mnohem víc lidí, než když by třeba seděla za kasou v Lidlu přišla s tím, že si do svýho bytu můžete vzít nájemníka jen tehdy, když vám to odhlasuje uliční výbor.

A pan Halík zase nic. Akorát si vybírá z uší ospalky a neřekne k tomu ani Ámen. Holt mezinárodní intelektuál. Ti to prej maj takhle rozdaný. Stojej na kopci a koukaj do dálky a pod nima se plahočí přeplněný podzámčí, díky čemuž maj při koukání tihle věrozvěsti co do huby.

Jdou do nás. Ti nahoře. Utahujou šrouby. Kroutěj nás jak houžev. Docela mi vrtá hlavou, kdy povolíme a vyrazíme jim voko.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli nám taky někdy někdo něco odpustí. Abysme aspoň chvilku byli šťastní. Jsem jim řek, že chudákům se neodpouští nic. Těm se jen nakládá.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
53 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.