9.2.2013
Kategorie: Politika

Grebeníček jako obraz “nového lepšího komunisty”

Sdílejte článek:

(c) KAREL KŘÍŽ 09/02/2013

 

Komunismus a jeho myšlenky jsou zhoubným nádorem naší společnosti. Nádorem natolik se stále rozrůstajícím, že zasahuje i mnoho mozků jinak třeba logicky a racionálně uvažujících lidí. Zdrojem životaschopnosti této společenské rakoviny je pak obyčejný strach. Strach mnoha obyčejných lidí ze situací, do kterých by se nikdy nedostali, pokud by tento svůj strach dokázali přemoci. Strach, který je daleko nebezpečnější než nebezpečí samo.

Přesně tento poznatek využívají komunisté jako výtahu k moci a penězům i k ovládání svého poslušně vyděšeného stáda. Velmi dobře vědí, že ten, kdo podlehne jejch demagogické propagandě o nemohoucím jedinci, jenž se sám o sebe nikdy nedokáže postarat, a proto musí být celý život řízen “moudrými” soudruhy z politbyra, nakonec ten hřbet ohne, hlavu skloní až k zemi a oni mu ji mohou pohodlně zašlapat do hlíny.

 

Celá tato zničující filozofie, která již od dob Marxe a Engelse, kteří jí dali populistický libivý rámec pro proletářské masy, likviduje tradiční hodnoty a morální principy svobodné společnosti, zvítězila ve svém novém “demokratickém” hávu napříč téměř celou euroatlantickou civilizací a žene ji zcela nezpochybnitelně do totální zkázy. Novodobí bolševici sice nemají ve svých kancelářích obrazy a bysty masových vrahů Stalina, Lenina či Gottwalda, tedy alespoň někteří, ale jejich politická linie naprosto dokonale navazuje na jejich fantasmagorické představy, nepříčetné ekonomické teorie a propagandistické nástroje.

 

Užili jsme si pod diktaturou proletariátu, kterak komunisté nazývali svůj teror vůči porobenému obyvatelstvu, více jak 40 let. Celou tuto dobu nám všem mohli ukázat jak moc je jejich společenská teorie kvalitní, co dobrého lidem přináší a jak se všichni lidé, pod vedením nikým neohrožované partaje na politickém kolbišti, mohou mít lépe a žít radostněji než ti v prohnilém kapitalismu ovládaném vykořisťovateli. Výsledkem byl zadrátovaný koncentrák bez základních lidských práv a svobod, bez vložek i toaletního papíru, kde se člověk mohl dostat do vězení i za pár nevinných slov, jenž se třeba nepozdávala nějakému pouličnímu udavači nebo fízlům z StB.

 

Tato hnusně zapáchající realita socialismu je dnes však východiskem pro ideovou linii mnohých politických stran. Samozřejmě, že přímo nepřiznají touhu po návratu do dob ČSSR, ale základní atributy jejich snažení na politickém korytišti se soudružským dobám velmi podobají. Do pozlátka sociálního státu, demokracie, pozitivní diskriminace či solidarity zabalili to nejhorší z odkazu šílených bolševických experimentátorů a čile pokračují v jejich odkazu pod praporem EU.

 

Pomocí masivní mediální masáže vnutila vládnoucí oligarchie většině obyvatelstva opět onen bolševiky zasetý strach z otevřených mříží. Vnutila jim pozici pokáleného zvířete, které se bojí opustit svoji klec, kde má každý den svoji jistotu dávky do koryta. Vnutila jim pozici zpráskaného psa, který za kus flaksy nadšeně olizuje kotníky svého tyrana a naprosto nepřemýšlí o jeho bezcharakterní povaze jenž ústí ve zločinné skutky.

 

A tak stejně jako výše zmíněná zvířata i my jen útrpně demokraticky většinově přijímáme stále nové a masivnější mříže. Necháváme si namluvit, že z naší poctivé práce si můžeme nechat ukradnout většinu jejich těžce dobytých plodů, aby nějaký parlamentní či vládní tlučhuba rozhodoval o tom, komu je nakonec po bolševicku přidělí. Samozřejmě nejdříve přes vlastní kapsu. Říkají tomu dotace, investiční pobídky, sociální programy. Vytvořili si na to panevropský byrokratický systém ovládaný neokomunisty, který však nikdy nepomůže opravdu potřebným, ale vždy a jedině úřednickým krysám s přerozdělovací mocí správných razítek.

 

Kam jsme tedy dospěli? V Německu navrhuje jedna z extrémistických levicových stran od určitého výdělku daň 100%. Ve Francii si multikulturními dotovanými spolky upředňostňovaní přistěhovalci hrají hru na co nejvíce zapálených automobilů v ulicích. V Česku promlouvá v parlamentu člen zločinecké organizace, pokračovatelky totalitní partaje. Všechny tyto počiny mají jedno společné. Zvrácenou komunistickou ideologii, která se k nám nenápadně vrátila v plné parádě, když však nikdy doopravdy to podstatné neopustila.

Co nám tedy zbývá? Psát ještě chvíli nezávislé blogy, než se postupně utahující šrouby omezování osobních svobod či pokřivených výkladů lidských práv dotknou samotné podstaty existence? Čekat než dojdou zdroje pro státní krmelce? Nebo snad přijmout realitu novodobého zkorumpovaného mafiánského eurosocialismu a stát se neobolševickou vychytralou sviní, která se naučí šikovně parazitovat na druhých?

 

Nehorázný projev soudruha Grebeníčka, který si dovolí po komunisticku překroutit a poplivat odkaz Jana Palacha, přesně v duchu propagandistických tradic jeho rudé partaje, a my všichni se na to musíme dívat bez možnosti relevantní reakce, nám vzkazuje jediné: Buďte také těmi “novými” komunisty, těmi rudými zlodějskými a tyranskými prasaty u koryt, neboť většina národa stejně volá po jejich návratu a ani se z vás nepozvrací,  jelikož uvěřila, že už můžeme mít lepší komunismus, s lidskou, evropskou tváří. Přerozdělování zdar, demagogii čest, parazitům sláva a ztracené historické paměti třikrát hurá!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.