oteplování
11.2.2019
Kategorie: Společnost

Globální oteplovači jsou prachsprostí političtí aktivisté

Sdílejte článek:

RED

V Emském interglaciálu (před 120 000 -130 000 lety) byla teplota země vyšší o 3-5 stupňů, ve finském Oulu dokonce rostly duby, hladina moří byla vyšší o 4-5 metrů. To vše po dobu cca 10 000 let. Člověk tehdy žádné CO2 nevypouštěl a bylo krásně teplo.

Rovněž v holocenním teplotním maximu bylo tepleji než dnes. Během středověké teplé periody pak bylo takové klima, že v Porýní rostly fíkovníky, V Anglii se pěstovala vinná réva až v severním hrabství Yorkshire, na Islandu vysévali Vikingové ječmen.

Globální oteplovači jsou prachsprostí političtí aktivisté, kteří se snaží vytřískat peníze. Hypotéza o dominantním vlivu skleníkových plynů na současné globální oteplování byla vědecky zamítnuta.

Kvůli pár desetinám stupňů celsia se tu spustil šílený humbuk za účelem snížení emisí CO2 – naprosto zanedbatelného skleníkového plynu. Globální oteplovači Vám nic neřeknou o Milankovičových cyklech nebo o termohalinové cirkulaci. Na tom se totiž nedá nic vydělat. Prostě za vše můžete Vy – a dokud nebudete vyrábět elektřinu ze solárních panelů na dotace a jezdit v malých elektroautech, nic se nezmění!

Jako kdyby historie neprokázala, že lidé, kteří chtěli omezovat naše svobody, aby vytvořili ráj na zemi, stvořili nakonec vždy peklo.

ZDROJ: fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 327 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
42 komentářů