meloni
14.2.2018
Kategorie: Politika

Giorgia Meloni: V Evropě probíhá islamizace, každý kdo to zastírá, je jejím komplicem

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Přirozeně probíhá v Evropě islamizace, každý kdo to zastírá, je jejím komplicem. Řekla italská politička, šéfka malé, ale důležité politické strany Fratelli d´Italia, která je součástí bloku pravicových stran, který má velkou šanci vládnout po volbách 4. března v zemi.

Douglas Murray píše, že i v období fašismu, nedostoupila perverze v Itálii takového stupně jako v Německu, přičítá to tomu, že italská kultura a civilizace má podstatně hlubší kořeny než německá. Možná z tohoto postřehu též plyne i skutečnost, že spektrum italského politika je minimálně zajímavější a konstruktivnější než české,  napadne při sledování vystoupení evropskounijního papouška Bělohrádka, obklopeného komplici z rádoby křesťanské partaje a sdělujícího publiku, jak jsou slušní a Okamura musí být odvolán z postu místopředsedy sněmovny. Bělohrádek nechápe, že na vedení sněmovny se v civilizovaných zemí podílí všechny strany s jistým procentem hlasů, jde totiž o technickou záležitost, která je zcela primární pro fungování politického systému. Rozdíl v kulturách – Češi se musí trápit s extra-slušnými Bělohrádky a Italové mají Giorgiu Meloni.

Meloni o italských Bělohrádcích: Nejsme bez hranic. Hranice musí být chráněny, nenechte se splést. Konec s bláznivou altruistickou teorií „každý sem může přijít a je vítán“! Každý u nás musí respektovat zákon. Nyní i levičáci vystoupili z (proimigračního) vlaku. Jasně, jsme před volbami a levičáci se tváří jako by přišlo náhlé osvícení. Pokud by vyhráli volby, pak budou určitě zpátky u „všichni jsou vítáni“. Jejich programem není solidarita s Italy, ale etnická výměna populací. Jejich cílem je odříznout Evropu od kořenů a využít masové imigrace k profitu velkého byznysu. Nejsou ničím jiným než prodlouženou rukou velkých mocností. Jsou od nich ustaveným establishementem.

My na druhé straně usilujeme o jednoduché věci:

  • Nikdo nesmí vstoupit ilegálně do Itálie.
  • Potřebujeme k tomu námořní blokádu? Pak ji zřídíme.
  • Potřebujeme k tomu stěnu? Pak ji postavíme.
  • Musíme proto jednat s Libyí? Pak s nimi budeme jednat.
  • Kdo chce do Itálie, musí to být legální cestou.

Migrace není žádným právem, je to smlouva mezi migrantem a státem, když to přispívá k rozvoji země. A druhé pravidlo, každý migrant, který se v Itálii dopustí trestného činu, musí být bez výjimky odsunut do mateřské země. Kdo porušuje pravidla země a nechce je respektovat, nemůže tu zůstat. Jednoduché, nazývá se to RESPEKT!

Nemůžeme zastírat, že probíhá v Evropě proces islamizace. Každý kdo tvrdí opak, je toho komplicem. Saudská Arábie a Katar investují miliardy, aby v Evropě rozšířily svůj fundamentalismus. Financují mešity, kulturní centra a univerzity. Erdogan to říká explicitně, Turci co  nejvíc dětí – Evropané se nerozmnožují – demografií dobudeme Evropu.

Bylo by to nesmyslné, vedli jsme dlouhá staletí krvavé války, abychom zastavili pochod islámu do Evropy, od Poitiers až po Lepanto, abychom se nyní nechali islamizovat a nereagovali na tento vývoj. Jednoduchá věta Giorgii Meloni je silnou odpovědí naivním evropskounijním sluníčkářům.     

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 334 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.