meloni
14.2.2018
Kategorie: Politika

Giorgia Meloni: V Evropě probíhá islamizace, každý kdo to zastírá, je jejím komplicem

Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Přirozeně probíhá v Evropě islamizace, každý kdo to zastírá, je jejím komplicem. Řekla italská politička, šéfka malé, ale důležité politické strany Fratelli d´Italia, která je součástí bloku pravicových stran, který má velkou šanci vládnout po volbách 4. března v zemi.

Douglas Murray píše, že i v období fašismu, nedostoupila perverze v Itálii takového stupně jako v Německu, přičítá to tomu, že italská kultura a civilizace má podstatně hlubší kořeny než německá. Možná z tohoto postřehu též plyne i skutečnost, že spektrum italského politika je minimálně zajímavější a konstruktivnější než české,  napadne při sledování vystoupení evropskounijního papouška Bělohrádka, obklopeného komplici z rádoby křesťanské partaje a sdělujícího publiku, jak jsou slušní a Okamura musí být odvolán z postu místopředsedy sněmovny. Bělohrádek nechápe, že na vedení sněmovny se v civilizovaných zemí podílí všechny strany s jistým procentem hlasů, jde totiž o technickou záležitost, která je zcela primární pro fungování politického systému. Rozdíl v kulturách – Češi se musí trápit s extra-slušnými Bělohrádky a Italové mají Giorgiu Meloni.

Meloni o italských Bělohrádcích: Nejsme bez hranic. Hranice musí být chráněny, nenechte se splést. Konec s bláznivou altruistickou teorií „každý sem může přijít a je vítán“! Každý u nás musí respektovat zákon. Nyní i levičáci vystoupili z (proimigračního) vlaku. Jasně, jsme před volbami a levičáci se tváří jako by přišlo náhlé osvícení. Pokud by vyhráli volby, pak budou určitě zpátky u „všichni jsou vítáni“. Jejich programem není solidarita s Italy, ale etnická výměna populací. Jejich cílem je odříznout Evropu od kořenů a využít masové imigrace k profitu velkého byznysu. Nejsou ničím jiným než prodlouženou rukou velkých mocností. Jsou od nich ustaveným establishementem.

My na druhé straně usilujeme o jednoduché věci:

  • Nikdo nesmí vstoupit ilegálně do Itálie.
  • Potřebujeme k tomu námořní blokádu? Pak ji zřídíme.
  • Potřebujeme k tomu stěnu? Pak ji postavíme.
  • Musíme proto jednat s Libyí? Pak s nimi budeme jednat.
  • Kdo chce do Itálie, musí to být legální cestou.

Migrace není žádným právem, je to smlouva mezi migrantem a státem, když to přispívá k rozvoji země. A druhé pravidlo, každý migrant, který se v Itálii dopustí trestného činu, musí být bez výjimky odsunut do mateřské země. Kdo porušuje pravidla země a nechce je respektovat, nemůže tu zůstat. Jednoduché, nazývá se to RESPEKT!

Nemůžeme zastírat, že probíhá v Evropě proces islamizace. Každý kdo tvrdí opak, je toho komplicem. Saudská Arábie a Katar investují miliardy, aby v Evropě rozšířily svůj fundamentalismus. Financují mešity, kulturní centra a univerzity. Erdogan to říká explicitně, Turci co  nejvíc dětí – Evropané se nerozmnožují – demografií dobudeme Evropu.

Bylo by to nesmyslné, vedli jsme dlouhá staletí krvavé války, abychom zastavili pochod islámu do Evropy, od Poitiers až po Lepanto, abychom se nyní nechali islamizovat a nereagovali na tento vývoj. Jednoduchá věta Giorgii Meloni je silnou odpovědí naivním evropskounijním sluníčkářům.     

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.