kanibal
8.9.2019
Kategorie: Společnost

Greténismus level 7: Jezte lidské maso a zachráníte planetu

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

No a před pár dny se tenhle pán vyjádřil, že „může být nezbytné obrátit se ke kanibalismu a začít jíst lidské maso pro záchranu planety“. Více ZDE.

Onen švédský profesor má na mysli fakt, že prdící krávy a býci zaneřáďují naše ovzduší svými prdíky a tak je lepší se hovězího masa vzdát. Pokud se na problém podívám rovněž vědecky, chci se ptát: A to lidé jako neprdí?

Ultralevicový environmentalista se nějak opomněl zmínit, odkud by se to lidské maso mělo brát. Budeme si na farmách chovat dětičky na maso? Mají domovy důchodců pravidelně posílat dodávky do kafilerky? Budou kampaně vyzývající dárce masa, ať se přihlásí k odběru ruky nebo nohy?

Ne, vážně. Ráda bych to věděla.

Třeba to, jestli uvědomělá a klimaticky vyděšená levice se toho sama ujme a bude hledat zdroje ve svých řadách, nebo spíš sáhne po nás, svých nepřátelích? Bude Gréta na svých demonstracích ukazovat do davu: „Toho, toho a támhle toho taky!“?

S píděním po zdrojích lidského masa, které bychom z lásky ke své planetě měli žrát, pochopitelně velmi souvisí fakt, že kanibalismus vnímáme jako nepřekročitelné tabu. A má to své důvody. V potravinovém řetězci jsme se ať právem nebo neprávem dopracovali až na samotný vrchol. Tak si můžeme dovolit vnímat hmyz a pavouky za otravné hajzlíky a králíky, prasata nebo skot za živé tvory, které z onoho principu vlastní nadřazenosti smíme zabít a sníst.

Naopak, sami sebe a ostatní lidi vnímáme jako lidské bytosti, které mají touhy a smutek a lásku a kteří vnímají nádheru hudby a umění. Jsme mnohem víc než jen kostra obalená tučným masem. Sníst lidské maso dokážou jen psychopati, a to ještě ne všichni.

Ono na té teorii Overtonova okna určitě něco bude.

Otázka tak zní: Když se kanibalismus na naší planetě stane normou, je opravdu důvod ji zachraňovat?

Autor: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 079 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
102 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.