gwyneth-paltrow-1
19.1.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Před časem na plné obrátky běsnila nenávistná, šovinistická kampaň MeToo, v rámci které si ženy po třiceti letech vzpomínaly, že vlastně tehdy, když se s nimi vyspal ten dnes (často i tehdy) bohatý a úspěšný muž, tak to vlastně tak nějak už tehdy nechtěly, nebo ten pocit přinejmenším dnes mají, takže vlastně byly zneužité, když si teď po třiceti letech myslí něco jiného, než si myslely, když s dotyčným mužem spaly.

V jejím rámci mne pobavila především zakladatelka hnutí, která se také cítí být zhnusena a ponížena tím, že se na ni muži dívají jako na sexuální objekt a tím jí ponižují. Mno, nechci nic říkat, proti gustu samozřejmě žádný dišputát, ale za sebe říkám otevřeně, že na zakladatelku hnutí MeToo bych se jako na sexuální objekt nedokázal dívat, ani kdyby mi bylo 17 a kdybych měl v sobě lahev tvrdého alkoholu:

Možná po deseti letech na pustém ostrově. Ale i tak bych radši zkusil doplavat na pevninu.

Stejně zábavné jsou ty herečky (kauza Weinstein), které si dnes, po třiceti a více letech vzpomínají, že byly kdysi dávno znásilněné. Pro jistotu tedy, říkají, že nešlo o sex ale o „dominanci a moc“ Weinsteina. Prostě naučená fráze. „Sexuální obtěžování není o sexu ale o moci“, tak zní poučky, tak to herečky odříkávají. Kdyby si omylem před svým vystoupením přečetly návod na splachování toalety, tak budou se slzami v očích vykládat „stiskněte malé tlačítko a voda spláchne toaletu, po použití toalety si nezapomeňte umýt ruce“ nebo něco podobného.

Mimochodem, je to také zcela zřejmé deformování pojmu znásilnění – znásilnění je, když někdo jinou osobu donutí násilím nebo přímou pohrůžkou násilí a ne když jde herečka dobrovolně do postele s producentem a když už jí po třiceti letech došly prachy a žádné další role už nemůže dostat, tak si vzpomene, že ji vlastně tedy jako znásilnil a zneužil, díky své moci a dominanci. A že by jí tedy vlastně za ten sex měl dnes zaplatit prachy, o které si před třiceti lety zapomněla říct.

A další mimochodem k „moc a dominance“ – krucinál, co přeci ženy v drtivé většině případů hledají u mužů jako atraktivní? No přeci moc a dominanci. Už v jeskyních každá samice hledala takového samce, samce, který má moc a který je dominantní a tak o něm šlo předpokládat, že zajistí dost jídla a dalších zdrojů pro ni a pro její (jejich) mláďata. Tak to prostě je. Bohatí muži jsou atraktivní, chudí muži se můžou vztekat, jak chtějí – protože ženská kritéria jsou nastavena na zcela jiné parametry, než je jen samotná fyzická krása. Naproti tomu mužská kritéria jsou koncentrována téměř výhradně na oblast fyzické krásy a přitažlivosti. Samec hledá atraktivní tedy zdravou mladou samici, schopnou porodit zdravá silná mláďata a starat se o ně. Samice hledá úspěšného samce, který není kripl, aby dokázal zplodit mláďata a hlavně aby dokázal postarat se o samici i mláďata. Několik milionů let vývoje člověka, pravidla zakódovaná v genetické informaci. Zeptejte se evolučních biologů na důvody rozdílných preferencí i rozdílného sexuálního chování žen a mužů.

Zpět k MeToo. Jednou z prvních hereček – úplně se mi vtírá na mysl známá scénka z filmu „Kurvahošigutentag“:

„Herečka, herečka! Kurva je to! Já to přeci musím vědět, já s ní žiju!“

tak tedy jedna z prvních hereček, které se připojily k „Salem madness“ alias #MeToo a které obvinily producenta Weinsteina byla Gwyneth Paltrow.

