Wilders

Geert Wilders: Milionům spoluobčanů již došla s migranty trpělivost

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Holandská realita. Geert Wilders zmínil v parlamentu příběhy, které se v médiích neobjeví. Pan Wilders promluvil v parlamentu o životě Holanďanů. Co je moc, to je moc, řekl předseda PVV, jehož poltička spáchala po hromadném znásilnění muslimy sebevraždu. Nebudeme dále snášet, že tato vláda dává všanc naši budoucnost…
Pan Geert Wilders popsal v parlamentu incidenty původních Holanďanů s žadateli o azyl, kterých jen za září přibylo v Holandsku dalších třináct tisíc! Nejsou to vůbec ojedinělé příklady, ale naopak každodenní realita Holanďanů. “Jsou to příběhy, o kterých se v médiích nedočtete a o kterých neuslyšíte mluvit našeho premiéra.” “Újma, kterou tito příchozí způsobili, je již teď nevyčíslitelná.” “A my to nehodláme dále snášet.”

Holandský vlastenecký politik Geert Wilders začal svůj proslov slovy, že milionům jeho spoluobčanů již došla trpělivost. Jako první uvedl příběh osmdesátileté paní, která pomáhala jeden den v Americké síni v Apeldornu a už nikdy to nechce zažít více. “Tito žadateléo o azyl jsou potížisté.” “Když dostanou kabát, nebo bundu, tak říkají ne, to není nové!” “Jsou neuvěřitelně drzí a stěžují si i na jídlo.” “Dostávají stejně masa jako já a všechno vyhazují do odpadků.”

Ctěný muž z Oude Peketu konstatuje, že ve městě teď mají velmi mnoho problémů s opilými azylanty, kteří obtěžují nezletilé dívky a obscéním způsobem obtěžují všechny ženy. “Potřebu vykonávají, kde se jim zamane.” Pan z Arnhemu píše..”Mé dvě dcery jsou každodenně obtěžovány žadateli o azyl, kteří zůstávají v Arnhem Koepelu (bývalá věznice). “Co máme dělat?” “Nikdo to neřeší.” “Pomozte.”

Handicapovaná žena uvádí: “Minulou neděli jsem šla do supermarketu.” “Je mi 63 let.” “Kvůli svému postižení jezdím i do supermarketu na vozíku.” “Byla tam skupina azylantů.” “Tři z mladých mužů do vozíku kopali, abych jim uhnula.” “Když jsem to dmítla, jeden z nich mi ukázal vztyčený prostředníček.” “Další mi gesty naznačoval, že mě podřeže a jeden si stoupl před vozík a začal ničit jeho držadla.” “Poté mě udeřil a odešel.” “Ztuhla jsem šokem a čekala, co bude dál.” “Co nejrychleji jsem opustila obchod, aniž bych nakoupila.”

Pan Wilders zopakoval, že to nejsou žádné ojedinělé incidenty, ale stávají se nepřetržitě. “S množstvím lidí importujeme též jejich kulturu, jde o masovou muslimskou migraci.” “V realitě jsou Holanďané a zejména ženy, touto kulturou ohrožováni.” “Importujeme lidi, kteří se nepřišly pokojně integrovat mezi nás, ale přišly nás kolonizovat.” “To je hlas reality.” “Pokud si to odmítáte připustit, tak já vám to budu stále opakovat.” “Takové příběhy v televizi neuvidíte a náš premiér je ignoruje.” “Přinutím vás vnímat skutečnost.” Kéž by se to panu Wildersovi do příštích voleb podařilo.

“Jste součástí problému.” “Říkáte jen, přijďte všichni k nám a čím více neziskovek, tím lépe.” “Máte na plakátu (SP, socialisté), více azylantů, více pomoci.” “Vy zajišťujete akorát to, že se Nizozemsko stává méně bezpečné.” “Soudce rozhodne, že tu někdo nemá právo být, pak se přivalý strana pana Romera (Zelení) s tím, že ačkoli jste ilegál, my vám dáme peníze a zajistíme vám bydlení, namísto, aby někoho takového vyhostili.” “Hranice jsou stále otevřené a stále tam postávají ti soudruzi z SP v Almere se svými směšnými transparenty.”

