5428190_maroko-studentky-smrt-vrazda-znasilneni-dansko-norsko-v3
29.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

“Halal porážka” dvou skandinávských studentek

Sdílejte článek:

KLÁRA SAMKOVÁ

V souvislosti s vraždou dvou mladých žen, jedné Dánky a jedné Norky v Maroku již bylo řečeno mnohé. Přesto mne napadá ještě několik postřehů, které řečeny nebyly.


1) Obě mladé ženy jely do Maroka na trek. Evidentně tak činily bez jakéhokoliv uvažování o bezpečnostní situaci. Zřejmě byly přesvědčeny, že informace o hrozbách ze strany vyznavačů islámu jsou dezinformacemi a výsledkem “předsudečné nenávisti”.

Z tohoto hlediska se ovšem ukazuje, že multi-kulti výchova je ŽIVOT OHROŽUJÍCÍ. A to si myslím, že by měla jít veškerá legrace stranou. Výchova má zvyšovat šance na přežití a vzdělání má zlepšovat život – a to jak tomu jedinci, který je vzděláván, tak i celé společnosti. Jestliže výchova a vzdělání vedou k opaku, pak ovšem se jedná o evidentní důkaz, že taková výchova a vzdělání jsou nesmyslné. Neboť výsledky hovoří. Možná by si měly uvědomit všechny “multi-kulti” školy, které toto prosazují, že ohrožují život svých žáků a studentů.

2) Předesílám, že ono vražedné video jsem neviděla a ani vidět nechci, protože rakovinu si taky sami sobě neočkujeme. Nicméně ze zpráv je zřejmé, že obě ženy byly podříznuty. Tedy v podstatě na nich byla vykonána rituální halal porážka… I česká Státní veterinární správa tvrdí, že halal porážka – tedy podříznutí a vykrvení bez předchozího omráčení, je bezbolestná, respektive, není důvod pro zákaz tohoto nakládání se zvířaty, neboť se tak činí ” z náboženských důvodů”. (Ano prosím, ten papír mám v držení a mohu ukázat.)

Takže pro ty, kteří mají sílu na to to video shlédnout, bych prosila o zprávu, zda nasvědčuje něco tomu, že to ty děvčata NEBOLELO. Protože jestli je to bolelo (ehm… ano, já vím, že je to dementní úvaha, leč našemu Ministerstvu zemědělství je tato idea blízká, takže co mám dělat, že jo) tak je to opravdu zásadní důvod pro úplný naprostý a okamžitý zákaz halal porážek. O lidech se samozřejmě vůbec nebavím, tam to je v každém případě vražda, ale bavím se o zvířatech: ovcích, kozách a kravkách…
Děkuji za sdílení této mojí úvahy…

Autor: Klára Samková

klarasamkova 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 346 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (58 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.