migranti122018
7.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Global migration pact otvírá cestu k honu na údajné rasisty a xenofoby

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Jak chápat azyl? Kritias nechal zabít Tyrameny, když  v Radě třiceti  oponoval jeho politice, i když se utekl do posvátného kruhu kolem oltáře bohyně. Bohyně ho potrestala, brzy poté byl u Pirea zabit i on sám. Tato příhoda je klíčem k azylu. Za politickou aktivitu hrozí dotyčnému nebo jeho rodině smrt. Pokud se severní Korejec vyhne kulkám a přeplaví se do Japonska, azyl v tomto případě může i nemusí být odpovědí, spíš povolení k pobytu. Československo poskytovalo hromadně azyl židům a antifašistům, kteří uprchli z Německa, v nejnoblesnějším uchopení termínu. Být židem v Německu, znamenalo vrcholnou politickou aktivitu proti režimu samo o sobě a smrt byla jistá, takto to chápal především německý stát. Řecko se v moderní době zpronevěřilo svým principům, když neposkytlo Öcalanovi azyl, Turecko sice hrozilo válkou, ale proč ne v tomto případě?

 

.
Rozklíčování jednotlivých případů naznačuje společného jmenovatele složitého problému. Československý stát poskytl azyl německým občanům ve velkém, sice Němci na to zapomněli, stejně tak jako současný český mainstream. V tomto ohledu nic nikomu nedlužíme, nejsme žádnými rasisty, jak o nás šíří německá a bohužel i česká televize. Bohyně evidentně Tyramenymu azyl poskytla, stejně jako Československo židům, Japonci jsou v tom velmi výběrový a Řecko princip přímo zradilo. O to víc Řek Avramopoulos, komisař EU pro migraci, nám uděluje azylové lekce, dokonce tvrdí, že pokud evropský stát migrační pakt nepodepíše, pak jej příslušní úředníci vůbec nečetli. Zábavná eliminace protivníků.
Společným jmenovatelem azylu v předchozích případech je vůle – občanů, státu, bohyně a nebo konečně i jednotlivce, manželé Blazy poskytli několikaletý azyl ve svém bytě  Praze Holešovicích anglickému pilotovi, jak trapné v dnešní době, nikomu o tom ani neřekli. Reich-Rainicki píše, že mu a jeho manželce po útěku z varšavského ghetta poskytla azyl chudá polská rodina, o spoustě podobných případů nikdo už ani neví. Jmenovatelem je tady svobodná vůle poskytovatele azylu, která je svým způsobem dějinotvorná, bohyně ukázala lidstvu, kde je pravda, podobně československý stát. Manželé Blazy a polská rodina se posunuli mezi výkvět lidstva, bez nich by lidstvo evolučně nemohlo pokročit. Doba pokročila – dnes výkvět lidstva na befel Evropské unie a OSN.

.

Azyl je spjat s pojmem svobodné vůle, ale ne vůle, jak ji chápou němečtí filozofičtí a moralizující flistři, jejich vůle zvítězila v Třetí říši a vítězí i dnes v ideologii EU, azyl se však odvozuje ze spontánní vůle člověka, z přirozené morálky člověka nebo státu. Může někdo předepisovat režim tomuto principu a chování z něho plynoucí? Samozřejmě nelze, ale evropskounijní komando se tentokrát spojilo s globalistickým komandem v OSN, a má to být možné příští týden v Marrakeši.

.
Migrovat nesouvisí s azylem, myslí se tím opuštění domoviny a život v jiné zemi. Kdo komu brání? Nemůže přiletět Nigerijec s platným vízem do ČR, ubytovat se v penzionu v Chomutově (levné) a pokud mu dochází prostředky, najít si adekvátní job a prodloužit si platnost víza. Známá Indka původem z Malajsie přiletěla do ČR a živí se výukou angličtiny v Ústí. Nikdo její imigraci nestál v cestě, podobně u tisíců Vietnamců. Česká republika nebrání v imigraci a v případě azylu má noblesní historii. Proč něco podepisovat?

.
Z jakého důvodu nutí Evropská unie ČR, aby podepsala Global migration pact? S velkou pravděpodobností intenzívní mediální skandalizace českého premiéra s tím souvisí. Nechutným způsobem se otevírají všechny „kauzy“ kolem Babiše, aby se zlomil jeho odpor proti migračnímu paktu. Česká televize, tato filiálka unijních politruků, je hlavním heroldem protibabišovské demagogie.

.
Tradiční migrace a azyl nemají s migračním paktem nic společného, ba naopak, jeho důsledkem bude vymizení noblesního azylového práva a nahrazení snůškou dobových levičáckých regulí, diktovaných a kontrolovaných nadnárodními institucemi ovládanými velkým kapitálem a zkorumpovanými levičáky.

.
Migrace, jak ji definují v dokumentu, nemá s tradičně chápaným termínem nic společného. Migrovat znamená překročit hranici, vstoupit do neznámého, vynaložení energie a úsilí o přežití, Global migration pact naopak de facto navrhuje zrušení hranic a energii k přežití zaplatí protistrana. Demagogie Merkelové a levičáků otevřela cestu milionům všeho možného lidského materiálu, jen ne azylantů a migrantů, migrační pakt k tomu přidá desetimiliony dalších a státní hranice se definitivně vymažou z mapy.

.
Existuje právo na něco takového? Odstranění překážek k emigraci, bezpečné dosažení cíle a dál pokračovat na náklady cílové země. Global migration pact je snůška 23 článků, chaotické bláboly levičácky pojatých direktiv. V Německu a Itálii jsou vidět důsledky něčeho takového, levičáci u moci pakt aplikovali předem.

.
Pakt otvírá cestu k honu na údajné rasisty a xenofoby, co znamená senzibilizace médií a terminologie informační etiky? Pakt dává návod stamilionům, jak rychle a bezpečně opustit marasmus vlastní země a parazitovat na sociálním systému někde jinde. Paradoxně je útěchou obyvatel některých berlínských čtvrtí, Duisburgu, Bézier atd., že mohou též bezpečně někam emigrovat před kriminalitou pozvaných.

.
V Německu vládnoucí klan zablokoval jakoukoliv diskuzi o migračním paktu. Jura profesor Frank Schorkopf z Göttingen: Když jsem poprvé text četl, měl jsem dojem, že se jedná o manifest libovůle. Od války nepanovala v Německu taková nenávist vůči cizincům jako dnes, po otevření hranic Merkelovou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.