HOVEZI KRAVA
25.8.2021
Kategorie: Ekonomika

Genetika jako součást vybíjení lidstva

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝUž nějaký čas se vědci v mnoha zemích usilovně zabývají možnostmi genetiky a způsobů využití. Výsledkem jejich snahy není zdaleka jen obilí s nízkými stonky, kterým se před třemi dekádami začali pyšnit, či obrovské krávy schopné dodávat více masa. Doba pokročila a skutečně by se nyní vysoké stonky hodily, protože chybí jako podestýlka či palivo. A jakékoliv krávy jsou vizionářům a bláznům strůjcem vypouštění CO2, takže se budou snažit vyrábět místo nich syntetické maso. Jistě nebudete překvapeni, že je za tím opět Bill Gates, který se opět velmi v tomto procesu angažuje.

Na chvilku se zastavme ještě u CO2. Jeho obrovským producentem jsou zámořské lodě. Přesto pomocí nich nadnárodní společnosti a vlády expedují zboží po celém světě. Zatímco američtí farmáři jsou nuceni zahrabávat úrodu, vylévat mléko a likvidovat chovy, zavírat jatka, tak se ve velkém dováží mnohem méně kvalitní maso z africké Namibie, ovoce z Jižní Ameriky a podobně. Nemusíme však chodit tak daleko, ostatně naši pěstitelé paprik na Moravě či bramboráři o tom ví své. Zatímco domácí producenti jsou tlačeni pod výrobní cenu, zvenku se vozí zvesela zemědělské produkty ve velkém a údajně levněji, než když to máte zaplatit místním farmářům. Když si vezmete, kolik paliva spotřebuje jedna zaoceánská loď, poté kamion a další fragmenty cesty na stůl nejsou zadarmo, je otázkou, kde vzniká rozdíl v ceně. O kvalitě dováženého není často třeba ani mluvit, protože co je vypěstováno doma, za to lze spíše ručit. Těžko bude texaský býk horší než africký, navíc po dvoutýdenní expedici. Je to jako s rybami. Čerstvě vylovené jsou podstatně chutnější než 3x zmražené. Tedy pokud je netaháte z Odry pod Babišovou chemičkou.

Vraťme se ke genetice. Bill Gates nedávno oznámil světu, že se chemikům podařilo vypěstovat steaky v laboratoři. To je dobrá zpráva pro astronauty, kteří by chtěli žít na jiné planetě, ale tady u nás je to pouze důkaz demence těch, kteří se tím zabývají. Zdravý vývoj člověka je založen na přírodních produktech, nikoliv na biochemii. Ta sice může být v mnoha případech užitečná, nesmí se však stát nástrojem šílenců. Což se děje. Geneticky modifikované potraviny mají obrovský potenciál v možnostech ovlivnit budoucnost lidstva. Je skoro s podivem, kolik aktivity je vyvíjeno v oblasti povinné vakcinace, když ke snížení plodnosti, dlouhověkosti a inteligence stačí fakticky pozměnit to, co jíme. Jestliže dříve nám tvrdili, že mohou pomocí těchto změn napomoct lidstvu v udržení zdraví a kvalitního života, teď už vnímáme, že tomu tak není. Když už i lékaři dokážou ve vlastním zájmu do svých pacientů aplikovat látky mající vliv na genom lidstva, o nichž ani samotný výrobce není přesvědčený, že za ně nebude hnán před soud, a zdraví lidé musí podepisovat informovaný souhlas o tom, že na sebe přebírají veškerá možná rizika, kterých se zřeknul i stát, pak důvěřovat geneticky modifikované stravě může jen idealista.

Bez vyvážené stravy je ohrožen vývoj člověka už před jeho vlastním narozením. Její součástí jsou u všežravců, mezi které člověk patří, jak živočišné, tak i rostlinné složky. Jakékoliv náhražky budou vždy jen náhražkami. O tom nelze pochybovat. Ovšem chtít vládnout přírodě a měnit to, co vytvořila, k obrazu elit, je naprostý zločin. Bohužel velmi rozšířený. Ve svém důsledku může být naprosto devastujícím pro současnou společnost. Změny přirozených vlastností lidí mohou vést k snižování IQ, odolnosti, narušené či změněné psychice, také k nepřirozeně zvýšené úmrtnosti a snižování počtu populace. Ostatně o podobných syndromech se hovoří nejen s geneticky upravenými potravinami, ale rovněž s genovou terapií zvanou vakcinace proti covidu-19.

Omezování chovů, zákazy pěstování některých plodin v určitých zemích (nemáme na mysli marihuanu, mák), nastavené kvóty, navíc tvrzení o nebezpečí pro planetu ze strany ,,prdících“ hospodářských zvířat je pouze uměle vytvářený nedostatek základních potravin, který má přinutit lidi jíst to, co jim bude povoleno a podstrčeno. Tím budou amarouny dodávané chemičkami a pobočkami farmaceutických koncernů. To by bylo, aby se nepodařilo snížit stav lidstva na třetinu, navíc vytvořit privilegovanou vrstvu a prosté i poslušné dělníky. Obavy elit o to, aby jim nedošly přirozené zdroje, jsou pro ně natolik strašidelné, že klidně obětují většinu lidstva. Je tedy nejvyšší čas se všemu tomuto bránit. Nejdříve se zamyslet, poté si vše uvědomit, a nakonec začít jednat a postavit se zvůli a aroganci moci. Kdo není schopen první fáze, k dalším se nedopracuje. To vidíme už nyní u naočkovaných. Ti si došli na popravu sami.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 832 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)