Trump_accepts_nomination
27.6.2019
Kategorie: Společnost

Google přiznává, že chce zabránit vítězství Trumpa v roce 2020

Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

Výkonná pracovnice společnosti Google byla zachycena kamerou, na které přiznává, že obří vyhledávač manipuluje s algoritmem, aby zabránil opětovnému zvolení Trumpa v roce 2020.

Jen Gennai, vedoucí odpovědná za inovace ve společnosti Google, byla natočena na videu projektem Veritas , kde přiznává, že společnost Google používá AI a algoritmickou manipulaci, aby se zapojila do příštích prezidentských voleb.

Hovoří o „zavedení této linie do písku“, aby zajistila „spravedlnost“, než uzná, že „existují lidé, kteří hlasovali pro současného prezidenta, kteří nesouhlasí s naší definicí spravedlnosti“ .

“Také testujeme naše algoritmy, pokud k roku 2016 dojde znovu … byl by výsledek jiný?” Zeptala se Gennai a dodala: “Všichni jsme byli šokováni v roce 2016, nejenom my, i zpravodajská média byla šokována, stejně jako mnozí další, takže jsme rychle začali analyzovat, co se stalo a jak tomu zabráníme, aby se to znovu nestalo.“ 

Vložené video

Pokud jde o prezidentské volby v roce 2020, Gennai prohlásila, že„pracujeme na tom od roku 2016, abychom se ujistili, že jsme připraveni na rok 2020“.

Gennai dokonce zpochybnila schopnost Kongresu, udržet Google v šachu a chlubila se: „Byli jsme předvoláni před Kongres několikrát… jako oni na nás mohou tlačit, ale my se nezměníme.“

Gennai pak zpochybňuje jakýkoliv pokus rozbít Google tím, že vysvětluje: „Bude to horší, protože všechny tyto menší společnosti, které nemají stejné zdroje, které máme my, se budou snažit zabránit zvolení Trumpa, ale jako malá společnost to nemůžou tak lehce udělat.”

 „Ve skutečnosti tihle lidé dělají něco jiného, než si myslíme,“ řekl pro projekt Veritas anonymní oznamovatel.

Podle informátora je Google „vysoce zaujatý politický stroj, který se snaží, aby se někdo jako Donald Trump znovu nedostal k moci.“

Podle Roberta Epsteina , algoritmická manipulace Googlu může změnit miliony hlasů v národních volbách.

Google se jasně angažuje v masivních volebních manipulacích a měl by být okamžitě vyšetřován zákonodárci.

Zdroj: Paul Joseph Watson

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)