NADER
14.1.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

George Nader – další článek americké elitní pedofilní sítě

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL 

vylicilAgentura AP dnes uvedla, že u federálního soudu USA v Alexandrii se jeden americký podnikatel přiznal k pedofilii a hrozí mu až 10 let natvrdo. Bylo mu prokázáno, že v roce 2000 převezl 14letého chlapce z České republiky (!) do Washingtonu za účelem pohlavního styku. Kromě toho také vlastnil a přechovával rozsáhlé soubory pornografických materiálů s malými dětmi a batolaty.

Proč se však agentura světového formátu zabývá případem jednoho chlíváka u provinčního amerického soudu? Vysvětlení je jednoduché. Nejde o úchyla jen tak obyčejného. Obžalovaným je šedesátiletý americko-libanonský podnikatel George Nader. Pokud vám to jméno nic neříká, pak vězte, že jde o klíčového svědka Muellerova vyšetřování ruského vměšování do voleb v USA. Toho vyšetřování, co po dvou letech humbuku nic nenašlo…

Naderovo jméno se v Muellerově zprávě objevuje více než stokrát. Měl prý být spojkou Trumpova zetě Kushnera na ruské bankéře. A proto jeho odsouzení za pedofilii vzbuzuje řadu otázek.

George Nader byl totiž dlouholetým, prominentním parťákem Clintonovic klanu. Tedy Trumpovy konkurence od Demokratů. Je prokázáno, že v roce 2015 poslal Nader více než 3,5 milionu USD organizacím, podporujícím presidentskou kampaň Hillary Clintonové. Za což čelí od prosince 2019 další žalobě u jiného amerického federálního soudu, tentokrát za porušení zákonů o financování politických stran.

S Clintony ho však pojí mnohem více, než jen peníze. Americkými medii kolují zajímavé fotografie (zde a zde) ukazující údajného Nadera v družném kroužku nejbližších přátel okolo Billa Clintona při společné koupeli v elitním letovisku v Punta Cana.

Takže první otázkou, která každého logicky napadne je, co dělal clintonovic člověk ve volebním štábu (a jeho pomocných orgánech) republikánského kandidáta Trumpa? Nebyl tam náhodou vyslán jako agent, aby našel, nebo vyrobil nějaké „kompro”, které by následně Obamovsko-Clintonovská klika použila k diskreditaci protikandidáta, nebo zpochybnění voleb, jak se posléze skutečně pokusili?

Další otázky vyvolává blízkost (již usvědčeného) pedofila k bývalému presidentu Clintonovi. Zvláště ve spojitosti s loňskou podivnou sebevraždou „šéf-pedofila” americké elity, Jeffrey Epsteina. Vlastníka tak zvaného Lolita expresu, speciálně upraveného Boeingu 757, nazývaného v informovaných kruzích také „Air Fuck One”, na jehož palubě se příslušníci nejvyšších amerických kruhů stýkali s mladistvými. Podle řady informací (např zde), měl Bill Clinton mezi léty 2001 až 2003 absolvovat nejméně 26 letů na palubě Lolity.

Ve světle těchto dvou případů vypadají náhle úplně jinak konspirační (později nepotvrzené) zprávy z roku 2016, podle kterých vlastní klan Clintonů pizzerii Comet Ping Pong ve Washingtonu, kde má být distribuční a organizační centrum pedofilní sítě pro americkou smetánku. (např zde) Na základě uniklých emailů Hillary Clintonové se chvíli spekulovalo o zašifrovaných jménech nejvyšší elity, účastnící se nechutných orgií prostřednictvím zmíněné pizzerie, ale velice šikovným manévrem clintonovic právníků a spřízněných pokrokářských medií se podařilo otočit pozornost od obsahu emailů k vyšetřování, kdo je vynesl…

Ovšem tak jako olej vždy časem vyplave na vodní hladinu, tak si i pravda postupně najde cestu na světlo. Včetně pravdy o úchylnostech v nejvyšších patrech globální politiky. Ne, že by tu všichni, například v rámci amerického „deep state”  museli být rozenými zvrhlíky. To ne, i když sami můžeme (a to i v našich kruzích) pozorovat, jak se  podíl psychopatů v každé větší organizaci zvyšuje směrem k její špičce.

Tady půjde spíše o cílevědomou, chladnokrevnou  „práci s úchylností”. O nalákání a pozdějši ovládání ambiciózních politiků. Lidí, kteří se všelikými, často nevybíravými způsoby dostali k vrcholu společenské pyramidy a teď, opojeni úspěchem si myslí, že mohou úplně vše. Nadhodit takovému člověku udičku, nabídnout „překročení nemyslitelného”, vábit a ponoukat ho a pak, až past sklapne, mít v ruce něco, co by jeho desetiletí budovanou karieru ve vteřině obrátilo v trosky… Tady je možno hledat kořeny šílených, nelogických a často až sebevražedných rozhodnutí politiků. A nejen v Americe.

Česká lidová moudrost praví, že na každé prase se už někde vaří voda. Na případ nezletilými chlapci posedlého George Nadera to sedí jako málo co. Tam už je už uvařeno. Nezbývá než doufat, že spravedlnost časem dostihne i jeho vysoce postavené, mocné a bohaté kumpány, zákazníky a nakonec i úkolovatele.

Obhájí-li Donald Trump druhý mandát, docela bych si na to vsadil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 771,54 Kč
Vybráno 47.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 558 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.