“V Almere se organizuje skupina asi 50-60 lidí z SP s transparenty a odznáčky a kdosi nejspíše ze Zelených jim k tomu hraje na kytaru.” “Všichni tam stojí a zpívají.” “Pojďte všichni k nám!” “Utrácíme miliardy pane Roemere.” “Miliardy, které byly vynaloženy pro pro občany Nizozemska, zdravotní péči, nebo důchody.” Pan Wilders panu Roemerovi poděkoval a pokračoval…

Jste hlasateli otevřených hranic se svými poskoky z SP, řekl pan Wilders poslanci Zelených, protože se s různými liberálními aktivisty starají jen o to, aby sem mohl každý napochodovat. “Zavřít hranice a zřídit pohraniční ochranu, protože dvě třetiny Nizozemců nechtějí, aby tito lidé byli vpuštěni do země.” “To jsou miliony lidí a jsem hrdý, že jim naslouchám.” “Nejsou to uprchlíci, ale imigranti.” “Přicházejí z Německa, Rakouska, Maďarska, Srbska, či Řecka.” “To jsou všechno bezpečné země.” Také jsem na pana Wilderse hrdý, když dlouhá léta i s všudypřítomnou ochrankou bojuje za své Holanďany.

Pan Wilders závěrem ještě zmínil případy pětileých dětí šikanovaných při plavání, nebo že je pro některé žadatele o azyl i problém doplatit recept na vitamíny, protože vše chtějí pouze zadarmo. V Houtonu přijali třista migrantů, nevědí, co s nimi, ale radnice chce přijímat další! “Poflakují se kolem obchodního centra, protože tam chodí ženy, které obtěžují.” “Dívají se na nás jako na méněcenné a křičí Alláh Akbar v našich ulicích.” Bohužel zdaleka a nikolv pouze v holandských ulicích.

Včera jsem viděl i snad nejohavnější video, když desítky Afričanů doslova ukopou a svlečou člověka. Skákali po něm i na kolech než jej dodělali. Hrůzné a to, co se děje každý den například v Itálii, tak to je skandální a ostudné. Muž, který je homosexuál popsal, jak jej s přítelem napadli na nádraží, přítele zmlátili a jeho hodili do kolejiště, ale policie s tím prý nic neudělá a prý se to stává. Stává seto čím dál více s přibývajícími žadateli o azyl, a kdo to nevidí, tak je buď slepý, a nebo to vidět nechce.

“Nebudeme dál snášet, že tato vláda dává všanc naši bezpečnost, naši svobodu, naši kulturu, naši identitu, naše peníze a, ano také naši budoucnost, když tolerujete muslimskou invazi, protože to je správný termín!” Na závěr připomenu osud bývalé kolegyně pana Gerta Wilderse z PVV, paní Willie Dille, která spáchala sebevraždu. Tato statečná politička byla za svůj boj, a protože nemlčela v roce 2017 unesena muslimským gangem, který ji hromadně znásilnil! “Když skončili, říkali..Respektuješ Mohameda?” “Respektuješ Alláha?” “Respektuješ Arnouda?”

Pana Arnouda, který se stal muslimem před pár lety a založil stranu Jednota, která je založena na islámských principech, tato politička propustila v Haggu jako zaměstnance zastupitelstva. “Běžně mi vyhrožovali a nikdo s tím nic nedělal.” “Minulý týden se to zhoršilo.” “Zastavili mě v Ypenburgu.” “Dva Marokánci mi říkali, že mi podříznou krk a nechají mě vykrvácet.” “Protože se stavíš proti islámu.” “Bojím se, že mi šáhnou na děti, moje nejdražší.” “Nemohu takhle žít.” “Chci, aby pokračoval boj proti islámu, je to z definice špatnost.” “Vůbec si neváží žen.” “Věří, že svoboda slova musí být omezena.”

“Jestliže budu pokračovat boji jako politička, moje rodina je v nebezpečí.” “Kdyby mě zabili, není to tak hrozné, ale nemůžu tohle udělat rodině.” “Tak jsem se to rozhodla ukončit.” “Chci, aby každý věděl, že policie v Nizozemsku selhala.”

Paní Willie Dille spáchala sebevraždu před více jak rokem (8.8.18) a věřím, že na její slova Nizozemci nikdy nezapomenou. Já svůj článek zakončím slovy, na které nezapomenu já

Začínáme mít vážnou obavu z toho, co se ve světě kolem nás – jak v naší zemi, tak na evropském kontinentě – děje. Trikolóra klade důraz na normálnost, na zdravý rozum, na přirozený řád světa, na tradice a na osvědčené principy lidského chování a to je úžasný politický program…..Václav Klaus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 016 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů