cyber-polygon-1
25.7.2021
Kategorie: Společnost

Globalisté připravují svět na “kybernetickou pandemii”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Vzhledem k tomu, že i událost, o níž se tentokrát zmíníme, je do značné míry v režii nechvalně známého Klause Schwaba, pak jen logické, že plně zapadá do jeho zvrhlých plánů Velkého resetu. Většina lidstva, bohužel, na tuto genocidní “hru” přistoupila, proto se může v této “hře” pokračovat i na vyšších úrovních. Podle názoru globalistů nás čeká kybernetická krize, která postihne svět ještě mnohem hůř, než krize dosavadní.

Vlivní lídři pokračují v přípravách na hrozící globální kybernetickou krizi prostřednictvím nového projektu Světového ekonomického fóra Cyber Polygon. 9. července se konalo další cvičení před událostí, o které se ředitel, nechvalně známý ultra-globalista Klaus Schwab, domnívá, že covid krize bude ve srovnání s tím vypadat jako “menší porucha”.

Cyber Polygon je nový projekt globalisty Klause Schwaba a jeho nechvalně proslulého Světového ekonomického fóra. V poslední době se konalo další cvičení, jehož cílem je připravit svět na globální “cyber pandemii” s “digitálním očkováním” a novými variantami digitální identifikace jako řešením, které chrání digitální svět před tím, co popisuje jako “kybernetické hrozby” a “dezinformace”.

Níže projev jednoho z režisérů Velkého resetu, Klause Schwaba, ke kybernetickým hrozbám (v AJ):

Schwab popisuje covidovou krizi jako “menší narušení” ve srovnání s velkou kybernetickou krizí, o které se domnívá, že je bezprostřední. Na stejné straně je i obchodní ředitel Světového ekonomického fóra Jeremy Jurgens.

“Až se objeví tato další krize, bude rychlejší, než jsme viděli u COVIDu, exponenciální tempo růstu bude mnohem strmější. Její dopad bude větší a v důsledku toho budou hospodářské a sociální dopady ještě rozsáhlejší”, tvrdí Jurgens.

Nezávislí analytici přirovnávají Cyber Polygon k události Světového ekonomického fóra 201 – významnému simulačnímu cvičení koronavirové pandemie, které bylo v říjnu 2019 uspořádáno mimo jiné i Nadací Billa a Melindy Gatesových v New Yorku. Cvičení proběhlo jen několik měsíců před prvními zprávami o koronaviru, šířícím se z čínského Wu-chanu. Švýcarský časopis Express Zeitung mimo jiné nedávno provedl recenzi Cyber Polygon, ke které se lze dostat na jejich kanálu Odysee zde (anglicky).

Na Cyber Polygonu se spolu se Schwabem a centrem kybernetické bezpečnosti Světového ekonomického fóra podílí mimo jiné ruská obří banka Sberbank prostřednictvím svého generálního ředitele Hermana Grefa a její dceřiné společnosti pro kybernetickou bezpečnost BI. zóna. Letošního školení, které se konalo dne 9. července 2021, se zúčastnili také firemní aktéři jako Visa a IBM a mezinárodní policejní organizace Interpol. S projektem je spojena i švédská společnost Ericsson.

Mezi další účastníky posledního cvičení dne 9. července patří ruský premiér Michail Mišustin. Mišustin se v loňském roce zúčastnil cvičení také po boku bývalého britského premiéra Tonyho Blaira, který v té době vyzval k nové formě státem schválených biometrických digitálních ID s rozsáhlými údaji o jednotlivých občanech.

Stejně jako v případě covidové krize spojuje Klaus Schwab tuto “hrozící” kybernetickou krizi s tím, co nazývá ” Velkým resetem. Velký reset byl tématem letošního setkání v Davosu, kterého se zúčastnili významní světoví politici, včetně generálního tajemníka OSN Antonia Gutérrese, ředitele Světové zdravotnické organizace Thedose Adhanama Ghebreyesa, ředitelky Mezinárodního měnového fondu Kristaliny Georgievové, ředitele Úřadu pro přenosné nemoci USA Anthonyho Fauciho, šéfky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyenové.

Schwab mimo jiné obhajuje spojení soukromého a veřejného sektoru do nového typu sociálního modelu. Sám Schwab také při několika příležitostech prohlásil, že “čtvrtá průmyslová revoluce”, kterou vidí jako součást “velkého restartu”, způsobí sloučení člověka a stroje a otevřeně mluví o lidech, kteří mají v souvislosti s tím umístěny mikročipy v mozku.

Připomínám, že v roce 2019 již proběhlo první testování čipu ve spojení s vakcínou v Bangladéši, jednalo se o program  ID2020. Nepochybuji, že v budoucnu bude identita občanů skutečně “uložena” přímo v těle a stejně tak nepochybuji o tom, že projekt ID 2020 není projektem, který by dospěl k zapomnění. Jaký má být účel tohoto čipu? Cituji:

Digitální identita je počítačový záznam o tom, kdo je osoba uložená v registru. V tomto případě se používá ke sledování toho, kdo byl očkován.

Již od roku 2016 testuje aliance ID2020 různé způsoby aplikování digitální identity. Máme tedy věřit těm, kdo tvrdí, že žádné čipy do těl lidí se nikdy implantovat nebudou? Svět vedou sociopaté typu Schwaba a jim poplatné loutky. A jak můžeme vidět, tak sám Schwab se se svými plány netají.

Tak, jako se jimi netajili globalisté v Agendě 2030. Cílů agendy má být dosaženo během devíti let a už nyní globalisté ví, že zejména občané západních zemí jsou velmi lehce manipulovatelní díky médiím a globalisty ovládaným politikům. Nechávají do sebe vpichovat neznámou látku a slepě věří tomu, že se tím mají dostat do jakéhosi “normálu”.

Jenže on už žádný “normál” nebude. Alespoň WEF s ním nepočítá. Podobně, jako s normálem nepočítají ani poplatné loutky globalistů ve vládách lokajských zemí, jejichž suverenita byla již plně odevzdána do rukou globalistů…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 184 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)