soros_reptilian
3.2.2019
Kategorie: Humor

George Soros je vesmírný ještěr z galaxie Andromeda

Sdílejte článek:

AZ247

To, že naši planetu ve skutečnosti ovládají vesmírní ještěři, je všeobecně známý fakt. Avšak to, kteří vrcholní politici nejsou těmi, za které se vydávají, není tak lehké zjistit. Náš tajný zdroj však přišel se šokujícím odhalením, které potvrzuje, že George Soros je jedním z vyslanců ještěřích lidí z galaxie Andromeda, který má za úkol tajně řídit naše životy.O reptiliánech je známo, že ke svému přežití musejí konzumovat krev malých dětí. Není žádným tajemstvím, že vždy, když Soros navštíví svoje letní sídlo v americkém Los Angeles, začnou se v okolí ztrácet děti. Naprostá většina těchto dětí se už nikdy nenajde. Co to znamená? Padly jako oběti Georgi Sorosovi, který je zavraždil a vypil jejich krev!

„Podívejte se na stavbu jeho obličeje. Má podobné obličejové rysy, jako mají například hadi a ještěrky. To není náhoda! Občas se také stává, že během rozhovoru sebou Soros škubne a na chvíli je vidět jeho pravá podoba, či světélkující oči. Přesně to se děje i u Hillary Clinton nebo královny Alžběty, které jsou ve skutečnosti také ještěry,“ sděluje AZ247 náš zdroj.

Reptiliáné, jsou vyspělým mimozemských druhem, který pochází z galaxie Andromeda. Nevyznávají přímý boj, ale raději volí taktiku infiltrace. Svého nepřítele postupně ovládnou pomocí maskovaných agentů ve vysokých vládních postech. Obyčejné obyvatelstvo tedy vůbec nepostřehne, že ve skutečnosti padlo do rukou nepřítele. Přesně to se teď děje i na Zemi, kde spousta vrcholných politiků ve skutečnosti nejsou lidí, nýbrž reptiliáné. Kromě výše zmiňovaných, patří mezi reptiliány  například i Jiří Drahoš, Bill Gates či Barack Obama.

Soros může být i Ďábel

I přes to, že všechno výše zmíňené působé velice důvěryhodně a je pro to mnoho důkazů, i tak může být pravda ve skutečnosti ještě trochu jiná. Je možné, že žádní vesmírní ještěři neexistují. To ale neznamená, že George Soros je člověk. Není! Podle jiného zdroje, může být George Soros klidně i Ďábel!

„Existuje nespočet důkazů pro tvrzení, že je Soros ve skutečnosti vládcem podsvětí. Například to, že George Soros za celý svůj život nikdy nechodil 5. prosince převlečený za Mikuláše, nebo anděla. Vždycky chodí děti strašit jako čert! Vysvětlení je jasné – jako čert si nemusí shánět kostým, stačí jen, aby na sebe vzal svou skutečnou podobu, a je rázem tím nejstrašidelnějším čertem na světě!“ tvrdí náš druhý zdroj.

George Soros je Miroslav Kalousek

Třetí možností je ta, že George Soros je něco mnohem horšího, než mimozemšťan a Ďábel. Reálnou možností je i to, že George Soros je Miroslav Kalousek.

„Tato varianta je nejhorší a daleko předčívá naše nejhorší obavy. Kdyby byl Soros ve skutečnosti Kalousek, byli bychom už úplně bez naděje. Mimozemšťany i peklo můžeme porazit, ale Kalousek je něco, s čím nic z toho světa soupeřit nemůže. Mohli bychom se už jenom modlit, že nás Bůh všechny vezme na milost,“ dodává náš zdroj.

Úplnou pravdu se asi nikdy nedozvíme. Jedno je ale jisté – George Soros není člověk a jediný, kdo nás před ním může zachránit, je ruský prezident a reinkarnace Ježíše Krista – Vladimir Putin.

ZDROJ: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 895 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 2,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.