Nemá smysl rozebírat obvinění G. Paltrow vůči štvanému Weinsteinovi, bylo to by opět velice dlouhé a nutně podrobné uvádění na pravou míru celé této vylhané mediální štvanice. Ale jen abych nevypadal jako podporovatel sexuálního násilí:

Zde je mj. citována G.Paltrow, která byla Weinsteinovou top hvězdou. A jednou byla u Weinsteina a on jí položil ruce na krk a řekl jí, že by se navzájem mohli namasírovat. Dnes si prý nebohá Gwyneth vzpomíná, že byla celá strachy bez sebe, že jí Weinstein vyhodí, ale pro kariéru se ovládla. K sexu zřejmě stejnak nedošlo, protože Gwyneth nic takového neuvádí. Shrnuto: Weisntein jí navrhl, že by si mohli navzájem udělat masáž. Samozřejmě jde o sexuální, nebo minimálně erotický podtext. Ale k ničemu ji nenutil, natožpak násilím a natožpak k sexu. Dokonce ani zřejmě k ničemu nedošlo. Ale pro dnešní slávu je potřeba říci „Znásilnil mě! Jsme oběť strašlivého násilí! Třicet let mám trauma z toho, že mi řekl „co takhle masáž?‘!“

Promiňte, zejména dámy, ale je to opravdu naprosto směšné, celá kampaň MeToo je o amorálních, kariéristických, zištných osobách, které před lety dělaly kariéru přes postel a dnes pro změnu přes obviňování nevinných. Skutečné oběti skutečných znásilnění jsou pak vedlejší ztrátou, jen další obětí fanatické kampaně MeToo. Když si pročítám prohlášení Gwyneth Paltrow ke „strašnému násilí ze strany Weinsteina“, čím dál více mi soudružka Gwyneth připomíná soudružku kariéristku-i-přes-mrtvoly Chramostovou.

Gwyneth Paltrow se cítí být ponížena, dotčena na své lidské důstojnosti zlým „sexuálním predátorem“ Weinsteinem.

No, Gwyneth Paltrow momentálně na Netflix uvádí nový pořad. Reklama na něj představuje Gwyneth Paltrow v pop-artovém ztvárnění doširoka otevřené vagíny a program samotný se jmenuje „dosáhněte nových hloubek“. Pořad „dosáhněte nových hloubek“ uvádí Gwyneth Paltrow z široce rozevřené vaginy.

Před nedávnem měla Gwyneth malý problém. Přes internet prodávala „jadeitová vajíčka k zastrkávání do vaginy“, o kterých tvrdila, že pomáhají plodnosti. Soudem ale tato reklama byla shledána nepodloženým reklamním tvrzením a ubohá Gwyneth musela zaplatit pokutu 145 tisíc dolarů. Určitě to proti ní zpunktoval nějaký muž, určitě sexuální predátor.

Gwyneth také na internetu prodávala pozlaceného robertka za 15 000 dolarů. Komu by se snad robertek od Gwyneth zdál za 15 000 dolarů drahý, mohl si od ní koupit za pouhých 7 900 dolarů ocelového robertka.

Skoro se mi zdá, že vlastní frndou je Gwyneth posedlá mnohem více, než kdy byl producent Weisntein. 

Jo, také na internetu Gwyneth prodávala sexuální prach, který prý měl každého proměnit tak, že se ocitne mimo čas a promění se na něco velikého. Také prý měl Gwynethin sexuální prach způsobit, že afrodiziakální moc sexuálního prachu pošle obrovské vlny krve do všech těch správných míst vašeho těla.

A jako by toho všeho nebylo málo, nyní začal Gwyneth na internetu prodávat svíčku „voní jako moje frnda“. Tedy pro přesnost „Je cítit jako moje vagína“.

Může mi, prosím, kdokoli vysvětlit, jak kdy může nebo mohla být dotčena na důstojnosti osoba, která se živí prodáváním „vonné svíčky“ s názvem „vůně mojí vlastní …….“ ?????

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč


Celkem za měsíc: 17 270,78 Kč
Vybráno 49.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 019 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.